Silvestr na horách opět nezklamal

Ahoj všem,

nevím jak kdo trávil letošního silvestra, ale já si užila 5 krásných dnů plných pohody, a vzrušujících večerů. Jelikož jsem byla asi celý rok hodná dostala jsem od ježíška naprosto boží koženou kuklu v červené barvě kterou tak zbožnuji. Vhodným dárkem byl i červený župan, který se neztratil nikdy po horké sprše na přesun do postele. Jak tomu tak bývá, v horských hotelech moc netopí. Naštěstí jsem nezapomněla zabalit spandexový obleček, takže jsme si mohli pohrát aniž bych umrzla.

Kožená kukla ač by se nemuselo zdát pořádně topí, a proto i z tohohle důvodu se stala oblíbeným prostředkem pro zahřátí, a latexová kukla zůstala v cestovní tašce. Na obojku u kukly jsou nasazené dva přívěšky – rolnička a psí kost. To proto abych byla slyšet když se hýbu, no cinká to pěkně.


 

Přes den se díky bohaté sněhové nadílce dalo lyžovat, i když jsem byla k večeru unavená, vibrační masážní hlavice mezi nohami mě rychle probrala. Večer po sexu jsme už jen většinou odpočívali a já sledovala seriály se zašněrovanou kuklou na hlavě, jednou jsem dokonce usnula, ale pán usoudil že spát s kuklou na hlavě není zrovna bezpěčné, a tak šla na noc dolů.

Co jste dělali na silvestra vy?

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account