Recenze „japonských“ svorek na bradavky

„Japonské“ svorky sice nemají nastavitelný stisk, zato mají jednu velkou a neobvyklou výhodu: při zatažení za řetízek se utahují a „zakusují“. Proto udrží i poměrně velké závaží a to je společně s charakteristických vzhledem proslavilo v mnoha BDSM filmech.

Tyto svorky ze Spoutaná.cz nemají stisk nijak výjimečně silný, což je dáno širokými ploškami na čelistech. Některé kolíčky na prádlo můžou být pocitově bolestivější, protože mají hrubé nebo úzké čelisti a působí proto na menší plochu bradavek. Ale když se zatáhne za řetízek, svorky se velmi silně připomenou a pak už zůstanou o něco více stlačené. Na řetízek je také možné přímo zavěsit závaží, ale pak už je sevření velmi bolestivé a proto vhodné spíš jako krátkodobé zostření. V každém případě jsou svorky dobře vyvážené „subinka s nimi nějakou dobu vydrží“ a „při zatažení už to skutečně bolí“.

Mírným zklamáním byly silikonové přítlačné plošky na čelistech svorek. Nemají protiskluzové vroubky, takže svorky se z bradavek za řetízek stáhnout dají (i když je to jen pro opravdové masochisty). Řetízek je naopak velmi masivní a příjemně těžký, takže sám o sobě působí jako malé závaží. Svorky se při každém pohybu nositelky houpou a připomínají svou přítomnost. Jediným slabým místem jsou kroužky, připojující řetízek ke svorkám – z výroby může být jeden z nich pootevřený a svorka se může vysmeknout, ale kroužek se dá lehce spojit pomocí kleští. Brzy se ukázalo, že jde o velmi užitečnou pomůcku. Jistě, je možné prostě svorky nacvaknout subince na bradavky a občas za ně zatahat, ale možností je daleko více:

  • Dejte subince svorky, nejlépe i s malým závažím na řetízku, před domácími pracemi. Svorky se pořád připomínají a díky proměnlivému pohybu závažíčka se na ně nedá tak snadno zvyknout.
  • Vzpírá se vám subinka, když ji řídíte vodítkem připevněným k obojku? Dejte vodítko na řetízek svorek a je po potížích.
  • Chcete, aby subinka zůstala na jednom místě a nikam nechodila? Spoutejte jí ruce za zády a řetízek svorek protáhněte například kolem nohy od stolu. Podobným způsobem můžete subinku donutit klečet, ležet nebo třeba stát na špičkách.
  • Řetízek svorek přitažený k roubíku zajistí, že subinka bude mít pokorně skloněnou hlavu a každé zvednutí brady bude bolet.
  • Když chcete subinku potrestat, využijte toho, že svorky se z bradavek stáhnout přeci jen dají. Subinku zafixujte tak, aby musela stát, dejte jí obojek a k obojku připněte středové oko rozporky. Ke koncovým okům přivažte subince ruce a do každé ruky jí dejte plnou PET lahev vody – nejlépe tak, aby ji subinka držela jen za uzávěr. Až se subinka unaví, bude lahve muset pustit. Jenže lahve jsou metrovými provázky připojené ke svorkám na bradavkách… pokud nebydlíte na samotě, dejte subince roubík. Jinak bude pád lahví slyšet hodně daleko. (poznámka toto je opravdu pro otrlé bolest z puštěné petláhve kteá visí na bradavce je ohromná používejte prosím u BDSM her vždy rozum)
0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account