Svažte si Korzetku2

Tak je to tady =) Fotečky z frogtie jsou tu.  Omlouváme se za zpoždění, ale bohužel jsem byla dlouho nemocná=( Při frogtie jsem vyzkoušela plno nových věcí. Ten spandexový catsuit jsem dostala od Pána jako vánoční dárek. Je šitý na míru a také podle potřeby Pána je zip na prsou a dole. Vyzkoušela jsem nové drsný provaz, který se více hodí na svazování v přírodě. A také jsem si vyzkoušela novou latexovou masku s nosními otvory a s otvorem na ústa. Maska je hodně pevná, takže na obličeji držela perfektně. A celou hlavu mi pořádně stahovala. Prsa byla stáhnutá pomocí provazové podprsenky. A na rukou jsem měla pouta. Nohy jsem měla stažené do frogtie pomocí kožených řemenů.

Tak co jak se Vám líbím??? =)

Takže lidičky jelikož chci, abyste se tu cítili dobře a vraceli se sem ke mně rádi a často – rozhodla jsem se, že Vám udělám takovou menší show:) Již druhou

*****

Vybrané tipy které se mi protentokrát líbí nejvíc – realizace víkend 22.2/23.2 pokud budu už zdravá ( čaj se zázvorem piji po litrech.. )

 • od Egonek+Denisa – provazová podprsenka + frogtie
 • od Pavel – „cesta ke svobodě“
 • od Egonek – reverse prayer

Líbí se mi toho samozřejmě víc, ale tyhle tři v současné době jsou mi nejvíce sympatické i s ohledem na možnosti provedení.

*****

Je to na vás! … a na mě

Budete mít celkem 2 týdny na zaslání vašich tipů ohledně toho, jak si mě přejete spoutat. Chcete mě mít spoutanou do polohy hogtie oblečenou v latexové sukni nebo byste raději viděli moje tělo počmárané rtěnkou nápisy a spoutané řetězy?  Může být… co ale být nemůže je jakékoliv propichování, pálení a další tvrdší SM praktiky, které opravdu ráda nemám a mít nebudu!

Pomůcky k dispozici?

Odcházím do sprchy

Díky velmi širokému repertoáru BDSM hraček a oblečení nebude problém vyjít vstříc většině námětů, takže se neomezujte jen na prádelní šňůru a kolíčky :P Malá rada – miluji všechny možný kukly ve kterých není nic vidět a slyšet, to mě dokáže velmi vzrušit, ale nebudu hned vyzrazovat vše. Ráda nechám pracovat vaší vlastní tvořivost – jsme přeci tvořivý národ.

Pravidelně

Pokud se bude tahle akce líbit, tak jsem samozřejmě připravena nechat se vámi prostřednictvím partnera pravidelně spoutat a vyfotit. Takže je to jenom na Vás jak často budeme moci hrát tuhle (pro mě) zajímavou hru.

Jak na to?

Tak se mi to líbí:)

V této druhé sérii zasílejte vaše náměty přímo zde níže prostřednictvím komentářů. Zkuste být klidně velice detailní ve vašich návrzích. Nyní prodloužíme zasílání návrhů až do konce listopadu, takže máte čas až do 30.11. Já si vyberu tři návrhy, které mě nejvíce oslovili a náhodně si vyberu jeden (losuji poslepu se zašněrovanou kuklou na hlavě – doložím fotkou). Ten zveřejním, abyste věděli na co se těšit, no a pak to provedeme a natočíme / nafotíme a umístíme sem na web! Fotek bude dostatek, nejméně 15. A co se videa týká, tak nepřijdete o žádný detailní záběr. Očekávejte však domácí kvalitu, nikoliv profesionální produkci na jakou jste možná zvyklí z erotických BDSM filmů.

Tak šup šup, těším se na návrhy…toto focenní a spoutání vzniko na základě Vaší diskuze
 • • užívatel Egonekpíše:

  Rád bych viděl Korzetku s pevně svázanými prsy. Co ty na to Korzetko?

  Odpovědět
  • • užívatel Korzetkapíše:

   Pevně svázané prstíky mám moc ráda =)takže není problém

   Odpovědět
   • • užívatel Egonekpíše:

    To je nedorozumění, myslel jsem prsa, ne prsty.
    Máš ráda provazové podprsenky? A co provázkové kalhotky?

    Odpovědět
    • • užívatel Korzetkapíše:

     Aha no to nevadí ale provazovou podprsenku mám také ráda=)

     Odpovědět
 • • užívatel Pavelpíše:

  Dobrý den Korzetko hodně se mi líbí vaše videa a doufám že tam najdu třeba nějaké to osvobození spout jak třeba se snažíte najít cestu ke klíčům přes nějaké ty pasti.

  Odpovědět
  • • užívatel Korzetkapíše:

   třeba i takové video natočíme=)

   Odpovědět
   • • užívatel Pavelpíše:

    Ahoj Korzetko moje představa je kdyby si měla na sobě hnědé silonky, kozačky, korzet a polstrovaná pouta na ruky a na kotníky potom deprivační kuklu a nechat nohy spoutat řetězem a ruky zase za zády vše zajistit zámky. Klíčky by se schovaly třeba do rohu nebo do nějaké té tajné skrýše o kterém by si nevěděla a potom už je to jen na tobě aby si začala hledat cestu ke klíčům, ale klíčky nejsou výhrou pokud neuvidíte zámek a ten správný klíček. Co ty na to šlo by to

    Odpovědět
 • • užívatel Pepapíše:

  Chtěl jsem původně napsat jen o svázání, a vyšel mi z toho celý scénář. Snad se bude líbit.
  Pán odjel na celý víkend pryč, Korzetka se proto rozhodne věnovat se svým oblíbeným bdsm hrátkám. Nasazuje si kožený obojek a kožená pouta na ruce a na nohy. Vše zajišťuje zámečky, ale nezamyká ruce ani nohy k sobě. Klíčky od zámků vkládá do bublinkové obálky. Obléká si sportovní soupravu a vyráží běhat.
  Korzetka sportuje, běží po parku, pod oblečením se nejasně rýsují kožená pouta. Kdo neví, že je má, asi si ničeho nevšimne. Cestou posílá poštou klíčky od pout na svou adresu. Když přiběhne domů, zjistí její pán, který se nečekaně vrátil a měl být celý víkend pryč, že si Korzetka chtěla hrát s bdsm pomůckami, i když je měla na víkend výslovně zakázané. Pán se rozhodne Korzetku potrestat.Hlavním trestem bude, že se Korzetka nebude smět dotýkat na místech, která ji vzrušují. Pán určuje pravidla pro celý víkend:
  1) Pokud nebude probíhat nějaký jiný trest, bude mít na sobě Korzetka během dne svěrací bolero kazajku nebo bondage rukávy. Ruce spoutány v kazajce za zády nebo připnuty řetízkem ke krku. Pouta na nohou bude mít propojená krátkým řetízkem a na nohou bude mít lodičky.
  2) Aby Korzetka nevěděla, co ji čeká dál, bude mít přes oči přilepené kosmetické tampony a na hlavě kuklu s otvorem pro ústa.
  3) Korzetka nemá dovoleno vykonávat jakoukoli činnost bez výslovného souhlasu Pána. Vůbec nic.
  4) Aby si Korzetka nemohla hrát ani v noci, bude spoutaná i během spánku, pouta ale budou pohodlnější než během dne.
  Protože se mezitím přiblížil čas oběda, má Korzetka možnost se najíst. Zůstává pořád uvězněná v svěrací bolero kazajce a ještě je na oběd připotána za pás k židli. Před sebou má na stole tři chody pokrmů, které je možné jíst bez pomoci rukou (tak to tvrdí Pán), a jejím úkolem je najíst se. Nesmí přitom znečistit svěrací kazajku. První chod je snadný – zeleninový předkrm. Hlavní jídlo jsou ale špagety s rajčatovou omáčkou. Korzetka ví, že nesmí nic znečistit, a prosí Pána, aby jí úkol usnadnil. Kdyby měla po obědě oblečení od jídla, dostane výprask. Pán se rozhoduje Korzetku trochu ponížit a dává jí kolem krku dětský bryndák. Když se neumí najíst slušně, bude ho mít na jídlo vždy. Po jídle dává Pán Korzetce ještě napít.
  Odpoledne pokračuje procházkou. Pán zbavuje Korzetku svěrací bolero kazajky a poroučí jí, aby se oblékla na vycházku. Korzetka si na sebe bere catsuit, přes něj těsný korzet a přiléhavé kožené kalhoty. Pán ještě přitahuje korzet, nechává Korzetku obléknout kabát a připíná jí na obojek vodítko. Společně jdou do parku.
  Po návratu z parku čeká Korzetku trocha sportování. Pán jí poroučí, aby se převlékla do sportovního. Když je oblečená, dostává na ruce bohdage rukávy. Pouta na nohou jsou propojena delším řetízkem. Korzetka má opět na hlavě kuklu, v ústech roubík. Pán ji přivazuje koženými popruhy ruce k madlům běžeckého pásu a ještě ji uvazuje za pas. Spouští pás a Korzetka musí čím dál rychleji jít, později běžet. Naštěstí už nemusí mít na nohou lodičky. Druhým cvičícím zařízením jsou dřevěné ribstole. Korzetka je za rozkrok, pas a ruce připoutána a posiluje břicho zvedáním nohou. Na rukou má přitom pořád bondage rukávy, na hlavě kuklu a v ústech roubík. Do třetice všeho dobrého. Pán přivazuje Korzetku k lehátku, k bondage rukávům připevňuje malé činky a Korzetka musí cvičit s činkami.
  Cvičení bylo náročné, proto čeká Korzetku trocha odpočinku. Pán jí dovolí sprchu. Pak jí na hlavu připevňuje deprivační masku a Korzetku přivazuje za ruce a nohy k masážnímu stolu. Masíruje Korzetce celé tělo, potírá ji olejem a jemně ji přitom dráždí. Korzetka ví, že má zakázáno se během masáže vzrušit, ale doteky Pána jsou tak příjemné … Masáž je proto přerušena výpraskem za to, že byla Korzetka během masáže vzrušená.
  Po masáži následuje večeře a je čas, aby šla Korzetka spát. Korzetka si chce obléknout saténové pyžamo, není jí to ale povoleno. Pán jí zamyká řetízek kolem pasu, pak teprve si smí Korzetka obléknout horní část pyžama. Pán jí poroučí, aby dala ruce v pěst, a ovazuje každou ruku bondage páskou, aby Korzetka nemohla používat prsty. K řetízku kolem pasu a k obojku připíná pouta na rukou tak, aby ruce byly dostatečně pohyblivé, ale aby si Korzetka nedosáhla na hlavu ani do rozkroku. Vzpomene si na ponížení, které Korzetce způsobil bryndákem u jídla, a rozhodne se použít podobné ponížení i na noc. Dává Korzetce plenku a přes ni si teprve smí Korzetka obléknout spodní díl pyžama. Přes hlavu dostává tenkou látkovou kuklu a pod ní ještě do úst místo roubíku dudlík. Kvůli látkové kukle ho bude muset mít Korzetka celou noc. Pán odvádí Korzetku do postele, připevňuje jí pouta na nohou řetízkem k posteli, zajišťuje zámkem a přeje dobrou noc.
  Druhý den ráno musí Pán opět odjet, ale protože Korzetku chce ještě potrestat, jen ji ráno nakrmí a nechává ji v posteli tak, jak ji tam uložil předchozí večer. Korzetka čeká do odpoledne na návrat svého Pána …

  Odpovědět
  • • užívatel Fobupíše:

   Jo, z toho se mi moc líbí ten noční úbor :-)

   Odpovědět
  • • užívatel Korzetkapíše:

   Teda zní to skvěle to bude velmi těžké rozhodování. Už mám pár svých favoritů ale svoje tipy si nechám pro sebe.=)

   Odpovědět
 • • užívatel Radekpíše:

  Co takhle něco na způsob vacubed s tím, že by korzetka měla mít v sobě minimálně zavedený vibrátor

  Odpovědět
  • • užívatel Korzetkapíše:

   VAcubed bych klidně brala, ale bohužel nemám takovou postel. třeba se jí někdy dočkám.

   Odpovědět
 • • užívatel Denisapíše:

  Korzetka bych ráda viděla oblečenou v nějakém latexovém catsuitu… Na hlavě by měla mít kuklu pouze s otvory pro dýchání a být zavěšena.

  Druhý nápad je, aby byla svázána v poloze frogtie. Na hlavě by měla deprivační kuklu a na sobě jen spodní prádlo. A její tělo by si užívalo trochu elektrostimulace.

  Odpovědět
  • • užívatel Korzetkapíše:

   I tento návrh se mi velmi líbí, ale je tu menší problém není místo, kde by mě pán mohl zavěsit ale druhý scénář je reálný.

   Odpovědět
 • • užívatel Fobupíše:

  Bezmocná Korzetka, která nevypadá spoutaná. Ruce obalit páskou, aby nešlo použít prsty. Silnější vrstvu, aby se jí nebylo možné zbavit. K rukám připevnit pomocí kožených řemenů tyče, aby nebylo možné ruce ohýbat. To stejné s nohama, obalit od kotníků dolů, připevnit k nohám koženými řemeny tyče, které povedou až do podpaží, aby se nemohly hýbat nohy a Korzetka se nemohla ohýbat v pase. Na nohy obléknout polstrované kalhoty (třeba lyžařské), aby pod nimi nebylo vidět tyče a řemeny. Obout boty, zamknout. V pase zajistit řetězem se zámkem. Nahoru obléknout silnou bundu, tenkým řemínkem připevnit rukavice přes ramena, aby je nešlo sundat, případně je zajistit ještě na zápěstí. Bundu dole připevnit řetězem ke kalhotám. Před zapnutím zipu pověsit na krk na šňůrku klíče od všech zámků. Nahoře může zip zůstat nezamčen. Doplnit roubíkem do úst, překrytým šálou a čepicí. A teď se, milá Korzetko, zkus osvobodit. Líbí?

  Odpovědět
 • • užívatel Korzetkapíše:

  Tak návrhy jsou to moc zajímavé. Ještě čekám na další a pak si nějaký vyberu a uskutečníme ho.

  Odpovědět
 • • užívatel Petulapíše:

  Uprostřed místnosti bude velká obdélníková deska, po jejích delších stranách budou svíčky. K desce (může to být klidně i postel, jen musí mít po stranách oka na připevnění pout) bude přidělán dvoumetrový řetěz. Na desce šátkem nebo nějakou pěknou látkou překrytá hromádka věcí, není vidět, co to je. Na šátku bude ležet obálka. Přijdete do místnosti, ruce a nohy budete mít již spoutané takovým řetězem, abyste mohla dělat krátké kroky a aspoň trochu používat ruce. Na krku budete mít zamčený obojek. Budete oblečená do oranžového vězeňského overalu. Na kraji desky najdete pokyny a klíč. Podle pokynů si máte řetěz připnout zámkem k obojku a pak se pomocí klíče zbavit pout, ve kterých jste přišla. V tu chvíli si všimnete kamery, která stojí nedaleko na stativu a vše zaznamenává. Víte, že nemůžete podvádět. Po přivázání na řetěz a zbavení se pout máte z obálky na šátku vylosovat jeden lístek. Budou srolované, takže nebude vidět, co na kterém lístku je. Vylosovaný lístek si máte ponechat a ostatní spálit. To, co bude napsáno na lístku, musíte beze zbytku vykonat. Zajímavé na průběhu bude, že na hromádce budou i jiné věci, než by se měly použít ve vylosovaném úkolu, a můžete si jen domýšlet, k čemu by asi tak sloužily. Bylo by hezké, kdyby tam nebyly všechno jen věci „na hraní“, ale i něco běžného, u čeho není na první pohled jasné použití na bondage. Lístek, který si vytáhnete, bude obsahovat tyto pokyny: Natřít celé tělo nějakým aromatickým olejem, třeba levandulovým. Vzít z hromádky pod šátkem vibrátor na dálkové ovládání, ten připevnit kam patří. Pak si obléknout průsvitnou pláštěnku (ale ne tu nepěknou z tenkého igelitu za 20 Kč, nějakou hezčí, třeba s květinovými motivy, abyste byla krásná), připevnit ji v zápěstích, kolem krku, hrudníku a pasu stříbrnou nebo průhlednou páskou. Do úst vložit stahovací fólií obalený roubík, zamknout. Přes roubík přetáhnout kapuci pláštěnky, stáhnout až přes oči, uvázat. Přelepit kličku na kapuci také páskou kolem krku. Nohy od prstů až do pasu omotat stahovací fólií. Celé tělo pak ještě stáhnout dvěma plastovými řemeny (přes stehna a kolena, přes hrudník a lokty). Na každou ruku pak zacvaknout jedna policejní pouta, lehnout si na desku na záda a připevnit pouta druhým klepetem k protilehlým krajům desky/postele. Scénu je možné doplnit třeba potlačením sluchu (špunty do uší), zraku (tam bude ale škoda přijít o výhled skrz kapuci) nebo zvýšením teploty v místnosti. A je na Pánovi, kdy a jak bude zapínat a vypínat vibrátor …

  Odpovědět
 • • užívatel PanHaremupíše:

  Přimlouvám se za trochu trápení tentokrát. Aspoň kolíčky nebo nějaké bičování…

  Odpovědět
  • • užívatel Korzetkapíše:

   Určitě se nějakému trápení nebráním =)

   Odpovědět
 • • užívatel Tomášpíše:

  Zkusil jsem některé nápady které zde zazněly zkombinovat a doplnit. Korzetka by na sobě měla latexový catsuit s otevíráním na prsou a v rozkroku. Na hlavě by měla kuklu s otvorem pro ústa, v uších špunty, aby nic neslyšela. Kukla by mohla být doplněná něčím fortelnějším přes oči, třeba kožené klapky. Byla by spoutaná v poloze frogtie, klečela by na posteli, za nohy by byla připoutaná k bokům postele. V rozkroku by byl přivázán tenký provázek, ten by vedl přes čelo postele zpět ke Korzetce. Další dva tenké provázky by byly přivázané za bradavky, také by vedly přes čelo postele zpět ke Korzetce. Na konci by byly všechny tři provázky svázané dohromady a na nich přivázané něco, co lze držet v puse, ale může to snadno vyklouznout, třeba dětský dudlík. Délka provázků by byla zvolena tak, aby Korzetka musela být trochu předkloněna, aby dudlík udržela v puse. A nesmí ho pustit. Pak jí lze lechtat, připínat na tělo svorky, vzrušovat, krmit, polévat, dávat výprask nebo cokoli jiného, a Korzetka se přitom nesmí cuknout, protože škubnutím za provázky si vytrhne dudlík z pusy. A když pětkrát neudrží, čeká jí trest. Nevidí a neslyší, takže může třeba 5 minut čekat a pak teprve se může něco stát; je zajímavé přesunout pozornost jinam, třeba nechat jí něco napsat nebo nakreslit; mohla by také něco říkat, třeba počítat od jedné do padesáti.

  Odpovědět
 • • užívatel Samikpíše:

  Možná by nebylo od věci, kdyby tu měla korzetka vyplněný dotazník subinky. Abychom věděli, co má opravdu ráda, co zvládne a co nemá smysl ani navrhovat. Něco takového jako je na bdsmlife.cz mám na mysli. Co myslíš, korzetko ?:)

  Odpovědět
  • • užívatel Korzetkapíše:

   Tak určitě by bylo dobré kdyby jsem tu měla svůj dotazník ale nevím přesně jaké by měli být otázky a možnosti tak pokud se ti chce tak mi nějaký dotazník můžeš vytvořit. =)

   Odpovědět
   • • užívatel Samikpíše:

    No jak jsem psal, mrkni na ty stránky a tam je více než dobrá inspirace. Možná ten Tvůj ani tak moc obsáhlý být nemusí :)

    Odpovědět
 • • užívatel Egonekpíše:

  Tak já bych zkusil znovu navrhnout polohu reverse prayer. Co se týče oblečení, tak nejlépe žádné. Maximálně kalhotky z provázků.

  Odpovědět
  • admin• užívatel adminpíše:

   Reverse prayer jsme chtěli zkusit již minule, ale nakonec to nevyšlo. Teď ji zkusíme.

   Odpovědět
   • • užívatel Fobupíše:

    Admine, to co píšeš je v rozporu s článkem. Korzetka slíbila vybrat tři návrhy a z těch pak losovat. Tak by měla vybrat Korzetka a pak by se mělo losovat. Vidím tu o dost zajímavější návrhy než reverse prayer (a nemyslím tím jen ten svůj).

    Odpovědět
    • admin• užívatel adminpíše:

     To nebyla reakce na to že bychom chtěli nafotit reverse prayer v rámci tohoto tématu. Zkrátka chceme tuhle pozici jen zkusit:)

     Odpovědět
     • • užívatel Fobupíše:

      Pardon, pochopil jsem to špatně. Už se těším na losování. A díky za výborný web!

 • • užívatel Korzetkapíše:

  Koukám a čtu a stále jsem si nevybrala, ale během víkendu si vyberu, slibuji:-)

  Odpovědět
 • • užívatel Korzetkapíše:

  Omlouvám se všem za zdržení, ale momentálně jsem nemocná – kašel, rýma, teploty, takže jsem si zatím přečetla vaše návrhy a tři jsem si již vybrala z kterých pak budu vybírat. Bohužel se losování a focení vašeho návrhu bude muset odložit než mi bude dobře, protože jak jistě víte, tak s roubíkem v puse se nedá kašlat, s kuklou na hlavě a ucpaným nosem se nedá dýchat. Jen co mi bude lépe tak se na to vrhnu a vylosuji si jeden návrh. Děkuji moc za pochopení Vaše Korzetka =)

  Odpovědět
 • • užívatel Egonekpíše:

  To mě mrzí, že jsi nemocná.
  Napiš ná ty tři návrhy, které se dostali do užšího výběru.

  Odpovědět
 • • užívatel Fobupíše:

  Moc se mi líbí tvořivost některých námětů. Asi i proto jsem z výběru trochu zklamaný. Pokud by se někdy dostalo i na ty další, bylo by to fajn. Po netu je hodně fádních fotek a videí, tady jsem doufal v něco méně obvyklého.

  P.S. Jen jsem vám chtěl říct své pocity. Klidně tenhle komentář nezveřejňujte, pokud nechcete, prostě jsem akorát rozmrzelý z výběru. Je to váš web, takže si tu můžete dělat co chcete, to je jasné. Klobouk dolů za to, že tyhle stránky provozujete.

  Odpovědět
 • • užívatel Denisapíše:

  Tak jak jsi na tom Korzetko? :) Už mě docela zajímá, jak to celé dopadne

  Odpovědět
 • • užívatel Egonekpíše:

  Líbíš! Ty svázaný prsa ti sluší. Škoda, že to není na holém těle a možná bych to trošičku víc utáhl. Tak povídej, jak dlouho si byla svázaná a jaké máš pocity?
  Ta obnažená kundička si koledovala o nějaké dildo nebo vibrátor, nedošlo na ně nakonec?

  Odpovědět
 • • užívatel Korzetkapíše:

  Ahojky no já ani nevím jak dlouho jsem byla svázaná, nic jsem neviděla, ale přišlo mi to jako věčnost =) Jinak moje pocity byly skvělé. Moc se mi to líbilo. Maska byla hodně napevno, skoro v ní nebylo nic slyšet. Jinak přesně jak píšeš – koledovala si a také dostala bičíkem a pak nastala masážní hlavice (moje velmi oblíbená)

  Odpovědět
 • • užívatel PanHaremupíše:

  Videjko bude?

  Odpovědět
  • • užívatel Korzetkapíše:

   Video jsme sem nedávali,protože zde v komentářích je na něj odkaz=)

   Odpovědět
   • • užívatel PanHaremupíše:

    Bohužel nevidím. Nepleteš si to s videem spacího vaku? Na frogtied jsem fakt v komentářích nic nenašel

    Odpovědět
 • • užívatel Korzetkapíše:

  JJ máš pravdu spletla, jsem si to s videem spacího vaku.=) Bohužel na frogtie video není – přestal nám foťák natáčet videa a zjistili jsme to pozdě, ale aspoň jsou fotečky =)

  Odpovědět
  • • užívatel Markétapíše:

   To by chtělo jako náhradu nějaké video s kolíčky nebo výpraskem nebo ledem nebo tak :-) Trp, Korzetko! :-)

   Odpovědět
 • • užívatel Egonekpíše:

  To je škoda, ale aspoň že jsou teda ty fotky.

  Odpovědět
 • • užívatel Fobupíše:

  Krásné. Nejlepší je foto s číslem 9. A ta maska vypadá bytelně, to muselo být úžasné. Díky, Korzetko!

  Odpovědět
0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account