[Jak na to] After Care

After Care

Je po všem. Akce skončila. Nahá subinka leží k vám přitulená, tiše vzlyká a přitom vás rukama objímá, jako byste byl nějaké její božstvo. Hladíte jí po vlasech, má to ráda, začíná připomínat mazlivou kočku. Přísahali byste že, se její vzlykot mění v předení.

Pohladíte ji dole po zádech, rukou sjedete až k zadečku. Předení je přerušeno tichým syknutím. Je vám jasné co to znamená. Výprask byl opravdický. Žádná ledajaká hra na něco. Rozdával jste bičíkem regulérní, ostré rány.

Při té vzpomínce se musíte pousmát. Kolikrát jste si říkal, že to je příliš a tolikrát vás vaše subinka přesvědčila, že je vlastně vše v pořádku. Pozorně jste jí celou dobu sledoval. Stále dávala najevo, že to zvládá a chce držet dál. A to její závěrečné: „Děkuji, Pane“. To vám pořád zní jako rajská hudba.

Jenže nyní koukáte na její, výpraskem poznamenané, tělo. Samý šrám, div že se z nich nedere krev. Co s tím?

Nejlíp uděláte, když za čerstva všechny stopy po výprasku omyjete nějakou neagresivní desinfekcí. Přece jen nevíte, kde mohla být mikroskopicky porušena kůže a co vše se nacházelo na nástrojích, co jste použil. Určitě jste je před akcí nijak zvláště nedesinfikoval. Na desinfekci a zároveň k podpoření hojivých procesů můžete zředit Tea tree olejíček v poměru 1:10 s převařenou či destilovanou vodou. Pokud se vám zdá čajovníkový extrakt příliš aromatický, lze použít s úspěchem i pravou (domácí) slivovici.

Podle stupně poranění pak šrámy natřete vhodnou mastí. Pokud nejsou nijak výrazné, stačí bohatě jejich promaštění nějakou vazelínou. Pokud však se vám zdá, že jsou „jelita“ výraznější můžete podpořit jejich vstřebávání mastí s příměsí výtažku z nějaké hojivé byliny. Ideální pro tyto případy je mast s Měsíčkem lékařským, případně s Řepíkem lékařským.

Pokud se stav těla subinky nelepší, nebo chcete léčení maximálně urychlit, přistupte k masti Bepanthen plus. Po natření nechte mast nějakou dobu vstřebat o kůže. Teprve poté, dovolte subince se obléknout.

Všechny tyto prostředky můžete samozřejmě použít i na stopy po provazech při uvázání subinky, nebo v případě, kdy jste subince nechali příliš utažená pouta.

Je však nutné si uvědomit jednu věc. Modřina vznikne velice rychle. Její léčení a zmizení může trvat i několik dní. Tak nepropadejte panice. Nic méně další akci zahajte až se modřiny na těle subinky zahojí.

Dobrykafe

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account