Počítání kolíčků (self-bondage)

Jestli vám nezbylo, než trávit Silvestra samotní, musíte si vypomoci jinak. Budete potřebovat:

  • Prádelní kolíčky (tady je deset málo, použijte jich alespoň patnáct)
  • Pevný provázek, dlouhý přibližně 10 metrů
  • Úchyt na provaz (oko) ve stropě nebo vysoko na stěně
  • Provaz – první kus asi dvakrát delší než v případě hrátek s partnerem, druhý kus dost dlouhý na uvázání provazových kalhotek
  • Kožená uzamykatelná pouta na ruce, se zámečky. Můžete sice použít i široký a pohodlný provazový kotouč se stahovací smyčkou, ale je to méně bezpečné. Pokud nemáte zkušenosti s provazovou self-bondage, tohle není scénář, kde byste s ní měli začínat!
  • Rozporka a pouta na nohy nebo provaz
  • Nůžky (pokud jste místo kožených pout na zápěstí použili provazovou smyčku)

Na každém konci provázku nechte asi metr volný a na zbylé délce navažte kolíčky tak, aby mezi nimi byly alespoň 30 cm mezery. Provázek můžete protáhnout středem pružinky, nebo můžete otvory provrtat nebo protavit skrz jednu „nožičku“ kolíčku. Na jeden konec provázku uvažte klíčky od pout (nebo nůžky), na druhém konci uvažte malou smyčku.

Uvažte si provazové kalhotky s uzly v příslušných místech. Můžete použít i anální hák, „padáček“ na varlata… podle vkusu a těla. Od kalhotek (nebo jiného ukotvení) veďte provaz k úchytu na stropě nebo stěně, protáhněte ho okem tak, aby mohl volně klouzat a odměřte si správnou délku – při předklonu a zdvižení paží by vám měl provaz dosahovat mezi zápěstí. V tomto bodu na provaz uvažte kožená pouta, nebo připravte provazový kotouč ve stahovací smyčce.  Nebudete tak zkroucení jako v případě hrátek s partnerem, ale to je dobře – kdyby se vám vyvrácené ruce odkrvily, tak se nedostanete ven.

Připoutejte si rozporku mezi kotníky. Pokud chcete roubík, použijte kroužkový nebo nějakou jeho variantu – nepoužívejte nic, co by vám blokovalo otevřená ústa. Na zem položte klíčky nebo nůžky na konci provázku a nacvakejte si postupně kolíčky ve stoupající řadě po těle. Provázek mezi kolíčky by měl být prověšený a rozhodně neobtáčejte provázkem nohy, únikový mechanismus by nemusel fungovat! Volný konec provázku musí být dost dlouhý, abyste si mohli navléknout malou smyčku na některý z prstů ruky, zvednout paže za záda a zamknout zápěstí do pout nebo je stáhnout do provazového kotouče. Další postup je už jen na vás. Za malou chvíli se vám unaví paže a začnou fungovat jako závaží, které vám bude zařezávat provazové kalotky do těla. Jenže když se chcete osvobodit, musíte začít navíjet provázek na prsty a postupně si z těla strhávat kolíčky, dokud se vám do ruky nedostanou klíčky.

Šťastný nový rok!

Pozor jedná se pouze o inspiraci nezapomeňte na bezpečnost a pojistku pokud byste se samy nevysvobodily. Například dohodnutná návštěva vašich známých co mají kliče o bytu.

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2023 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account