Kožená kukla s otvorem pro ústa

Tato kukla omezuje vidění, ale ústa ponechává volná k dýchání nebo jiným činnostem.

Celá kukla je vyrobena z měkké černé kůže, tedy z žádné koženky nebo podobné napodobeniny. Už při otevření balení je znát, že materiál je kvalitní – na dotek měkký, ale pevný, a voní kůží beze stop po „plastovém“ zápachu, kterým často trpí levnější výrobky.

Zpracování je výborné a je vidět, že kuklu šil člověk zběhlý v práci s kůží. Švy jsou pečlivě provedené a okraje dílů přilepené, aby neškrábaly; otvor pro ústa je pro větší pevnost olemovaný, očka pro dýchání nosem a pro šněrování na zadní straně kukly jsou čistě usazena a žádné není roztržené. To je velmi důležité pro bezpečnost i pro dlouhou životnost pomůcky. Některá očka jsou zploštělá mírně do oválu místo kruhu, ale jde jen o kosmetickou závadu.

Pod šněrováním kukly je vložen široký pás kůže, který chrání vlasy před skřípnutím při stahování. Velmi oceňuji, že je skutečně funkční a není v kukle jen na oko – ani dlouhé a nepoddajné vlasy při utahování kukly nevadí. Pás je přišitý pouze na jedné straně, takže se dá složit i směrem od šněrování a vzniklým otvorem jdou dlouhé vlasy protáhnout ven. Složený pás se ale může snadno shrnout a pak trochu tlačí – pokud bych běžně vytahoval vlasy skrz šněrování, asi bych nechal při výrobě kukly ochranný pás zkrátit, nebo bych v něm vystřihnul otvor.

Kukla má zajímavý střih, který dobře sedí na různé tvary hlavy. Celá spodní polovina kukly je totiž sešikmená, takže při stahování se přizpůsobí tvaru brady a krku a nutí k zavření úst. Čím je kukla těsnější, tím méně jdou ústa otevřít a při velkém stažení se mezi zuby vejde nanejvýš prst. Zábavné je, že když nositel dostane při menším utažení kukly do úst například míček z roubíku a pak se kukla stáhne víc, už se míček nedá vyplivnout, i když roubík není zapnutý za hlavou. Zajímavá by v tomto ohledu mohla být kombinace s kroužkovým roubíkem, ale větší stažení by mohlo být bolestivé nebo nebezpečné pro zuby. Kukla se totiž dá bez problémů stáhnout tak, že ze sevření materiálu bolí po několika mkinutách čelistní klouby. Utahujte s citem. I při nižším stažení je vjem stísněnosti velmi silný.

Tato kožená kukla není zamýšlena pro silnější smyslovou deprivaci. Zabraňuje sice nositeli vidět, ale nějaké světlo se k očím dostane i při velkém utažení (především přes nosní otvory, ale při méně stažené kukle i přes středový šev)  a když má nositel volné ruce, může většinou kuklu na hlavě posunout, aby alespoň trochu viděl ven otvorem pro ústa. Roubík s překrytím úst tomu zabrání, ale dýchání jen přes nosní otvory nemusí být dostatečné.

Přes kuklu je až překvapivě dobře slyšet, pokud se něco netře o její vnější povrch. Velmi rychle se ukázalo, že je zábavné dávat pokyny někomu, kdo nevidí a je nucen se v místnosti pohybovat po paměti a po hmatu.

Pokud chcete deprivaci vystupňovat na maximum, pak musíte kuklu doplnit pěnovými špunty do uší a páskou přes oči. V tom případě nositel neslyší, je v naprosté tmě a pokud přidáte ještě roubík, může dýchat víceméně jen nosem. Zajistěte ale, aby měl jak hru zastavit! Je snadné se začít dusit, i když nosní otvory poskytují poměrně dost vzduchu.

V součtu jde o skvěle vymyšlenou a vyrobenou kuklu, která je na půl cesty mezi páskou na oči a deprivačními kuklami. Silně stahuje, ale díky dobrému střihu a příjemnému materiálu je pohodlná a dýchání je neomezované. Rozhodně doporučuji.

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account