Focení v ateliéru

Ateliérové BDSM fotografování

Domluvily jsme se, že nechceme, aby kalendář byl monotónní a vše bylo vyfoceno venku nebo v rozpadlém baráku. Další focení kalendáře pokračovalo v ateliéru, který jsme měli pronajatý. Fotili jsme různé pózy na kožené sedačce například, jak mám na sobě látkové rukávy na ruce a na hlavě látkovou deprivační masku s medical popruhy.
Hnedka jsem ztratila přehled, kde se to nacházím, skoro nic jsem neslyšela takže když fotogram říkal, abych se někam otočila nic jsem neslyšela a on ke mně přišel a otočil mě a já jsem se většinou lekla, protože jsem to nečekala. Pak si pán ze mě udělal podnožku. Párkrát mě švihnul bičem a já jsem hned byla vzrušená jak blázen. Po focení, které trvalo cca hodinu, jsme se pak s pánem odebrali k nám do kanclu, kde je stůl, který má na rozích oka a na nich přidělanou karabinu. Pán mě k nim hned přivázal, abych se nemohla hýbat a tam si semnou pohrál. Nasadil mi masku s otvorem jen na nos, kterou pořádně utáhl. Zjistila jsem, že většina našich focení končí hraním a to je dobře =)

TIP pro poslušné subinky - Krásné zdobené obojky!

obojekObojek zhotovený pro všechny poslušné slečny a ženy, které chtějí nejen sobě, ale i partnerovi či pánovi dokázat svou oddanost. Obojek svým charakterem nijak zásadně nepřipomíná tvrdší prvky BDSM hrátek, takže je vhodné obojek nosit při všech příležitostech…

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2018 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?