3 tipy pro BDSM hry

Během provádění bdsm hrátek nemusí jít vždy jen o sex, trestání a způsobování bolesti. Hrátky můžeme časově protáhnout o nějakou tu menší hru, či úkol.  Osoba provádějící hru může být ze splnění hry určitým způsobem ohodnocena, jak kladně, tak negativně. To už záleží jen na vymezení pravidel hry či úkolu. Tento článek se na toto téma zaměří a může poradit, čím si tyto příjemné chvilky vylepšit.

Zase dost záleží na fantazii a kreativnosti partnerů, co je zajímá, jaké věci upřednostňují a co mají rádi. Proto se zmíněné tipy pro hry a úkoly nemusejí zamlouvat každému.

Hrátky ve vaně či sprše

Jedna z docela zábavných a vzrušujících her je rozeznávání tepla a chladu ve vodním prostředí. V základu se toho zas ani tolik nepotřebuje. Jen jednoho jakýkoliv způsobem zpacifikovaného partnera, který je buď ve vaně, nebo ve sprše. Jeho způsob zpacifikování – svázání je absolutně volný. Záleží na každém, jaká poloha při svázání se mu líbí a je mu příjemná avšak nejlépe do mokra se používají bavlněné provazy. Spíše by se u této hry, ale hodila nějaká volnější bondage, která nebude protějšku až tak nepříjemná. Partnera si tedy připravíme do nějaké té polohy, je ale důležité, aby mohl být pak ve vodě, nebo vodu nechat na něj téct. Ještě mu zavážeme oči, aby neviděl, co se na něj chystá, ale ústa necháme volná. Teplota vody by měla být teplejší. Když už je protějšek takhle připravený, můžeme ho nechat chvilku v očekávání, například i přehozením přes obličej mokrým kusem látky či utěrky. Partner začne mít trochu problémy s dýcháním avšak neškodné a to může umocnit jeho pocity z bezmoci.  Mezi tím si zajdeme pro nějaký led a zapalovač se svíčkou. Když vše máme takhle připravené, vytyčíme partnerovi pravidla hry – co bude odměnou či trestem za úspěch/neúspěch, a to, že bude muset rozeznat, jestli se ho dotýká led, nebo kápl na něj vosk. Zdá se to celkem pro partnera jednoduché, ale v teplé vodě a šikovným střídáním ledu a vosku to partnerovi přijde dosti podobné a tím i na rozeznání složité. Samozřejmě záleží, na jaké partie budete tyto hry provozovat, protože každá část těla má jinou vnímavost. Vše se dá dál umocnit už uvedenou breathplay technikou vlhkého či mokrého kusu látky přes obličej (čím je látka mokřejší, tím obtížněji se dýchá), či pomalým dopouštěním vody a šikovnou polohou partnera, kterého bude stoupající hladina vody pomalu ohrožovat.

Poznávání chutí

Tato hra je dost podobná různým táborovým dovednostním soutěží – poznávání chutí se zavázanými oči. Princip je stejný, jen provedení poněkud odlišné. Protějšek zas obeznámíme, co se s ním bude dít, například je dobré jeho snahu zvýšit tím, že když pozná více než polovinu, čeká ho něco jemu příjemné nebo to může dopadnout opačně. Partnera si opět uvedeme, jak se domluvíme, nemusí být ani nijak svázaný, záleží jen na domluvě. Co je ale důležité, partner by neměl vidět, a také by neměl moct cítit. Tudíž se pro tuto hru velice hodí kukla jen s otvorem pro ústa. Když nemáme takovou to kuklu, musíme zaimprovizovat a pomoc si například kolíčkem na nos, či podobně. Je opravdu důležité, aby se vyřadil z činnosti nos. Tím, že nebude moc partner dýchat nosem, se mu sníží vnímání chuti takřka na minimum a podobné chutě se stanou skoro nerozeznatelnýma. Připraví se pro něj vzorky a začnou se mu pomalu servírovat. Ono rozeznávání chutě bez čichu je dosti spletité a zjištění neoblíbené chuti v ústech až po několika sekundách také není moc příjemné. Samozřejmě lepší a mnohem zábavnější zážitek má druhá strana, které se může kochat, jak se partner s různými chutěmi potýká. Takhle partnerovi naservírujeme pár vzorků a po jejich splnění, může být po zásluze odměněn.

Z místa A na místo B

Jedná se asi o jednu z nejčastějších bdsm hrátek, ale proč si ji nějak nepřipomenou či nevylepšit. Tato hra je v základu velice jednoduchá, uvést partnera do nějaké pozice a na nějaké místo a nechat ho dostat se do místa druhého. Taro hra se může hrát v bytě, venku v přírodě, kdekoliv, kde si na ni troufnete. Partnera byste měli spoutat tak, aby nebyla pro něj pozice až tak nepohodlná, ale zas tak, aby se nemohl z toho dostat a volněji se pohybovat po okolí. Samozřejmě, že když ho svážete do nějaké silné a pevné Hog-tie pozice, nemůže po něm chtít, aby se vám přemístil z jednoho pokoje do druhého. Takovým menším vylepšením je, když disponujete nějakým praktickým vibračním zařízením, které může na partnera uchytit tak, aby mu zpříjemňovalo cestu do druhého bodu. Například vibrační vajíčka, menší vibrátor, či anální kolíkhák. Partnera uveďte do vybrané pozice, zde se hodí asymetrické bondage pro narušení rovnováhy a klasických návyků. Použít se dá takřka všechno, od samotného provazu, přes přezkypouta v  různé kombinaci až po folii a když budete mít partnera připraveného na startu, hra může začít. Pro ztížení může partner mít zavázané očí či mu jiným způsobem deprimovat jeho smysly. Jeho cestu mu může ještě znepříjemnit různými překážky, od předmětů, po natažená lana anebo také různým drážděním, jak jeho určitým partiím či drážděním voskem, ledem. V důmyslnějších případech, může cesta směřovat ke klíčku, s jehož pomocí se bude moct partner pak osvobodit, ale to už je zapotřebí trochu hlubšího a propracovanějšího nápadu. Tak si cestu partner pak určitě náramně užije.

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account