Ponížení v BDSM hrátkách

I když se o něm příliš často nemluví, ponižování je běžně užívaným nástrojem ve světě BDSM her. Dá se definovat jako koncensuální psychologický postup, který je v prvé řadě používán pro zvýšení erotického vzrušení. Vzrušovat může ponižovaného, ponižujícího, nebo také nějakou přihlížející osobu. Různí lidé mají různou emoční citlivost, takže rozsah možných ponižujících aktivit je velmi rozsáhlý a to, co je pro jednoho člověka vzrušující, může jinému připadat jednoduše trapné.

Ponížení lze použít jako prostředek výcviku subinky, jako trest a nebo jako součáíst hrátek pro radost, v závislosti na tom, jak se dominant rozhodne. Subinka ale musí předem souhlasit! Každá subinka je jiná, takže se raději předem ujistěte, že to, co chcete použít,  není jeden z jejích tvrdých limitů.

Ponížení může být slovní nebo fyzické, ale v jádru je vždy založené na překračování běžných limitů, strachu a hanby. Ač si to někteří rádobydominanti pletou, dominance a ponižování subinky rozhodně nejsou to samé.

Slovní ponižování může zahrnovat hrubá oslovení (a naopak vyžadování uctivého oslovování dominanta), posměšky cílené na schopnosti, vzhled nebo jiné vlastnosti subinky, urážlivé nápisy na těle subinky, ale také třeba nutnost vyžádat si svolení k jídlu, pití, použití toalety nebo dosažení orgasmu. I dominant, který se k subince chová jako k domácímu zvířátku, dítěti nebo předmětu, této techniky využívá.                                                

K fyzickému ponižování patří například fackování, omezování pohybu po domě, zákaz orgasmu nebo naopak vyžadování dosažení orgasmu na povel, nošení pásů cudnosti, přikázaný styl oblékání (včetně nošení symbolů podřízenosti, jako třeba obojku, velmi vyzývavého odění nebo cross-dressingu) a nucená nahota. Stejně tak i odnětí soukromí (například zákaz zavírání dveří na toaletu), používání subinky jako předmětu, ejakulace nebo plivání na tělo nebo tvář subinky a uctívání těla dominanta.

Je velmi důležité myslet na to, že každá subinka má jinou toleranci a jiná „slabá místa“ – vaše zkušenosti s předchozími subinkami nemusejí být mnoho platné. Někdo považuje animal play (hru na zvíře) za ponižující, ale mnoho dalších lidí by nesouhlasilo. To samé platí pro sprostá oslovení, exhibicionismus, cross-dressing… v podstatě pro všechno, co vám napadne.

Ponižování se může snadno dotknout limitů, a to i těch, které není subinka připravena překročit. Pokud je subinka nezkušená, nemusí mít dobrý odhad pro to, jaké ponižování skutečně bude, a dominant zde může být znatelně menší oporou než při jiných praktikách. Nezapomínejte, že ponižování bez souhlasu subinky je týrání!

Na druhé straně je smutné tento vzrušující nástroj nepoužívat jen proto, že může být obtížné ho zvládnout. Experimentujte opatrně, ale nebojte se.

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2023 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account