Desítka pravidel k BDSM hrám

BDSM hrátky mají své hranice a pravidla pokud je chcete provozovat bezpečně a k potěšení všech zúčastněných. Existuje veliká spousta velmi vzrušujících BDSM fantazií, která skutečně může být velice zajímavá, ale nezapomínejte na to, že nelze skloubit to, co se vám odehrává v hlavě s realitou.  Po světě chodí hodně lidí, kteří si myslí, že můžou všechno – rádi experimentují, hazardují či zkoušejí, co vše snesou, v lepším případě to zkouší na své vlastní osobě, a tak alespoň neublíží nikomu jinému. Jsou však i tací, kteří raději své „nápadité“ teorie nejraději zkouší na partnerech – od takových doporučuji se distancovat, nemusí to skončit vzrušujícími hrátkami, které si všichni užijí…

Ale dost už vyvolávání dojmu že BDSM je jen nebezpečná záliba. Pokud budete dodržovat nějaká základní pravidla, a především selský rozum, můžete si užít skvělý pocit ze spoutání, či výprasku a jiných zálib. Níže uvádíme obecně známá pravidla. Je toho samozřejmě daleko více k bezpečnosti, k tomu se dostaneme v dalších článcích. Nyní si pročtěte nějaká ze základních:

1. Nefantazírujte

Ve vašich fantaziích je možné provádět cokoliv, ačkoliv provádění v realitě může (a pravděpodobně) bude úplně o něčem jiném. Proto byste měli zkoušet převádět vaše fantazie do reality jen velmi pomalu a tak, aby váš partner vždy věděl, co jej čeká, a mohli jste se o plánovaných hrátkách pobavit, a navzájem si říct své hranice. Nikdy nenuťte partnera do něčeho, na co se on sám necítí navzdory tomu, že vy to chcete.

2. Buďte kreativní

Vymyslete si vlastní SAFEWORD (neboli slovíčko, které velmi jednoduše řečeno znamená STOP). Takové slovo většinou nebude znít “ nech toho“ nebo “ přitlač „, mělo by to být něco, co se nebude běžně v hrátkách vyskytovat.  Ale vezměte si druhou stránku věci – většina hrátek se neobejde bez roubíku, či jiného prostředku, který utlumí zvukové projevy partnera. A tak v případě, kdy nemůžete mluvit, zvolte si jiný signál, který hrátky  ukončí.  V žádném případě jako dominant neopomíjejte tyto signály, a věnujte jim pozornost.

3. Mluvte

Mluvte o fantaziích obou partnerů. I submisivní partner může mít své touhy, netočí se vše jen okolo dominanta. Chcete si přeci užít oba – vyhovte si navzájem.

4. Projevujte se

Jako submisivní partner, dávejte najevo reálné projevy. Pokud je něco špatně, použijte domluvený signál nebo slovíčko k ukončení hrátek. Dominant by si měl všímat submisiva samozřejmě co nejvíce, avšak není jasnovidec, a neví co se děje v hlavě druhého partnera.

5. Kvalita se vyplácí

Používejte kvalitní pomůcky od prověřených prodejců. Koupě levných (často nekvalitních) produktů sice ušetří nějakou tu korunu, ale na druhou stranu, může se stát mnoho nepříjemností, kdy se s pomůckou něco stane v momentě, kdy to absolutně není vhodné. Vždycky – a to je hodně důležité. Před každým použitím pomůcky se ujistěte, že je zcela v pořádku.

6. Každý má své hranice

Nepřeceňujte své možnosti. Ano, představovat si v hlavě jak skvělé může být několik hodin zavěšený hlavou vzhůru, nebo být spoután a bičován po celém těle je možná zajímavé, ale myslíte, že ve skutečnosti se vám to bude líbit tak  jako ve vaši fantazii? Odpověď bude znít – pravděpodobně ne. 0Z toho důvodu vynechte silácké řeči typu “ uvaž mě pevně k tomu trámu, dej mi do pusy roubík, abych nemohl říct stop, a bičuj mě, jak jen to půjde“… Pokud jste to nikdy nezkusili, zřejmě nemáte pojem o tom, jak moc intenzivní to reálně bude a může se vám tak třeba i stát, že tato zkušenost vás od BDSM odradí.

7. Soustřeďte se

Dělejte věci opatrně, a buďte soustředění na to, co právě děláte. I když jste možná v euforii, protože jste se už nemohli dočkat, až si s partnerem užijete večer plný hrátek – soustřeďte se.  Příklad z praxe, poutáte provazem zápěstí. Provaz se z nějakého důvodu zasekl,  když se provlékal pod jiným provazem a po chvilce to vezmete silou, a spálenina kůže od provazu může být na světě.

8. S čistou hlavou

Jste posilněni alkoholem? Nebo dokonce jinými látkami? V tom případě byste měli na BDSM hrátky zapomenout pokud si chcete hrát bezpečně. Takové látky ovlivňují množství věcí ve vašem těle, a vy pak uděláte něco, co byste za běžného stavu nikdy neudělali, protože víte,  že je to nebezpečné. To ovšem neplatí jen pro dominantní jedince, střízlivý submisivní partner je také podstatný pro hladký průběh hrátek.  Může se na příklad stát,  že po několika sklenkách červeného se posune práh bolesti  a vy tak „snesete více“, to ale nebude platit pro tělo jako takové, na kterém budou zjevné modřiny či jizvy od hrátek. Po vystřízlivění zjistíte, že to nebyl asi dobrý nápad nechat si uštědřit rány bičem na místa, kam byste se běžně neodvážily. To platí nejen pro spanking, ale stejně tak pro svazování a jiné hrátky. Hrajte si s čistou hlavou!

9. Trápí vás něco?

Máte nějaké problémy? Promluvte si o nich s partnerem. Tím jsou myšleny problémy jako zdravotní, či jiné psychické. Trpíte klaustrofobií? V tom případě by měl partner asi vědět, že není vhodné šněrovat vám na hlavu koženou kuklu atp.  Máte alergii na latex? V tom případě není vhodné pořizovat si latexový catsuit. Zkrátka a dobře o všech takovýchto věcech mluvte, a mluvte.

10. Vždy po ruce

Hrátky mohou být opravdu intenzivní, a vy byste na to měli být v rámci možností připraveni. Respektive především váš dominantní partner by měl. Je tak dobré mít vždy při ruce prostředky, kterými lze submisivního partnera rychle osvobodit. Nebojte se bezpečně použít nůžky, kleště i za cenu, že pomůcku zničíte. Zdraví je přeci mnohem důležitější.

Korzetka s přítelem vám přejí vzrušující hrátky!

1 Komentář
  1. Author
    Marek 10 roky ago

    V poklidu a zvesela

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account