Vlasová bondage

Vlasová bondage, jak už sám název napovídá je technika při které je cílem ( většinou ) záklon hlavy za pomocí copu, ohonu, či culíků.

Úvaz se provádí buďto provazem, nebo koženým řemínkem, vlasy jsou učesané do koňského ohonu, nebo “prasečího ocásku”. Provaz / řemínek vedoucí od úvazu ponecháváme dostatečně dlouhý. Nyní nastává okamžik – co s ním?

 

K čemu vážeme?

Nejčastěji se provaz vedoucí od ohonu stahuje k již spoutaným loktům, zápěstí, úvazu rozkroku v zadní částí, kolenům, kotníků, nebo oblíbeným palcům na nohou. Zajištěn provazu a dostatečný tah zajistí záklon hlavy.

Opatrně

Tak jako u každé jiné BDSM techniky, i zde je možné ublížit sám sobě nebo druhému. Proto zde nepřeceňujte své síly, tuto bondage neprovozujte po dlouhou dobu. Snadno může dojít k bolesti hlavy, nebo stuhlosti / křeči krční páteře atp. Buďte proto opatrní a hlavu se nesnažte zvrátit víc než poutaný partner dovolí.

 Jak na klasický úvaz? Níže na videu

 

Prostředky vhodné pro tuto pozici:

 


 

Nezapomeňte že dohoda s partnerem o tomto spoutání a jiných BDSM aktivitách je prvotní věc, se kterou musí zúčastnění souhlasit.
Pokud se chcete dočíst o základních BDSM pravidlech více – čtěte „Top 10 základních pravidel“

 

1 Komentář
  1. Peep 8 roky ago

    Šikovné video 😉 Tohle se vždycky hodí 😛

Zanechte komentář

©2022 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account