Silvestr na horách opět nezklamal

Ahoj všem,

nevím jak kdo trávil letošního silvestra, ale já si užila 5 krásných dnů plných pohody, a vzrušujících večerů. Jelikož jsem byla asi celý rok hodná dostala jsem od ježíška naprosto boží koženou kuklu v červené barvě kterou tak zbožnuji. Vhodným dárkem byl i červený župan, který se neztratil nikdy po horké sprše na přesun do postele. Jak tomu tak bývá, v horských hotelech moc netopí. Naštěstí jsem nezapomněla zabalit spandexový obleček, takže jsme si mohli pohrát aniž bych umrzla.

Kožená kukla ač by se nemuselo zdát pořádně topí, a proto i z tohohle důvodu se stala oblíbeným prostředkem pro zahřátí, a latexová kukla zůstala v cestovní tašce. Na obojku u kukly jsou nasazené dva přívěšky – rolnička a psí kost. To proto abych byla slyšet když se hýbu, no cinká to pěkně.


 

Přes den se díky bohaté sněhové nadílce dalo lyžovat, i když jsem byla k večeru unavená, vibrační masážní hlavice mezi nohami mě rychle probrala. Večer po sexu jsme už jen většinou odpočívali a já sledovala seriály se zašněrovanou kuklou na hlavě, jednou jsem dokonce usnula, ale pán usoudil že spát s kuklou na hlavě není zrovna bezpěčné, a tak šla na noc dolů.

Co jste dělali na silvestra vy?

To správné BDSM vybavení pro spoutání partnera!

Ty správné pomůcky pro spoutání partnera najdete u nás. Ať už hledáte vhodný provaz na bondage, nebo pohodlná kožená pouta pro Vaše BDSM hrátky klikněte sem.

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2018 Korzetka.cz

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?