Kožená pouta polstrovaná.

Kožená pouta, která jsem si pořídil jsou z pohledu ke kukle, kterou mám z velmi hrubé kůže. Pro funkci pout je však velice důležité, aby se nejednalo o slabou a jemnou kůži. Vždyť u pout je nutná jistá pevnost neboť předpokladem je, že se budou osoby poutané bránit a mohlo by hrozit roztržení jemné kůže. Černá pouta doplňuje filc, který je v kontrastní červené barvě. Tyto pouta jsou pak na pohled velmi elegantní. A přitom tento filc zjemňuje obepnutí rukou a díky tomu brání nepříjemným otlakům či odřeninám, které by mohla silná kůže způsobit. Snad jediné co mi vadí na filcu je fakt, že po jisté době jistě bude nasáklý potem a díky tomu se bojím do budoucna trochu hygieny u této situace. Však pouta plní účel nedřou a okořeňují BDSM zážitky nejen v posteli :-).

Snad po pár hrách a snaze si užít nejistotu mi na těchto poutech nyní chybí možnost uzamykání pout jako je u těchto kožených pout z e-shopu sputana.cz.

2 Komentářů
 1. jurosik 9 roky ago

  ahoj putá sú pekné, a to zamykanie by som ako problem nevidel,
  sú rôzne varianty v závislosti od velkosti zámkov…
  napr. prevliec zámok cez očko a samotnu pracku a nedáš ich dole.
  videl som a j spôosob, že sa zamkne jazýčok pracky, nad kožou popod vrchnu časť pracky… ( ale ak je malý zámko tak sa to dá prevliecť)

 2. Author
  Jan 9 roky ago

  ano to máš pravdu dá se zámek rvléknout očkem co je na utahování “pásku”, ale takto to nevypdá nejlépe a co si budeme povídat BDSM nevímám jen jako omezení nebo bolest ze submisivní strany nebo naopak nadvládu a ovládání z té dom. u tohoto mě jde i o to aby v tom byla jistá dávka elegance. A proto si pomůcky vybíam nejen fuknčně ale i tak aby vypadly 🙂

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account