Příjezd subinky

Přišel víkend a očekávaný příjezd mé subinky, tak jsem si již rozmýšlel, co subince připravím.

Jelikož subinka přijížděla vlakem a ke mně to bylo z nádraží daleko i městskou dopravou, tak jsem pro subinku přijel na nádraží.

Vlak přijel včas a já jsem vzápětí uviděl objekt mého zájmu, jak vystupuje z vlaku a kráčí mi naproti. Protože s sebou neměla žádné zavazadlo, tak bez problémů poklekla, políbila mi ruku a řekla „můj Pane jsem ráda, že jsem zase s Vámi, moc jsem se na Vás těšila“. „Vstaň“ řekl jsem a směřoval jsem k východu a subinka mne hezky následovala s odstupem dvou kroků. Otevřel jsem kufr svého auta a subinka si tam chtěla dát jen kabelku, ale já jsem řekl „nastup, to je místo pro tebe“ tak si subinka vlezla do kufru a já jsem jej zavřel, sedl si za volant a rozjel se k domovu.

Když jsme dojeli ke mně domů, vypustil jsem subinku ven oba jsme se odebraly dovnitř. Jakmile jsme přišli do místnosti vybavené pro BDSM, tak jsem subince přikázal svléknout se do naha. Když byla již v rouše Evině, tak jsem ji nasadil na hlavu koženou kuklu a pěkně ji dotáhl, aby jí pevně obepnula její sub hlavinku. Na ruce a nohy jsem ji nasadil polstrovaná pouta a její krásná plná prsa jsem pěkně podvázal provazem, až ji pěkně naběhla a byla na nich znát každá žilka a její naběhlé bradavky jsem ji dal svorky a při každém připnutí svorky sykla bolestí. Poté jsem ji přivázal na lůžko dalšími provazy, až se nemohla vůbec hýbat. Poodstoupil jsem, sednul si na židli a nechal subinku užívat si své submise a kochal jsem se pohledem na subí tělo. Poté jsem ji odvázal, odstranil svorky na bradavkách, ale kuklu a polstrovaná pouta jsem ji ponechal a odešel jsem, aby si mohla odpočinout před dalším, pro ni velice namáhavým dnem.

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account