Psaní na tělo

Rád bych Vám přiblížil jednu z našich oblíbených aktivit, kterou pravidelně provozujeme.

Není tomu tak dlouho, kdy přítelkyně viděla na internetu fotografie kdy si se subinkou pohrávala domina. Celé se to odehrávalo v duchu kdy se subinka úplně svlékla, byla spoutána… ale to teď neřešíme. Pointa je v tom, že nahé spoutané tělo se dá použít jako živé malířské plátno, na kterém se můžete realizovat. Může se jednat o nějaké „dirty“ texty, neboli nelichotivé texty, ale zrovna tak můžeme zkusit něco nakreslit… fantazii se meze v tomhle směru nekladou.

Teď ale ze života

Co budeme potřebovat:

 

Jelikož přítelkyně je ráda spoutána v poloze „spread eagle“ (neboli je ráda roztažená tak, že končetiny jsou uvázány k rohům postele) berme tuto polohu jako výchozí stav. Vezměte si tedy provaz a uvažte na zápěstí pouta, s tím aby alespoň 1 metr provazu zůstal volný, takto proveďte u druhého zápěstí. Nyní partnerce nasaďte kuklu / škrabošku a položte ji na záda doprostřed postele. Nyní vezměte volné konce provazu od zápěstí a natáhněte je k rohům postele, kde je taktéž uvažte. Tím tak imobilizujete partnerku natolik, že je víceméně bezmocná, ale co by to bylo za bondage, kdybych nespoutal stejným způsobem jako zápěstí i kotníky. Takže proveďte to samé na kotnících. Teď když máte oslepenou a připoutanou partnerku, můžete začít se svým kreslířským uměním anebo můžete použít ještě nějaké další pomůcky jako obojek, či další provazy pro větší znehybnění – můžete tak například uvázat provaz okolo stehen nad koleny a roztáhnout tak kolena od sebe. Tuhle pomyslnou třešničku na dortu přítelkyně miluje, omezuje jí to tak vcelku významnou volnost v oblasti kolen a cítí se více bezmocná a imobilizovaná. Pokud chcete partnerku více vzrušit, doporučuji použít dildo nebo vibrátor, který po lubrikování zasuneme a necháme vrnět.

Nyní v našem případě už přichází opravdu řada na samotné psaní na tělo pomocí rtěnky. Rádi používáme hanlivé výrazy, které jakoby označují partnerku „jsem tvoje ču**a“, „nařež mi na holou“, či „o**kej mě“.  Mě osobně se však líbí i nějaké to kreslení, a tak si vždy rád čmárám kolem prsou, zajíždím se rtěnkou mezi nohy a tak dále.

Po celou tuto dobu má partnerka nasazenou kuklu, a tak si může jen představovat, co ji na těle vzniklo. Vždy před samotným pohlavním aktem, který hrátky završí kuklu sundáme, aby se mohla prohlédnout a užít si pikantní sex spoutaná a na posteli. Když je po všem, partnerku osvobodíme, ona se tak může osprchovat a smýt ze sebe rtěnku. Jestli vás v průběhu čtení napadlo proč nepoužít třeba lihový fix – tak v našem případě ze dvou důvodů. První je ten, že přítelkyně po něm má vyrážku a druhý je ten, že pokud nechcete jít druhý den na nákup pyšnící se nápisem “ udělej mi to “ tak fix nepoužijete.

Líbí se náš první námět na BDSM hrátky?

Katka & Radek

2 Komentářů
  1. Korzetka Spoutaná 10 roky ago

    Zrovna včera sem se taky stala takovým spoutaným provizorním malířským plátnem s kuklou na hlavě:-)

  2. andylee 8 roky ago

    My máme rádi štětec a tekutou čokoládu/karamel. Krásné je to v tom, že kam partner cokoliv nakreslí či napíše, tam se později musí dostat jazykem… Takže je to vzrušující hned dvakrát. Poprvé, když kreslí a vy si uvědomujete, co bude na těchto místech následovat, a potom při druhém kroku… A kam až hra poté zajde, je jen na vás… 🙂

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account