Pozice – “Frogtie”

 

Výraz “frogtie” představuje bondage pozici, kterou nalezneme především v BDSM hrátkách. Smysl této pozice je vcelku jednoduchý. Nohy jsou v této pozici spoutány tak, že kotník je vždy pevně spojen k příslušnému stehnu ( nelze natáhnout nohu ), takto jsou spoutány obě nohy. Nikoliv však k sobě, podstatou je přístupný klín s intimní části těla vůbec.

http://omgrestraints.tumblr.com/post/38889107009/petmistress-cosmiccandi

Ruce jsou v této pozici nejčastěji spoutány za zády, a to nejrůznějšími způsoby. Může se jednat k klasické spoutání zápěstí a loktů k sobě, nebo, a to je nejběžnější úvaz – ruce za zády jsou založené, zápěstí spoutána k sobě a provaz vedený kolem ramen. Další provaz často stlačí paže k sobě. Není tedy možné s rukama nijak manipulovat. Dalším velice oblíbeným způsobem poutání rukou, je použití koženého bondage pytle na ruce, neboli tvz. “armbinderu”.

http://hellopantyhosebondage.tumblr.com/post/95992938070/bagoffuntricks-jewell-flexible-frogtie

Vychytávkou této pozice je pokud použijete provaz který drží nohy ve striktní poloze na stažení směrem vzad. Tím roztáhnete koleny od sebe, nejčastěji jsou přitažení ke spoutaným rukám za zády. Takto spoutaná osoba není schopna se sama osvobodit pokud je úvaz proveden správně.

Frogtie úvaz je také často používaný jako základ mnohem restriktivnějších bondage pozic. Úvaz je celkem snadný, a poskytuje ideální možnosti pro BDSM hrátky s partnerem. Vhodný pro muže i ženy, s tím že pro muže bude úvaz bolestivější vzhledem k jejich fyziologii a nepříliš pružnému tělu na rozdíl od žen.

 


 

Nezapomeňte že dohoda s partnerem o tomto spoutání a jiných BDSM aktivitách je prvotní věc, se kterou musí zúčastnění souhlasit.
Pokud se chcete dočíst o základních BDSM pravidlech více – čtěte „Top 10 základních pravidel“

 

4 Komentářů
 1. Author
  Marek 9 roky ago

  Něco mi říká že korzetce se tahle pozice bude líbit. Jak ji znám základní varianta úvazu nebude dostatečná:/ Slibuju že budou případně fotky!

 2. milanj 9 roky ago

  Klidně bych se nechal takhle svázat… A s tou pružností to je sporné proto, že když chlap udělá provaz, tak je dost pružný. 🙂 Ale pro zatím nemohu posoudit, bohužel jsem se v této pozici zatím neocitnul. :/

 3. Author
  Marek 9 roky ago

  Já rozhodně nepatřím k těm co udělají provaz, a ve svém okolí ani o nikom takovém nevím:D Ty zvládneš provaz?

 4. milanj 9 roky ago

  Já jo, až na to že na poprvé jsem si akorát namohl třísla 😀 Jinak to jde, když se člověk pravidelně protahuje, bez toho by to dopadlo hůř, než jenom namožením svalů. :/

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account