Jak jsme fotili s Korzetkou v Září 2015

Jak tomu bývá každý rok, s přicházejícím podzimem a tedy ne zrovna teplým počasím přichází chuť ( i nutnost ) focení v exteriérech.  Měli jsme domluvené přímo dokonalé uzavřen prostory bývalých kasáren, bohužel z organizačních důvodů jsme museli od tohoto místa ustoupit, a tak jsme se spokojili s naším oblíbeným místem na severu čech.

DSC06858Z Prahy jsme tentokrát vyrazili dříve než posledně, a tak jsme po 100km cesty dorazili na místo už kolem 10. hodiny dopoledne. Než jsme ale vytahali všechny věci v několika lidech a připravili se na focení, bylo skoro poledne. Usoudili jsme že vhodnější bude dát si něco na zub dřív než budu mít v ruce těžký a velký fotoaparát, Korzetka spoutané ruce řemeny, nebo Jan s roubík v ústech. A tak jsme se v rychlosti najedli “zdravými” dobrotami koupenými na benzince.

Venku bylo počasí, které nebylo úplně ideální – chvilku ostré slunce, chvilku zataženo. Museli jsme střídat prostory podle toho kam svítilo, či nesvítilo, a to byla celkem legrace poněvadž se nám nechtělo stále převazovat úvazy a sundavat pomůcky, a tak přesun většinou probíhal s pouty, kuklou bez otvorů a podobnými zajímavostmi.

Pro Korzetku tentokrát i vcelku nezvyklá dominantní role se ukázala jako velmi vzrušující, nicméně osobně raději vidím Korzetku bez strap-onu a důtek, spoutanou v submisivní roli. I když scénu s nasazeným strap-onem s Janem ala subíkem jsme fotili překvapivě dlouho ( Korzetka chtěla fotit dál a dál – že by se ji Dom role zamlouvala?.. ).

I letos jsme se nasmáli, tentokrát pravděpodobně moji vinou. Jan měl Korzetce rychle připoutat rozporku ke kotníku pomocí koženého řemenu který se měl upevnit kolem kotníku a spodem před lodičku k jejímu zafixování. Pravá noha, šup šup, a hotovo. Levá noha trvala podezřele dlouho, a tak jsem odklonil pohled od hledáčku fotoaparátu přímo na kotník abych viděl proč to tak trvá. V tom spěchu si nikdo z nás přítomných nevšiml že řemen na sobě neměl jediný otvor k zajištění přezky. Možná za to mohl Korzetky zadumaný pohled do neznáma, nebo kukla přes kterou Jan mnoho neviděl, ale utahování neutahnutelného řemenu bez otvoru trvalo asi minutu. Tahle drobnost může za to že Korzetka ma na každé noze jiný řemen. DSC06757

Kromě asi tisícovky fotek jsme si z této soboty odnesli i nějaká komická videa ( až bude čas dodám ). Nejdříve jsme chtěli natočit videa z vážností, ale vzhledem k situaci je většina videí spíše úsměvná 🙂

Malý dodatek z jiného soudku: Kdo si myslí, že modelky, které fotí pro módní časopisy a mají na oko vzrušující a snadnou práci – nemají, stejně tak fotograf ( kterým chce každý být aby mohl detailní a pikantní momentky fotit ). Neustále pobíhání, přemýšlení “co kde a jak”, převlíkání, nastavování, šněrování není bůh ví jaká vzrušující činnost. To je jsem si neodpustil malé rýpnutí do těch kteří tvrdí že na tom nic není.

Část z fotografií už nyní můžete vidět na eshopu spoutana.cz pod jednotlivými produkty, část se teprve připravuje.

Několik náhodných fotek jako průřez dnem

1 Komentář
  1. Martina 9 roky ago

    Nemůžu nechat ladem…. velice krásné focení… člověk by se hned přidal….:)

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account