Kožená pouta polstrovaná.

Kožená pouta, která jsem si pořídil jsou z pohledu ke kukle, kterou mám z velmi hrubé kůže. Pro funkci pout je však velice důležité, aby se nejednalo o slabou a jemnou kůži. Vždyť u pout je nutná jistá pevnost neboť předpokladem je, že se budou osoby poutané bránit a mohlo by hrozit roztržení jemné kůže. Černá pouta doplňuje filc, který je v kontrastní červené barvě. Tyto pouta jsou pak na pohled velmi elegantní. A přitom tento filc zjemňuje obepnutí rukou a díky tomu brání nepříjemným otlakům či odřeninám, které by mohla silná kůže způsobit. Snad jediné co mi vadí na filcu je fakt, že po jisté době jistě bude nasáklý potem a díky tomu se bojím do budoucna trochu hygieny u této situace. Však pouta plní účel nedřou a okořeňují BDSM zážitky nejen v posteli :-).

Snad po pár hrách a snaze si užít nejistotu mi na těchto poutech nyní chybí možnost uzamykání pout jako je u těchto kožených pout z e-shopu sputana.cz.

TIP pro poslušné subinky - Krásné zdobené obojky!

obojekObojek zhotovený pro všechny poslušné slečny a ženy, které chtějí nejen sobě, ale i partnerovi či pánovi dokázat svou oddanost. Obojek svým charakterem nijak zásadně nepřipomíná tvrdší prvky BDSM hrátek, takže je vhodné obojek nosit při všech příležitostech…

2 komentáře
 1. jurosik 3 roky před

  ahoj putá sú pekné, a to zamykanie by som ako problem nevidel,
  sú rôzne varianty v závislosti od velkosti zámkov…
  napr. prevliec zámok cez očko a samotnu pracku a nedáš ich dole.
  videl som a j spôosob, že sa zamkne jazýčok pracky, nad kožou popod vrchnu časť pracky… ( ale ak je malý zámko tak sa to dá prevliecť)

 2. Autor
  Jan 3 roky před

  ano to máš pravdu dá se zámek rvléknout očkem co je na utahování “pásku”, ale takto to nevypdá nejlépe a co si budeme povídat BDSM nevímám jen jako omezení nebo bolest ze submisivní strany nebo naopak nadvládu a ovládání z té dom. u tohoto mě jde i o to aby v tom byla jistá dávka elegance. A proto si pomůcky vybíam nejen fuknčně ale i tak aby vypadly 🙂

Máš co říct? Zanech komentář

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2018 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?