Poprvé s Pánem

Vešla jsme do obývacího pokoje, kde už na gauči seděl Pán a čekal, až přijdu z koupelny. Dostala jsem příkazy jak se pro něj přichystat. Došla jsem doprostřed pokoje a postavila jsem se čelem k Pánovi. Poslušně a potichu jsem čekala, co se budu dít dál. Dostala jsem nakázáno zbytečně nemluvit, pokud bych to porušila, hrozil by mi roubík a o ten jsem nestála. Stála jsem rovně s rukama za zády a mírně rozkročenýma nohama. Pán kolem mě procházel a prohlížel si, jak jsem splnila příkaz. Jemně se dotýkal mého těla, ale já moc dobře viděla bičík, důtky a ostatní hračky na mé trápení, které zatím ležely na gauči.

Slyšela jsem, jak mi šeptá do ucha. „Nemáš se čeho bát, bude se ti to líbit kurvičko“. Moc dobře věděl, co na mě funguje. Stoupnul si za mě, položil mi ruce na ramena a tlakem mě donutil si kleknout. Pak jsem na krku ucítila hladkou kůži tenkého, černého obojku, při nasazování jsem slyšela cinkot rolničky, krásný jemný zvuk. Ruka mi zpoza zad vystřelila k rolničce, abych se jí dotkla. Až pozdě jsem uvědomila, že jsem udělala něco, co mi nebylo dovoleno. Okamžitě jsem dostala plácnutí přes ruku. Nebyla to velká rána, spíš jen připomenutí toho, že musím poslouchat.

Pán si dál kontroloval odění, no spíše neodění. Měla jsem na sobě síťované červené punčošky, body černé barvy s rozepínáním v klíně a lodičky. Vlasy jsem měla vyčesané do vysokého culíku, aby nespočívaly na krku. Bylo mi dovoleno se postavit. Pán mi sundal ramínka od body a odhalil úplně prsa a začal si s nimi pohrávat, mačkat je, dráždit bradavky. Musela jsem dát ruce za hlavu tak, abych se dlaněmi dotýkala zapínání obojku a lokty směřovaly nahoru. Tento postoj mě nutil ještě více se narovnat a vystavit prsa na odiv Pánovým očím a rukám. Na chvilku odešel, slyšela jsem ho, jak s něčím štrachá v kuchyni, když se vracel, procházel za mnou, takže jsem nemohla vidět, co si donesl. Opět ke mně přestoupil zezadu a zavázal mi oči jedním z mých sarongů, což způsobilo, že jsem nejen neviděla, ale částečně i neslyšela. Musela jsem hodně napínat sluch, abych odhadla, co se kolem mě děje.

V tu chvíli pro mne celá situace dostala trochu  jiný rozměr. Věděla jsem, že mi Pán neublíží, protože se spolu známe dlouhá léta, i když jako svého Pána ho mám dnes poprvé. Přesto jsem se v tu chvíli začala vnitřně chvět v očekávání, co se stane.

Po malé chvilce jsem na kůži ucítila studenou hranu čehosi, jak mi jede po rameni, pokračuje po klíční kosti a míří mezi prsa. Úplně mi hrůzou zatrnulo, protože se bojím ostrých nástrojů. Pán musel poznat, že jsem se vyděsila, protože hrana se změnila na plochu a já cítila, že je to jídelní nůž. Uvolnila jsem se ze sevření strachu a snažila jsem se jen vnímat chlad, který ocel působila. Po chvilce Pán vyměnil studený nůž za horké lžičky, kterými opakoval stejnou cestu  od ramen, přes klíční kosti, žlábek mezi prsy až na dvorce a bradavky. Takhle si nějakou dobu hrál a já jsem stála celá našponovaná, vzrušená a v očekávání, co si na mě ještě vymyslí. Po dráždění bradavek ledem jsem je měla celá ztuhlé až skoro znecitlivěné. V tu chvíli jsem cítila, jak mi na ně připnul kolíčky. Překvapením jsem jen vydechla. Byla jsem už tak vzrušená, že jsem vlastně ani nevnímala, že stisk kolíčku na bradavkách malinko bolí. To, ale zdaleka nebyly poslední kolíčky. Pán mi kolíčky začal připínat i na dvorce a celá prsa. Za malou chvilku jsem cítila, že mám prsa poseta kolíčky. Pán se ke mně naklonil a já uslyšela.“ Máš je jako dva ježky kurvičko, vypadají velmi krásně.“

Opět jsem ucítila tlak na ramenou a opatrně jsem si kleknula. Chvilinku se nic nedělo, tak jsem jen vyčkávala, co bude. Začínala jsem pociťovat každý kolíček, ale zatím to bylo snesitelné. Najednou jsem na obličeji ucítila, jak se mi Pán otírá penisem o rty. Zaslechla jsem příkaz „Vyplázni jazyk kurvičko“ Poslušně jsem otevřela pusu a vyplázla jsem jazyk, jak nejvíc dovedu. Hned jsem na něm ucítila žalud a začala jsem ho olizovat jako lízátko. Kroužila jsem po něm jazykem, olizovala ho a pohrávala jsem si s uzdičkou. Věděla jsem, že pokud nedostanu příkaz, víc si zatím dovolit nesmím. Po chvilce a pán odtáhnul, bavilo ho takto se nechat vzrušovat, přes to i svoje uspokojení po jistou dobu oddaloval.

Vložil mi do pusy kousek ledu. Studilo to, tak jsem se ho pokusila vyplivnout. Všimnul si, o co se pokouším a hned mě chytil za bradu, aby mi zabránil ve vyplivnutí. Neměla jsem to mít až tak jednoduché. Začal prsty cvrnkat do kolíčků, což mi způsobovalo ještě větší bolest. Pán ví, že bolest špatně snáším. Zároveň jsem slyšela, jak mi podrážděně říká. „ Tak takhle ne čubko, to bychom si nerozuměli. Jestli nebudeš poslušná, tak ti té bolesti ještě přibude.“  Začala jsem poslušně kývat hlavou, abych ukázala, že rozumím tomu, co mi říká. V tu chvíli přestal cvrnkat do kolíčků a bolest malinko ustoupila, i když ne úplně. V tu chvíli mi došlo, že ač jsme dlouholetí přátelé, tak tady v tuto chvíli nic takového není a já musím poslouchat, jinak za to budu potrestána a bude to bolet. Bylo to velmi zvláštní uvědomění si, ale vlastně to bylo docela vzrušující.

0 Komentářů
  1. Olinka 9 roky ago

    krásné

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account