Lolitky páteční den

Lolitky páteční den

IMAG0829Pomalu končí vyčerpávající pracovní týden  a začíná víkend, kdy si můžu trochu odpočinout a relaxovat, nebo se mýlím a bude vše úplně jinak? Jelikož s (mým pánem) Johnem tvoříme jednu společnou domácnost, nemůžu nikdy vědět,co mě po příchodu domů čeká. Jelikož máme víkendy většinou volné jsou to ideální dny, kdy může John své nashromážděné myšlenky z celého týdne proměnit v realitu.
V práci dokončuji poslední věci a odebírám se do auta. Cestou domů ještě přemýšlím, zda bude víkend opravdu podle mých představ nebo nikoliv. Při příjezdu k domu zjišťuji, podle zaparkovaného auta, že je John doma. Zavírám dveře od auta a všímám si, že v celém domě jsou zatáhnuté rolety, což v odpoledních pátečních hodinách nebývá zvykem. Otvírám vchodové dveře a do denního světla se snaží proniknout červené paprsky, vycházející z osvětlení uvnitř haly. V této chvíli mi je jasné, že se moje plány odkládají a že mě čeká relax, tak trochu v jiné podobě. Zavírám vstupní dveře a v záři tlumeného červeného světla se odebírám po schodech do druhého patra. Cestu mi lemují zapálené svíčky, které jsou umístěny podél schodiště až ke dveřím do koupelny. Tady má cesta končí.
Odtáhnu zašupovací dveře do pouzdra ve stěně a přistoupím k umyvadlu, na kterém leží bílá obálka. Nahlédnu do ní a vytáhnu psaní od Johna. Pomalu si sedám na okraj vany a čtu: “Rozhodl jsem se, že tento víkend se o tvé pohodlí postarám já. Ve skřínce pod umyvadlem jsou mnou připravené věci a bez zpoždění tě očekávám v 18:00 připravenou v hale.”
Nemarním zbytečně časem, vím, že každá minuta navíc pro mě znamená trest od Johna a to v jakékoliv podobě. A tak otvírám skříňku, kde nacházím připravené krajkové černé spodní prádlo s tmavými punčoškami a červený korzet s kovovými přezkami.  Svléknu se a osprchuji. Pak se obleču do nachystaného prádla. Zbytek času už věnuji líčení. Zbývají mi poslední minuty a já jsem s nečekaným předstihem hotová, odebírám se tedy na určené místo, kde si klekám na kobereček a čekám na příchod  Johna.  
Slyším Johnovi kroky, přistoupí ke mě ze zadu, nakloní se a do ucha mi jen pošeptá  “přesně na čas, tentokrát máš štěstí!” z kapsy vytáhne cosi neznámého s kovovým zvukem. Rukou mi odhrne pramínky vlasů a na krk mi upne kožený obojek. Cítím jak mi pevně stahuje krk. Zhluboka dýchám. John obojek zajistí zámkem a  na kovové očko připne pomocí karabinky řetízkové vodítko. Na povel “vstaň” se okamžitě zvedám a následuju Johna dlouhou chodbou do pokoje. Poručí mi, ať si obkročmo kleknu zády k němu na pohovku, ihned ho plním. Odepne mi řetízek a ruce mi zalomí za záda, spoutá je pevně stahovacími řemeny. Dva mi obtočí kolem paží těsně nad lokty a jeden kolem zápěstí.  Dalšími  řemeny mi sepne boky, pak se prsty lehce dotkne vnitřní strany mýchIMAG0835 stehen, velmi blízko mé kundičce a poručí mi dát kolena k sobě, sepne je dalším řemenem a k sobě uchytí i kotníky.  Stačilo pár rafinovaných, lehkých doteků a vzrušení a pocit bezmoci mě naprosto ovládl.  Položí si mě na bok a koženým páskem mi stáhne kotníky blíž k tělu, tak, že mi silný řemen vloží mezi půlky a připne jej k pásku, který je upevněn na bocích. Ležím nehybně na pohovce a čekám, co se bude dít. Mám strach a zároveň jsem tolik vzrušená. John si lehá ke mě. Rukou mě chytá za pas a silou si přitáhne  mé tělo k sobě, cítím, že má nahou hruď a v džínách pořádnou výbavu, kterou mi tiskne na můj zadeček. Pomalými pohyby mi vsouvá svůj penis lehce mezi půlky, jednou rukou mi dráždí kundičku a tou druhou, na jehož paži ležím, mi tlačí hlavu do zadu a dýchá na krk. Hlavou mi prolítne “..tak už mě nedráždi a prudce mi ho tam vsuň.” Když v tom, atmosféru naruší známá melodie z Johnova telefonu. Na Johnovi zpozoruji, že tohle neměl v plánu, ale vzhledem k tomu, že je stále pracovní pátek nezbývá mu než se podívat, kdo mu volá. “Tohle musím vyřídit!” řekne.
Po chvilkovým hovoru mi poví, že bude muset vyřídit přes počítač neodkladnou pracovní záležitost. Stále jsem vzrušená a nechci to takhle utnout, ale co s tím? Nemusím dlouho přemýšlet. Od Johna dostávám příkaz, že se za malý okamžik vrátí a že mám být připravená na pokračování. Ležím na boku bez možnosti jakéhokoliv pohybu, už nějakou dobu a hlavou se mi honí neuvěřitelné množství myšlenek, jenže po celém dni v práci na sobě cítím únavu. Dobře jsem, ale věděla, že usnout si nemohu dovolit, to se Johnovi nebude líbit. Ale ospalost mě přemáhá…… Nevím na jak dlouho jsem zavřela oči, ale ve dveřích vidím siluetu, ano! stojí tam John. Přistoupí ke mě blíž, nakloní se a oznámí mi, že už se postará o to, aby se mi v příštích hodinách spát nechtělo. Zaloví v šuplíku a v ruce drží vibrační hračky.  Odepne  mi popruhy na rukách, řekne mi, ať se otočím na záda a ruce si položím na břicho, jeho rozkaz plním. Oběma řemeny mi sepne ruce a zápěstí mi stlačí malým koženým páskem k sobě, tak silně, že hlasitě povzdechnu. Konečky prstů mi vklouzne pod kalhotky a vsune jej pomalu do mě kundičky, pohyby se zrychlují natolik, že se mi zrychluje tep, prohýbám se proti tvrdým nárazům a mám chuť křičet. Zajíždí jimi tak hluboko. John prsty vysune ven a dovnitř mi vloží vibrační vajíčko. To mě trochu zklidní, ale pocit vzrušení ve mě stále zůstává. Pomocí řemenu, který mi pevně stahuje stehna, upevní John vibrační hlavici, polibkem se loučí s mými ústy do kterých vkládá roubík. Odchází k pracovnímu stolu odkud si reguluje vibrace..Celým mým tělem projíždí jeden orgasmus za druhým. Trhám sebou v pevných poutech ze strany na stranu, ale nemůžu to přerušit ani zastavit. Jsem bezmocná.

2 Komentářů
  1. elisa007 7 roky ago

    nádhera, jeden z mých snů

  2. Dlaha 7 roky ago

    Nádhera. Už se moc těším na další příspěvek od Johna & Lolitky.

Zanechte komentář

©2023 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account