Vlasová bondage

Vlasová bondage, jak už sám název napovídá je technika při které je cílem ( většinou ) záklon hlavy za pomocí copu, ohonu, či culíků.

Úvaz se provádí buďto provazem, nebo koženým řemínkem, vlasy jsou učesané do koňského ohonu, nebo “prasečího ocásku”. Provaz / řemínek vedoucí od úvazu ponecháváme dostatečně dlouhý. Nyní nastává okamžik – co s ním?

 

K čemu vážeme?

Nejčastěji se provaz vedoucí od ohonu stahuje k již spoutaným loktům, zápěstí, úvazu rozkroku v zadní částí, kolenům, kotníků, nebo oblíbeným palcům na nohou. Zajištěn provazu a dostatečný tah zajistí záklon hlavy.

Opatrně

Tak jako u každé jiné BDSM techniky, i zde je možné ublížit sám sobě nebo druhému. Proto zde nepřeceňujte své síly, tuto bondage neprovozujte po dlouhou dobu. Snadno může dojít k bolesti hlavy, nebo stuhlosti / křeči krční páteře atp. Buďte proto opatrní a hlavu se nesnažte zvrátit víc než poutaný partner dovolí.

 Jak na klasický úvaz? Níže na videu

 

Prostředky vhodné pro tuto pozici:

 


 

Nezapomeňte že dohoda s partnerem o tomto spoutání a jiných BDSM aktivitách je prvotní věc, se kterou musí zúčastnění souhlasit.
Pokud se chcete dočíst o základních BDSM pravidlech více – čtěte „Top 10 základních pravidel“

 

Ručně šité kožené BDSM kukly

Hledáte ty správné pomůcky pro své sexuální hrátky? Ke správným BDSM hrátkám patří neodmyslitelně šněrovací kukla. Vyzkoušejte kukly od nás – českého výrobce Spoutaná.cz

1 Komentář
  1. Peep 4 roky před

    Šikovné video 😉 Tohle se vždycky hodí 😛

Máš co říct? Zanech komentář

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2018 Korzetka.cz

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?