Zkušenost s vibrátorem na klitoris – VIDEO

Pro ty kteří to nevědí, 8.8. byl vyhlášený jako mezinárodní den ženského orgasmu ( nějaká záminka být musí ). No a jelikož není složité docílit rychlého a silného orgasmu když použiji vibrátor na klitoris, nebylo o čem přemýšlet a orgasmů bylo hned několik – takových dní více do roka by mohli vymyslet. Sáhla jsem po svém oblíbeném zubním kartáčku, ne, nezbláznila jsem se. Kartáčky mám teď už dva, jeden na zuby a jeden jako spouštěč orgasmů. Ten první nemám zdaleka tak ráda jako ten druhý. Jedná se o velice snadnou konstrukci zubního kartáčku s oscilačními pohyby a speciální tvarovanou koncovku která se nasadí. Ne všechny kartáčky jsou kompatibilní, proto doporučuji případně sehnat si set s koncovkou i kartáčkem který je odzkoušený a skvěle funguje. Konec konců, sami vidíte na fotografiích, pro zdůraznění dramatičnosti jsme kartáček zabalili do černé pásky. Černá barva je víc než vhodná, protože tahle skvělá hračka dokáže rozvibrovat celý klitoris který neuvěřitelně rychle poskakuje sem tam. Mám k dispozici srovnání už mnohých udělátek pro klitoris, ale tahle co se týče stimulace určitého malého bodu je číslo jedna. Tím nechci zatracovat vibrační hlavici, která je také úžasná – je pohodlnější, a stimuluje větší prostor, a orgasmů už mi také přivodila celou řadu. Ale když chci jízdu, sáhnu po “kartáčku” , když stimulaci předchází aplikace podtlaku mířeného na klitoris, pomocí vakuových baněk, je účinek ještě silnější. Tak si dejte pozor aby účinek nebyl až moc silný, je to divoch:)

Teď mluvím k partnerům “pokud partnerku pořádně nauvážete, bude obtížné ji udržet přiložený nástavec na tom malém místečku, které v nás budí takové trhání a škubání těla – tak si ji pořádně svažte”.

Jestli chcete zažít jízdu na centimetru čtverečním nejcitlivějšího místečka našeho těla – mrkněte sem, kde se sá koupit nástavec za 320Kč nebo celý set za 795Kč.  To je příjemná nabídka za rozkoš takového rozměru.

Pokud náhodou čtete tento článek podruhé, je to možné, musel se nahrát znovu, protože jaksi starý zmizel:(

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account