[BDSM Scénář] Bojovka I. – Orální Potěšení

 

Zdroj: Kink.com

Zdroj: Kink.com

Bojovka jak jsem to nazval je skvělým prostředkem jak nenuceně přejít k BDSM radovánkám, za postupného zvyšování sexuálního napětí mezi partnery. Jde jednoduše o to že za pomocí jednoduchých úkolů které submisivnímu partnerovi/ce připravíme dosáhneme touženého cíle bez nějakých zbytečných problémů a předsudků.

Samozřejmě to jde celé upravit a udělat obtížné nebo naopak velmi snadné, a udělat si tak zcela individuální scénář.

Tady je první námět na rozpoutání hrátek z pohledu dominanta.

  1. Lísteček v koupelně – “Tohle si obleč a namaluj si rty rudou rtěnkou. Celá se svlékni do naha. Přejdi do obýváku a hledej stopu.”. U lístku bude připravena kožená kukla vhodná na orální sex.
  2. Lísteček v obýváku pod polštářem – “Použij a oblékni všechny věci které vidíš. Dostaň se do pokoje vedle a hledej stopu.”. U lístku bude kožený obojek s vodítkem, vibrační vajíčko, anální ocásek, punčochy, kožená podprsenka
  3. Na dveřích u pokoje pak bude viset komplet policejních pout spojený řetězy se vzkazem “Vezmi to s sebou a vstup.”
  4. Hned za dveřmi bude na zemi ležet jedna botka na vysokém podpatku,  o kus dál druhá, před sedačkou pak bude škraboška a konečně na sedačce vzkaz “Boty si zašněruj, nasaď škrabošku, pouta za zády nasaď a počkej příchodu pána”

No na sedačce čeká spoutaná partnerka oblečená přesně podle představ pána, připravená na odvedení do ložnice… Za pomocí vodítka lze subinky ústa snadno nasměrovat k penisu aby mohla naplnit účel kukly s otvorem na ústa…

Zkusíte podobné "bojovky" ?

 

 

Pásy cudnosti aneb když není "dovoleno zasunout"

Pánské pásy cudnosti paří mezi BDSM produkty které jsou pro početnou skupinu mužů běžným doplňkem pod kalhoty. Svou oblíbenost mají u profesionálních domin, tak v běžných D/s vztazích kdy povětšinou drží klíček od svobody partnerka. V poslední době je také velmi populární “hra” kdy partneři mezi sebou soupeří o výdrž. Vyberte si z mnoha typů ten Váš.

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2018 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?