Mumifikace

Mumifikace (tedy obalení celého těla) folií je nejspíš nejdůkladnější znehybnění, jakého můžete s běžnými prostředky dosáhnout. Sádrové obvazy jsou sice ještě dál, ale zkuste si ze sádrové vrstvy rychle vyprostit panikařící partnerku…

Základní věcí je materiál. V supermarketu sice koupíte potravinářskou folii, ale ta je často tenká, trhá se, špatně se s ní pracuje a navíc je drahá. Mnohem lepší je široká folie, se kterou se upevňuje zboží na přepravní palety. Pokud jste ale náchylní na kožní problémy, vyplatí se neriskovat a koupit folii pro jistotu v BDSM obchodě. Při mumifikaci se osoba v mumii silně potí a z neprověřené folie z neznámého plastu se občas může udělat ošklivá vyrážka.

Při samotné mumifikaci buďte tvůrčí. Můžete zabalit celé tělo, nebo jen část, můžete nejdřív zvlášť obalit paže, nebo třeba jen ruce zaťaté v pěst a teprve potom tělo, nebo můžete vyzkoušet například frogtie – zabalit partnerku tak, že má zápěstí u ramen a kotníky u kyčlí. Možností je nepřeberně. (případně využijte bondage vaky na celé tělo)

Než začnete svůj protějšek balit do folie, zamyslete se, nakolik si s ním potom chcete hrát, nakolik mu chcete omezit smysly a jestli vám při balení má kdo pomoci.

Pokud totiž chcete mít zabalenou osobu celou přístupnou, možná ji nebudete chtít připoutat zády na lavici, a ruce zkřížené na hrudníku by vám mohly překážet v přístupu k bradavkám. Když vám zase jde o maximální smyslovou deprivaci, tak si předem připravte pěnové špunty do uší, nebo přímo použijte deprivační kuklu. Je škoda si uprostřed mumifikace uvědomit, že jste něco udělali špatně, a proto dvakrát měř, jednou bal.

Jestli chcete subinku balit v soukromí a musíte to zvládnout sami, máte několik možností, jak se vyhnout nebezpečnému pádu zpola zabalené partnerky. Můžete ji folií připoutat k lavici, stolu, nebo třeba nosnému trámu – pak vám nikam nespadne. Nebo začněte balit odshora, dopracujte se k pasu, pak subinku položte na postel a dokončete nohy. Jednoduše se snažte nedostat do situace, kdy subinka stojí na svázaných nohou a nemá žádnou další oporu.

Zejména když používáte tenkou folii, která se snadno trhá (nebo balíte někoho, kdo má velkou sílu), hodí se zesílení „mumie“ lepicí páskou. Nejen, že je pak balení pevnější, ale můžete také vytvářet barevné vzory nebo zesílit jen určitý kus – například pevněji přitáhnout paže k tělu.

Pokud nemáte s mumifikací zkušenosti, může být lepší napoprvé nebalit do folie hlavu. Jestli ji chcete zakrýt a stáhnout, použijte raději kuklu, kterou můžete rychle sejmout – nejlepší jsou ty, které se nešněrují, ale zapínají na zip. Když vám totiž mumifikovaná partnerka zpanikaří, většinou je to kvůli pocitu, že se dusí a má stísněné celé tělo. Uvolněná hlava pomáhá víc než cokoliv jiného.

Když jste ale už zkušení a hlavu do folie zabalit chcete, určitě zakryjte při balení subince oči vatou, nebo je po zabalení do folie přelepte neprůhlednou lepicí páskou. Použití neprůhledné barevné folie je také možné. Jinak se vám bude subinka zpod folie zbytečně rozhlížet. Jestli ale naprosto přesně nevíte, co děláte, tak nepoužívejte roubíky (možná kromě kroužkového), nepřelepujte nosní dírky, prostě nijak neomezujte dýchání. Mumifikovaná osoba vám často nemá jak dát vědět, že se dusí! Neodcházejte z místnosti a kontrolujte, jestli je dýchání v pořádku.

Často je hezké spoutané osobě pobyt ve folii trochu zpestřit. Nejjednodušším způsobem jsou různé vibrační hračky, zavedené ještě před zabalením, ale hodí se i svorky, svěráčky a podobně. Využít můžete i led, ale vosku se vyhněte – folie se může pod horkým voskem tavit a popálit kůži.

Druhou příjemnou možností je vystřihnout ve folii otvory, kterými se dostanete k partnerčiným citlivým místům. Nejsnazší je položit si během balení na vybraná místa chomáčky vaty, abyste při trhání folie nepoškrábali i partnerku.

Správně provedená mumifikace je bezpečná, ale přeci jen jde o dost intenzivní praktiku, a proto k ní přístupujte s rozumem. Začínejte pomalu a dávejte pozor na dýchání. Při delším hraní dejte mumifikované osobě občas napít, ztráty vody pocením jsou velké. Také mějte při ruce nůžky s tupými hroty nebo rovnou řezák na bezpečnostní pásy, abyste měli jak partnerku bezpečně zbavit folie. A když už je po hře, dejte zmožené subince župan nebo deku, ať vám neprochladne.

Pak už zbývá jen naplánovat další mumifikaci.

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account