Předem prohraný boj

Tento scénář je vhodný pro pár.

Konkrétně pro pár, kde je submisivní žena a má chuť od jejího partnera a trochu i od sebe si nechat se sebou trochu pohrát. Vzhledem k okolnostem scénáře, by bylo lepší, kdyby zbytek článku četl už jen partner, aby partnerka nevěděla, co ji čeká.

Pomůcky

Z pomůcek je zapotřebí bondážní folie, něco na svázání rukou, více se hodí pouta, než provaz, takže jakékoliv pouta a také další provazy, provaz pro provazové kalhotky a další bude veden skrz objekt ve výšce, přes který se může protáhnout lano (nejlépe hák, či oko na stropě) a poslední pro uchycení pout. Další pomůcky jsou už jen na vaši fantazii a jejich oblibě, ale roubíkem, či maskou se určitě nic nezkazí a kolíčky na bradavky by určitě celé hraní také jen zpestřili. Důležité je také vlastnit doma nějakého vibračního přítele, nejlépe něco v podobě masážního vibrační přístroje na klitoris, či jiné pomůcky.

Provedení

Ještě nějakou dobu před celým aktem si musíme vzít jeden klíček od pout a nějak šikovně ho nechat zamrazit ve vodě s jedním koncem provazu, tak aby po vytažení z mrazáku byl provaz a klíček ledem spojen, ale byly na sobě nezávisle tak, aby mohl tající led po určité době klíček uvolnit a ten mohl spadnout k partnerce. Po této přípravě si připravíme i partnerku a to následovně. Nejprve ji uvážeme provazové kalhotky, na které upevníme jakékoliv mechanické dráždidlo, ale ještě ho do provozu neuvedeme. Úvaz musí být pevný a zaručit to, aby pomůcka nikam samovolně necestovala a nedostala se na špatné místo. Poté partnerku ve stoje s nohami u sebe začneme od zdola těsně ovinovat folií až do míst, kam se nám zlíbí. Osobně preferuji jen k pupíku, abych si mohl pohrát se zbytkem těla. Během ovinutí je zapotřebí myslet na to, že je pak zapotřebí zapnout elektrického pomocníka, to musí uzpůsobit každý podle svých možností. Zabalenou partnerku položíme na zem na záda a spoutáme ji ruce a ty ještě přivážeme k nějakému pevnému bodu tak, aby si nemohla partnerka dosáhnout níž než pod prsa. Partnerku si uvedeme dále dle libosti, zavázat oči, nasadit masku, určitě bych ji nasadil roubík, protože se vám bude snažit cokoliv naslibovat, jen aby jste ji z toho pomohl. Také si různě můžete pohrát s jejími prsy, od kolíčků, po různé úvazy. Nebo si hrát s jejím tělem pomocí ledu, vosku, záleží jen na vás, ona vám to teď určitě nedokáže zakázat  V této chvíli si zajdeme pro provaz, který je v mrazáku a má na konci klíček od pout. Provaz protáhneme přes oko ve stropě či podobně a partnerku si nastavíme tak, aby konec s klíčkem byl někde v oblasti nad rukami. Druhý konec ji zavážeme kolem nohou u kotníků. Uvázat ho ale musíme tak, aby klíček byl v dostatečné výšce i za předpokladu, že partnerka nohy v leže zvedne co nejvíce. Tak, aby ani v tomto případě na něj nedosáhla.

To ji ale samozřejmě neřekneme. Když bude partnerka připravena, tak ještě před tím, než ji zapnete pomocníka a třeba i zavážete oči a podobně, musíte ji říct, oč poběží. Nejlépe tak, že ji řeknete , že bude ležet na zádech a po dobu než se sama z toho dostane ji bude v klíně vrnět hračka, ale že si také může pomoci a zkrátit si svůj zážitek tím, že zvedne nohy ke stropu (čímž se hračka ještě více stane dráždivější) a tím si sesune klíč k rukám a bude moct se rychleji vysvobodit. A jestli tak neučiní, tak bude muset snášet vibrace po celou dobu, než led neroztaje a samovolně k ní nespadne.

Pravdivá verze je ale ta, že si zdvihnutím nohou jen umocní zážitek, ale žádná pomoc shůry nepřijde a bude muset i tak počkat si, než led roztaje tak, než uvolní klíček, který k ní dopadne. Také je důležité myslet na to, že led se v pokojových podmínkách rozpouští velice pomalu a led o velikosti 2×2 taje 20 minut.

Teď už je jen na vás jakou modifikaci tohoto scénáře si vyberete pro tu svou partnerku, osobně můžu doporučit celý akt ji okořenit svorkami na bradavky přivázanými na provaz od nohou ke stropu, jakýkoliv pohyb nohou bude cítit dvojnásob


 

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account