Jak má vypadat správný profil dominy?

Jak má vypadat správná domina? Co má mít na sobě, jak se má chovat v soukromí a jak na veřejnosti? Jaké praktiky musí ovládat? A tak dále, a tak dále. To jsou jen některé otázky, které mohou nováčky napadnout. Problém je, že jednoznačnou odpověď na tyto otázky nemůžeš nikdy dostat, protože neexistuje. Všichni otroci se ale shodnou na tom, že musí být nemilosrdná. Tedy to vám poví nebo napíšou na chatu. Ale když se s nimi potom potkáte, může se vám stát, že celou akci pokazíte, protože otroka prostě přeceníte. Co by tedy, podle mě, měla mít domina?

shutterstock_576616186

Empatii. Je důležité si uvědomit, že bez empatie nemůžeš být dobrá domina. Otrok je tu pro tebe, ale když z toho nic mít nebude, tak ho jen potýráš a příště už za tebou nepřiběhne a já stále žiji v domnění, že dominu má především bavit toho chlapa ovládat. Pokud ho chceš jen seřezat, nejsi domina, ale sadistka. Vnímej, jak jeho tělo reaguje na různé druhy mučení. Není bolest jako bolest a není utrpení, jako utrpení. Otroci ke své paní vysílají jasné signály. Nemusíš povolit hned, ale je lepší začínat pozvolna a postupně přidávat.

Rozum. Bez toho to nepůjde. Otrok může snít, jak chce, ale ty jsi ta co tu hru řídí. Když vidíš, že toho má dost, prostě změň scénář, tak aby si mohl vydechnout. Klidně střídej bičování s feminizací nebo třeba s uctíváním nohou. Když dáš otrokovi dostatek prostoru pro výdech, pohraješ si s ním o to víc.

Čistou hlavu. Jasně, nikdo přece neříká, že musíte oba úplně abstinovat. Klidně si dej sklenku vína, když víš, že ji uneseš, ale víc raději ne. Drogy vynech úplně. Otrok je na tobě závislý. Věří ti a ty musíš být v takovém stavu, abys dokázala vnímat signály, které k tobě vysílá.

Soudnost. Většina domin má pocit, že se musejí chovat namyšleně až povýšeně, aby před nimi měl otrok respekt. Není nic horšího, než přehrávání. Buď naštvaná, když jsi naštvaná a buď uražená, když jsi uražená. Otrok tě občas bude chtít i potěšit a pobavit nebo ti polichotit. Nemusíš mu rovnou děkovat, ale je dobré mu občas věnovat lehký úsměv a proboha, neurážej se kvůli každé blbině. Uvědom si, že pokud není trvale zotročen, má v reálném životě jisté povinnosti. Za zdržení ho potom klidně tvrdě potrestej, ale být super stíhačka přes mobil nemá moc smysl. Domina je přísná, krutá a ano může se chovat nadřazeně, ale to neznamená, že budeš za arogantní pipku. Uvědom si, že jsi dáma a jako dáma musíš vystupovat, pokud chceš, aby tě otrok vnímal jako svou madam.

Rozlišovací schopnost. Tohle je jeden z největších kamenů úrazu. Rozlišit mezi provokativními řečmi a skutečným varováním bývá složité, proto je dobré se před samotnými hrátkami s otrokem seznámit. Zajímat by tě měly hlavně jeho zkušenosti. Většina otroků se rozmluví sama. Z některých to musíš tahat, ale raději si o den déle piš, než aby ses dostala do trapné situace, protože ti nezkušený otrok někde vypoví poslušnost a ještě z tebe udělá blbku.

 

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account