Svorky na bradavky

Svorky na bradavky jsou velice používanou erotickou pomůckou nejen příznivci BDSM hrátek. Ale co si budeme říkat, nejvíce se objevují právě u takovýchto hrátek. A v tomto článku si představíme několik druhů takovýchto pěkných hraček. Na trhu je k dostání celá řada svorek, od pogumovaných „kolíčků“ které se vydávají za BDSM pomůcku (těmi se zabývat nebudeme), přes dřevěné kolíčky na prádlo (které považujeme za lepší než první variantu), až po svorky které jsou vytvořeny speciálně k sevření a dráždění bradavek.

Je nutné uvědomit si, co od svorek vlastně chceme. Pokud chceme partnerce pouze dráždit bradavky jemným stiskem, nebo zda se pustíte do dobrodružnějších hrátek, o kterých tento článek pojednává. Správné svorky by  měly po stisku bradavky viset. Ano, to zní vcelku samozřejmě, ale vězte, že není. A svorky by neměly jen udržet svou vlastní hmotnost, ale zároveň by měly být schopné udržet i větší zátěž, jakou může být řetízek, který svorky spojuje, nebo závažíčka která se zavěsí. A nejen to, velmi oblíbenou BDSM praktikou je i uvazování svorek k jiným částem těla pro omezení pohybu, či způsobení fyzické bolesti, která je úměrná pohybům submisivního partnera. Mezi nejoblíbenější patří zřejmě uvazování svorek k palcům na pokrčených nohou. K těmto praktikám nestačí klasický kolíček a jemu podobné produkty.

My se zde podíváme na dva oblíbené typy, které splňují požadavky pro výše zmíněné hrátky. Prvním typem jsou „japonské“, a druhým typem šroubovací svorky s možností stažení bradavky. Rádi bychom podotkli, že následující řádky odrážejí reálné zkušenosti se svorkami.

• „Japonské svorky“ – jak již název napovídá, typ těchto svorek se připisuje právě Japoncům – pravda, to není podložená informace, ale Japoncům jakožto velkým BDSM fajnšmekrům bychom to připsat klidně mohli. Tak či onak, svorky nesou toto označení. Tento typ má několik výhod – účinnost, pevnost, kovové zpracování. Svorky po zmáčknutí roztáhnou pacičky do kterých se vloží bradavky. Bradavky jsou pak pevně chycené – síla úchytu se odvíjí od dvou faktorů, síle pružiny která čelisti svou silou přitahuje, ale síli / váhy která působí na řetízek, neboť čím více se za svorky tahá, tím více drží. Na řetízek od svorek se dá pověsit i závaží, které ještě více táhne bradavky a tím se zvyšuje prožitek z dráždění bradavek. Na koncích čelistí jsou pogumované konce které mají lehké protiskluzové zoubky. Řetízek který svorky spojuje měří pěkných 30cm což poskytuje optimální délku pro vaše hrátky. Aby byli svorky opravdu variabilní a nebyly jste omezení právě spojením pomocí řetízku, tak je možné řetízek ze svorek odstranit – na svorkách je jednoduše kroužek na který jste zvyklý například z klíčů. Není tedy sebemenší překážkou řetízek sundat, a používat každou svorku zvlášť ( v případě že si chcete s bradavkami pohrát na pokročilejší úrovni ).

Zde bližší specifikace: čelisti lze rozevřít až na 1,5 cm / celková délka svorky je 9,5 cm / v nejširším bodě jsme naměřily 4 cm

Tyto svorky lze pořídit za příjemnou cenu ZDE

Šroubovací svorky s nastavitelným utažením – Svorky jsou vyrobeny z plastového kroužku a dvou posuvných obdélníků, které se za pomocí šroubku k sobě přitahují a tím více stahují bradavku. A bradavka se tak stává citlivější. Ke svorkám je připojen řetízek, na který se dá pověsit závaží. Závaží táhne prsa více k zemi a bolest se tak zvyšuje.

Osobní zkušenosti se svorkami, mám jen ty nejlepší. Menší bolest je velmi vzrušující. Svorky jsou pevné a nesklouznou z bradavky. A ještě lepší je když se za řetízek tahá a bolest se tím zvyšuje anebo dokonce když se na bradavky připne ještě závaží.


 

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account