Spuštěna testovací verze webu

Lidičky spustili jsme pro Vás prozatím ne zcela 100% verzi nového Korzetky webu. Nechtěli jsme čekat se spuštěním již déle, protože jsme museli vypnout starou Korzetku, a tak několik dní nefungoval web žádný. Abychom tak co nejdříve opět fungovali, rozhodli jsme se zpřístupnit novou verzi kde najdete obsah starého webu, ale už i v současné době obsah nový který pro Vás budeme i nadále připravovat v pravidelných aktualizacích. Jediným problémem zatím mohou být chybičky v textu, sem tam nefungujicí odkaz, a další možné záludnosti. Pokud narazíte na nějaký velký problém, napište nám – info@korzetka.cz / nebo zanechte komentář zde na stránce.

Co nového Vás  tady čeká?

Především možnost vytvoření a správy vlastního profilu s obsáhlými specifikacemi díky kterým můžete najít profil uživatele který lahodí vašemu oku a pokusit se navázat kontakt. Dál zde najdete několik fór do kterých lze přispívat. Rovněž jsme k fotogaleriím partnerských webů přidali také výběr mnou vybraných videí které mě osobně zaujali. Těšit se můžete díky spolupráci s dalšími lidmi na více nového obsahu.

Svažte (mě) Korzetku

Ano, i tady bychom rádi navázali na oblíbený seriál “svažte korzetku” kde vy uživatelé hlasujete svými nápady na podobu mého trestu.

Zatím na 99%, ale přidejte si mě už nyní

Vydržte do 1. Listopadu kdy webík bude 100% funkční. Do té doby se však nebojte založit si svůj profil a prozkoumat možnosti nového webu už nyní. Prvních 25 uživatelů kteří si mě přidají mezi své přátelé a podají námět v rámci “Svažte Korzetku” získají příjemné překvapení, které budou ostatní uživatelé určitě závidět:-)

Profilovka od Korzetka SpoutanáMůj profil najdete tady!

 

[dilemma]

 

 

 

Zakázková výroba BDSM produktů

Hledáte marně erotickou pomůcku kterou jste záhlédli na internetu, a chtěli byste ji zkusit na vlastní kůži? Zařídíme kompletní výrobu i s dopravou až k Vám domů.

1 Komentář
  1. fobu 4 roky před

    Gratuluji ke spuštění nového webu. Držím palce, ať se daří plnit ho zajímavým obsahem.

Máš co říct? Zanech komentář

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2019 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Přejít k navigační liště