BDSM vánoce

Vánoce. Čas klidu, míru a samozřejmě dárků. Je čas dopřát si něco hezkého, třeba úhledně zabalenou subinku.

Co budeme potřebovat:

  • Obalový materiál. Pro tradičnější styl stačí červené lano, ti největší nadšenci použijí klec. Můžete vyzkoušet i barevnou nebo průhlednou folii, ale pak je mnoho dalšího zdobení dárku obtížné až nemožné a dárek musíte většinou brzy rozbalit.
  • Bicí nástroj na barevnou úpravu dárku, styl volte podle požadovaného vzorku. Někdo má rád červené proužky, někomu se líbí stopy po plácačkách s ornamentem nebo nápisem. Využijete i fixy, rtěnku a podobné věci.
  • Svíčky (vyzkoušejte je předem a vyhněte se včelímu vosku. Tenké bílé a červené vánoční svíčky bývají obecně použitelné.)
  • Sadu na elektro nebo dálkově ovládané vibrační hračky, pokud chcete rozbalování dárků doprovodit hudbou.

Nejdříve si rozmyslete, jak chcete svůj dárek balit. Největší přístup k tělu dává vázání provazem, třeba do kozelce s rozporkou mezi kotníky, ale použít klec a znehybnit partnerku vevnitř dřevěnými tyčemi zastrkanými skrz oka mříží je zase velmi úhledné. U svázání provazem si můžete před rozbalením hrát lépe a déle, klec se hodí spíše na delší znehybnění a hrátky až po rozbalení.

Aby byl dárek pohledný, povrchově ho upravte. Můžete zůstat jen u bicích nástrojů, nebo použít psané nápisy, ale u nápisů pozor, čím píšete a jaká je podlaha – pot a pohyb většinou nápisy setřou a zakončit oslavu vánoc vyhozením nenapravitelně ušpiněného koberce je škoda. Také máte možnost nechat partnerku, ať se popíše sama, a jen se bavit tou podívanou.

Pak už nastává balení dárku. Můžete si ještě chvíli pohrát, znejisťovat partnerku přípravami, završit balení zavázáním očí… než přijde zlatý hřeb večera, a to zapalování svíček a zpívání.

Svíčky se nejlépe doplňují s klecí, protože mříže jsou výborným kotvicím bodem, na které stačí nacvakat držáčky svíček pro vánoční stromky. Když jsou našikmo, vosk ze svíček kape přímo do klece. Tímto způsobem můžete zapálit třeba osm svíček, což je dobré zpestření – partnerka v kleci navíc nemá kam uhýbat. V ostatních případech budete muset svíčky asi držet v rukou, takže udržíte nanejvýš dvě, ale zase můžete nečekaně měnit vzdálenost od partnerky a tempo kapání.

Jestli partnerka ještě nevydává hudební zvuky, je čas na trochu moderního vylepšení. Elektrické svíčky se sice v hraní neuplatní, ale elektrohračky použít můžete. Elektrody umístěte podle vlastního uvážení (předem vyzkoušené umístění a intenzita jsou samozřejmě nejlepší, o Vánocích je dost stresu i jinak) a pomalu přidávejte na síle, až partnerka začne zpívat. Jestli chcete být o Vánocích hodní, použijte místo elektra vibrační hračky.

Pak už se stačí jen usadit do křesla a vychutnávat si kouzlo Vánoc… dokud se vám nebude chtít dárek rozbalit.

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account