Jak naladit parnera pro BDSM hrátky

Každý to znáte. Jste doma, nevíte co dlouho chvíli, tak zabrouzdáte třeba na Korzetku, trochu se inspirujete a už se vám v hlavě množí myšlenky na parádní pohraní si partnerem/partnerkou. Ne ale vždy bude mít druhá osoba stejné navnazení a myšlenky pro stejnou věc. Jak toho docílit?

Když to řekněte partnerovi takzvaně na férovku, tak stejně férově vás může odmítnout a pak těžko se s tím dá něco dělat. Tipů a triků jak navodit náležitou atmosféru je několik a každý ve vztahu už tak trochu ví, co na toho druhého platí a čím si ho k sobě více naklonit. Určité nic nezkazíte tím, když si půjdete štěstíčku trochu naproti. Trocha partnera pochválit, pomoc mu s nějakou činnosti, či celkově být na něj hodnější a vstřícnější. Poté mít třeba k danému tématu jednu, dvě narážky a pak nechat partnera objevit nějakou vámi schovanou pomůcku. To už by mohl tušit o co vám po celou dobu šlo a teď je na něm, jak zareaguje. Rozhodně kdyby na to partner neměl náladu, netlačil bych na pilu a hold by to člověk musel jednou oželit. Pak by to mohlo být jenom horší. Na druhou stranu, partner teď o tom ví, a také ví, že vás s tím odmítl a jeho svědomí ho nenechá dlouho klidným.

Další způsob je trochu náročnější na přípravu, ale o to je výsledek lepší. Alespoň z mé zkusenosti určitě. Chce to ale aby partner nebyl nějakou chvilku doma a vy jste tam na něj čekal. Každý má rád alespoň malé dobrodružství, tak si můžeme jedno pro partnera připravit. Stačí na papír napsat postupně par úkolů a nechat je různě po bytě kde každý úkol ho pošle k dalšímu a třeba až k vám. Je jen na vás, co vymyslíte. Například prvním papírkem ho uvítáte a dozví se o co jde, pak ho můžete poslat třeba do připravené koupelny, kde na partnera může čekat napuštěná vana, občerstvení a třeba i oblečení v kterém si ho přejete. To odmítne málokdo a navíc, když atmosféru obohatíte o přítmí a třeba i svíčky(které můžete i následě použít) maté jistě vyhráno. Tak si protějšek můžete krásné připravit, nakonec může za vámi do postele přijít již zcela naladěn, vámi připraven a už je jen na vás jak budete na protějšek hodní. Jestli postačí jen hedvábný šátek přes oči a kožená pouta, nebo jestli bude trpět za to, ze vás tam nechal na sebe tak dlouho čekat. Takovou nestydatost určitě dokáží srovnat chladná a pevná kovová pouta společně s důtky a roubíkem

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account