Focení a trochu studu / kalendář je tu

Před pár dny jsme se vydali na fotografování nějakých foteček do kalendáře pro nový rok. Navštívili jsme centrum Prahy s fotografem a trochu si zablbli v rámci slušných mravů venku. Jak tomu u řeky po ránu bývá, tak i na pražském Vyšehradě byla krásná podzimní mlha. Fotečky dopadli krásně, a já se už těším že se o ně podělím s vámi, a třeba budu i viset u vás na zdi po celý příští rok:-)

Na fotečkách níže mě poutají policejními pouty k lampě s pěkným výhledem do mlhy ve které se krčil železniční most. Nikdy bych neřekla co chodí po ránu lidí běhat…Takže prvních pár běžců mě ještě vylekalo, ale pak jsem už okolí ani nevnímala a užívala si focení v poutech na nohou a rukou 🙂

Focení byla zkrátka legrace a náramně jsme si celý den užili. Kalendář je už vytištěný a připravený pro všechny zájemce! Za profesionální zpracování  celého kalendáře musím poděkovat především fotografovi, či grafikovi a v neposlední řadě tiskárně kde si  jeden kalendář hned nechali.
Pár technických parametrů: kalendář je náštěný ve formátu A3, vytištěný na lesklém křídovém papíru. Záda jsou z tvrdšího bílého kartonu, a spirála je stříbrná.

Korzetka

 Kalendář můžete zakoupit a Korzetku podpořit zde

9 Komentářů
 1. Jan 10 roky ago

  Krásný detail na pouta a něžné ruce 🙂 jen si říkám jak by to dopadlo pokud by se klíče ztratily 🙂

 2. egon 10 roky ago

  Jo jo, na kalendář už se moc těším.

 3. Jan 10 roky ago

  Ano na kalendář se také moc těším a zeptám se kdy bude k dostání tento kalendář? A napadá mne nebude pohoršovat kolem jdouci abych si jej mohl i do práce pověsit? Přeci jen nějáké Hard BDSM ne všichni zkousnou

 4. Author
  Korzetka Spoutaná 10 roky ago

  Kalendář bude k objednání do deseti dnů. Budu Vás o všem informovat. =) Jinak v kalendáři nejsou pohoršující fotky ale máte se určitě na co těšit.=)

 5. lord 10 roky ago

  Objednáno!! Máme i 2014 a v lednu určitě vyměníme za nový kalendář s Korzetkou.

  Dobrá práce

 6. qitko 10 roky ago

  To vypadá dobře… 😉

 7. Author
  Korzetka Spoutaná 10 roky ago

  Jsme rádi že se kalendář libí s je již několik prodaných kusů:)

  A já děkuji že většina z vás chce i můj podpis – to mě těší:)

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account