Kožená kukla

Důvody, které mě přivedli k uvažování a posléze zakoupení kožené kukly.

Byly následující:

Anonymita při focení čí hrách, které nejsou vždy v souladu s všeobecně dobrými mravy.

Chtěl jsem materiál s bez problémovou údržbou a příjemný na delší nošení.

To je snad vše proč jsem o zakoupení začal uvažovat. Samozřejmě bylo pro mne důležité i to jak vypadá.

Tak jsem začal přemýšlet a hledat jakou kuklu či pokrývku hlavy zakoupit, aby bylo možné udělat fotky takříkajíc přirozené a nemusel jsem rozmazávat obličej pokud bych to chtěl někde případně zveřejnit. Vyhrála kukla a tak jsem začal zvažovat zda koženou či latexovou. Však latex mi nějak moc nesedí. Nevím proč, i když s ním nemám takřka žádné zkušenosti. A jak jsem napsal u mě tedy vyhrála kůže jelikož je to z mého pohledu velice příjemný materiál.

Jak již název napovídá zakoupil jsem si kuklu koženou s otvory pro pusu, oči i nos.

Velmi mne překvapilo jak jemná a příjemná kůže je na této kukle použitá, a pokud ji mám na hlavě cítím jen příjemné teplo kůže, nevyskytuje se žádné škrábání, kterého jsem se bál jelikož materiály jsou opravdu různé. Takže za mě je tento materiál velmi příjemný a skoro jej na hlavě ani necítím. Skvěle je vyřešeno šněrovnání nebo ani ne tak šněrování jako krytka vlasů pod ním. Původně jsem na to koukal jak šílenec proč je tam o kus kůže navíc. Však při prvním vyzkoušení jsem zjistil, že díky tomuto kusu kůže  se překryjí vlasy a nelezou do šněrování a to tudíž “netahá” při stahování kukly. Tím pádem sedí na hlavě jak ulitá. Což je také způsobeno dle mého i díky střihu, který velmi pěkně kopíruje profil hlavy.

Mé prvotní záměry jsme napsal hned na začátku, proč jsem si koženou kuklu pořídil, byla to jistá anonymita. Teď snad i díky tomu zpracování začínám sám sebe ptát zda nejsem na tuto hračku ulítlý neboť je mi velmi příjemná. Vesměs ji beru jako jistý mě velmi příjemný fetish. A přemýšlím zda si nepořídit i nějakou kuklu co by mne dovedla více izolovat od vnějších podnětů. Jelikož díky této s otvory je jen mírně utlumen zvuk. Koketuji také i s myšlenkou jaké by to bylo si kuklu nasadit a být více smyslově omezen.

Ať mi kdokoli cokoli řekne toto ano nebo toto ne nezjistím to dokud si sám nepořídím další a neužiji si v ní nějakou tu chvíli.

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account