Cesta ke klíčkům

Někdy nastávají chvíle, kdy se nechcete namáhat a místo toho by se vám líbilo, kdyby vás subinka bavila sama. Tento scénář se hodí přesně  na podobné večery.

Co potřebujeme:

 

Subinku položíme na břicho na jedné straně místnosti, připneme jí pouta na ruce i na nohy a zacvakneme zámečky. Zavedeme anální hák a lano od něj vedeme přes očko zámečku na zápěstních poutech (jen protáhnout, nevázat) k poutům na kotníky, kde lano po vhodném napnutí přivážeme. Výsledkem je, že jakýkoliv větší pohyb paží nebo nohou tahá za lano a zasouvá hák hlouběji. Neutahujte příliš, jinak bude subinka úplně nepohyblivá.

Kroužek s klíčky odneseme na druhou stranu místnosti a subince vysvětlíme, že jejím úkolem je dostat se ke klíčům a odemknout si pouta. Za každou minutu, kterou jí to zabere, dostane jednu ránu zvoleným bicím nástrojem. A aby to neměla tak lehké, nasadíme jí kuklu.

Kuchyňskou minutku můžete použít ke stanovení maximálního času, který subinka má – s tím, že pokud se jí nepodaří osvobodit, bude následovat něco velmi nepříjemného. Kromě toho tikání mechanické minutky neustále připomíná ubíhající čas.

Po nějaké době se subinka dostane na druhou stranu pokoje a nakonec i najde klíče. Zkouší je nešikovně vsunout do zámků a nějak se jí to nedaří. Zkouší to dál a dál, bez úspěchu… až zazvoní minutka nebo jí sami klíčky seberete a oznámíte, že neuspěla

Je už jen na vás, zda jí řeknete, že klíčky na podlaze do zámečků nepasovaly a osvobodit se nebylo možné. V rámci spravedlnosti ale počítejte čas pro počet ran jen do doby, než se subinka dostane ke klíčům.

Scénář samozřejmě můžete různě vylepšit – vibračním vajíčkem přilepeným izolepou na hák, rýží rozsypanou uprostřed místnosti (a tedy volbou mezi nepříjemnou, ale kratší cestou, nebo hladším, ale delším vyhýbáním se rýži) a podobně.

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2023 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account