BDSM je kurva vážná věc

Když domina přijímá do služeb nového otroka, může se stát, že si na něj vymyslí tak zvaný přijímací rituál nebo pohovor. Já osobně nic takového nemám, prostě se s otrokem sejdu a když mi sedí, tak si s ním začnu hrát. Ale občas se mi stane, že se nějakého takového přijímacího rituálu zúčasním, protože mě o to požádá jiná domina. Tentokrát šlo o zasvěcení opravdu mladého a nezkušeného otroka a i v reálném životě velmi submisivního hocha.

Jsem toho názoru, že jedna domina je optimum. Dvě jsou super. Tři jsou dav. Na tohohle chudáka jsme byly čtyři a každá z nás preferovala jiný způsob mučení. To by nebylo tak zlé, kdybychom se mohly alespoň držet nějakého scénáře, který by pro nás madam, pro kterou jsme otroka měly zasvětit do krás BDSM světa, mohla připravit. Jenže domina počítala s tím, že my ženy v BDSM světě „zběhlé“ si s otrokem dozajista poradíme. Přiznejme si, že improvizace je úžasná věc, ale ne, když máte improvizovat na někom, kdo v BDSM světě je úplným nováčkem a ještě ke všemu to vlastně není váš otrok, takže vůbec netušíte, co je zač a s kým máte tu čest.

Netrvalo dlouho a my dámy seděly u kávičky a chlebíčků, vedly nezávaznou a veselou konverzaci, která se ani v nejmenším netýkala BDSM hrátek, ale běžných a nezáživných témat, jako jsou veselé příhody dětí nebo domácích mazlíčků, či zkušenosti s kosmetickými produkty. My se sice bavily, ale opravdu by mě zajímalo, co se honilo hlavou tomu otrokovi, který jako poslušný pes seděl paničce u nohou a měl oči sklopené ke koberci. Vím jistě, že moje kluky by to asi nebavilo, když tedy nebudu počítač lokaje.

Pak přišla na řadu kapka alkoholu. Já, vzhledem k tomu, že moji královskou disciplínou je výprask, nikdy moc nepiju. Přece jen ony odražené ledviny nejsou nic moc a nepotěší to ani dominu, ani otroka. Dámy se ovšem trochu lízly a pak si vzpomněly, že tam mají jedno štěně ke hraní. Otrok se jim válel u nohou a olizoval jim boty, dámy ho vesele pleskaly po zadku mými důtkami a smály se takovým tím pubertálním smíchem opilých patnáctek. Byla jsem najednou ráda, že se na mě tak trochu pozapomnělo a mohla jsem se elegantně držet stranou.

Když jsem tak sledovala ono zoufalé dění, pochopila jsem slova svého starého otroka. Ten jednou prohlásil, že BDSM je kurva vážná věc. Má sice sloužit k pobavení jak otroků, tak dam, ale musí mít nějakou formu a úroveň. V tomto případě, želbohu, obojí chybělo. Nemám nic proti párty s otroky, ale přece jen bavit se tím, že pleskám nováčka po zadku je trochu moc velký trip do mládí.

1 Komentář
  1. psub 6 roky ago

    Naprostá pravda. Asi proto je tak složité najít tu správnou Dominu.

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account