Luxusní Kožený Vak / Video + Dojmy

Luxusně vypadá, a luxusně spoutá ruce za zády. Tak přesně takový je vak na ruce ( neboli Armbinder ), který již visí na ramínku ve skříni, hned vedle svěrací kazajky z jedné strany, a kožených řemenů ze strany druhé. Vak je přesně takový jaký jsem si přála aby byl, pohodlný, ale dostatečně striktní aby moje nezbedné ruce nenašli cestu ven. Navíc nyní v Listopadu během chladnějšího počasí si v rámci hrátek ráda nechám na tělo navléct všelicos – kůže tak pěkně hřeje, a když navíc znehybní moje tělo není co víc si přát.

 

Takže vak po navlečení jsme došněrovali na doraz, a mezi lokty zbylo ještě trošku místa, ale ne moc, pro mě akorát na pohodlné spoutání. Případné dotažení se dá řešit koženým řemenem přes lokty, který je provlečen poutky aby držel na místě a nesvezl se. Navíc jsou všechny řemeny dvoubarevné – černou, a moji nejoblíbenější červenou barvou. Stavitelné řemeny přes ramena se kříží nad prsy, a jelikož jsou šité, tak jsou krásně měkké a příjemné i na dlouhé nošení pokud máte citlivou pokožku jako já.

Tenhle vak je prostě hned po svěrací kazajce Motýlek můj nejoblíbenější BDSM “oděv”pro spoutání rukou.  Doporučuji jako jeden z dárků třeba pod vánoční stromeček 🙂

Získat Kožený Vak na Ruce s Řemeny Lux

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account