Nová hračka domů – bondage rám

Dlouho jsem nevyzkoušela nic nového. A tak připnutí k rámu na několik způsobů spolu se šukátkem mezi nohama bylo docela vysilující. Několik po sobě jdoucích orgasmů by jednoho vyřídilo 🙂 Tak jsme si užili, a ve finále zjistili že rám je skvělý i pro klasický sex, protože o zvednutou část rámu se dá krásně opřít ( pokud jste ten který proniká do nějakého z otvorů ) a přirážení je o to silnější – mohu potvrdit..

Před klasickým sexem, sem byla vystavená šukátku které pro mě bylo premiérou, a tak přiznávám, bylo to pro mě trochu nezmámé a bála jsem se z počátku. Použili jsme menší dildo, a pomalé otáčky motoru, takže sem se poměrně rychle uvolnila…příště se zase posuneme o kus dál.

Takže zkrátka parádní věcička, s délkou necelé 2metry se vejde do většiny postelí. A když ne do postele, tak dobře poslouží i podlaha s nějakou podložkou. Celý rám jsme po akci složili a vešel se do skříně pod košile na ramínkách.

Novinka: zapůjčení BDSM zařízení domů!

Nově nabízíme možnost zápůjčky vybraných BDSM pomůcek/nábytku k Vám domů. Užijte si v soukromí se svým partnerem, nebo o samotě. Zjistěte více ZDE

4 komentáře
  1. Peep 4 roky před

    To vypadá jako moc zajímavá věc, navíc společně s tím šukacím strojem 😉
    Kolik tahle sranda stojí a kdy ji budete nabízet na Spoutané? 😛

  2. jurosik 4 roky před

    to šukátko vyzerá fakt zaujímavo :-))

Máš co říct? Zanech komentář

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2018 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?