Klečela

Klečela na matraci, ruce svázané za zády. Přes oči měla šátek a na krku obojek. V puse roubík. Nohy svázané tak, že se nemohla ani hnout. Ruce i nohy měla odřené od provazů, které se jí zařezávaly do těla při jejích pokusech o vyproštění. Nebyly jí ovšem nic platné. Nezbývalo jí nic jiného než čekat.

Po nějaké době uslyšela zvuk. Klapnutí dveří. Kroky. Někdo vešel do místnosti. Kroky se k ní začaly přibližovat, ale najednou se zastavily. Trhla hlavou, i když jí to k ničemu nebylo. Nemohla nic vidět, nic zjistit. Uslyšela škrtnutí a i přes šátek viděla, že se místnost prosvítila mihotavým světlem. Svíčky. Pak se kroky vydaly k ní. Čekala bez hnutí, co se stane.

„Takhle ti to sluší,“ řekl mužský hlas. Muž si klekl vedle ní a dal jí jemný polibek na koutek úst. Natočila hlavu a očekávala hlubší polibek, který ale nepřišel. Muž se zvedl a kus poodešel. Když se k ní vrátil, začal jí přejíždět něčím po těle, až jí z toho naskakovala husí kůže. Najednou přišla rána. Bičík, došlo jí. A za chvíli další a další. Pokaždé na jiné místo. Snažila se před ranami uhýbat, ale díky svázání to vůbec nešlo. I když v něčem byla ta bolet očišťující, uvolňující. Ještě chvíli pokračoval, a když začala křičet do roubíku, přestal.

Odložil bičík a začal ji hladit. Přes sešlehaná záda a zadek. Svázané nohy. Prsa. Mezi prsty uchopil bradavky a mnul je mezi prsty. Věděl, že to se jí líbí. Ještě chvíli si s nimi hrál a pak jí na ně přicvaknul svorky. Sykla bolestí, ale věděla, že to je teprve začátek.

Sjel rukou mezi její stehna až k jejímu pohlaví. Tekla až na stehna. Líbilo se mu, že se to líbí i jí. Chvíli ji dráždil prsty, až naplno vzdychala do roubíku, ale udělat ji však nenechal. Když prsty vytáhl, vydala naprosto frustrovaný zvuk, který ovšem díky roubíku zaniknul v jakési nesrozumitelné huhlání.

Začal jí roubík sundávat. Než stačila říct jediné slovo, strčil jí do pusy umokřené prsty, aby také ochutnala. Poslušně je olizovala, i když pochyboval, že jí to chutná. Když byl spokojen, vytáhl prsty a na místo nich se začal svým penisem přibližovat k jejím ústům. Měla zavázané oči, takže nic netušila. Až když se jím začal otírat o její rty, pochopila a otevřela ústa.  Nejprve si nechal olizovat pouze špičku penisu, ale to mu přestávalo stačit. Chytl ji za hlavu a přirazil. Viděl na její tváři, že se jí to moc nezamlouvá, ale držela. Přirážel do jejích úst a pouze jí nechával přestávky na dýchání. Cítil, že orgasmus není daleko, ale přesto přestal a nechal ji na chvíli vydechnout. Poslušně mu ho v pomalém tempu olizovala. Bylo to velmi příjemné, ale toužil po orgasmu. Proto ji znovu chytl za vlasy a šukal ji do úst. Vrazil jí ho hluboko do úst a přišlo ono slastné uvolnění. Snažila se uhnout, ale držel ji pevně. Až všechno pečlivě spolykala. Ani kapka nazmar.

Odstoupil od ní a opět jí nasadil roubík. Do ruky vzal důtky a jemně jí s nimi přejel po zádech a bradavkách. To bylo příjemné. Přišla první rána. Švihl jemně a ona slastně vzdychla. Dopřál jí ještě pár jemných ran, ale pak přitvrdil. Proužky kůže se jí obtáčely kolem těla a občas zasáhly nějaké citlivé místo. Kroutila se a snažila uhýbat před ranami, i když věděla, že jí to není nic platné. Nakonec rány ustaly. Pohladil ji po vlasech a dal jí polibek na koutek úst.

Pleskl ji přes zadek, až vyjekla, jak to nečekala. Prsty sjel mezi její nohy. Byla vlhká, tak moc, až na stehna. Tohle miloval. Nejdříve tam zajel jen jedním prstem a chvíli jím jen tak pomalu kroužil. Za chvíli připadl druhý a jemně ji dráždil. Vzdychala a věděl, že chce víc. Pomalu tempo zrychloval, až křičela jako šílená. Když tušil, že má od orgasmu jen kousíček, vytáhl prsty a jen poslouchal, jak skučí. Věděl, že by to moc chtěla, ale ještě jí orgasmus dopřát nechtěl.

Poodešel ke stolku, kde stálo několik hořících svící s již dostatečným množstvím rozehřátého vosku. Vzal jednu svíci a pomalu přešel ke svázané dívce. V naprosté nevědomosti otáčela hlavou ze strany na stranu, jako kdyby snad mohla něco vidět. Nemohla. Pouze tušila, že přijde něco, co se jí asi tak úplně nebude líbit. Jen nevěděla, odkud to přijde, co to bude a jak to bude zlé. Svíjela se, jako by se snad chtěla vyvléknout z provazů a utéct. Jenže nemohla. Byla ráda, že se vůbec dokázala pohnout.

Přistoupil k ní a svíci zvedl lehce nad její prsa. Začal svíčku pomalu naklánět, až její prsa pokropil pěknou dávkou vosku. Tlumeně vyjekla. Možná překvapením, možná bolestí. Postupně bez velkých přestávek jí celé tělo polil voskem ze všech svící, jen jednu si nechal úplně nakonec. Dal jí chvíli pauzu a lehce ji pozlobil prsty mezi nohama, aby zjistil, že je vlhká stále víc a víc.

Pomalu k ní přistoupil a velmi pomalu jí vylil menší dávku vosku na půlky. Mířil přesně a stalo se to, co očekával. Vosk jí stekl mezi půlky. Začala křičet a prát se s provazy, ale její jekot byl tlumen roubíkem. To bylo velmi dobře, protože co by si pomysleli sousedi? On tu přece žádnou dívku nemučí. Lehce se nad tím pousmál.

Dal jí chvíli, aby se uklidnila a pak ji pohladil po vlasech, vyndal roubík a sundal svorky z bradavek. Asi mu něco chtěla říct, možná mu nadávat, ale umlčel ji polibkem. Promnul jí bradavky a ona sykala bolestí. Stále ji líbal a zkusil, jestli je stále vlhká. Byla. Vzdychala mu do úst a on to už nedokázal vydržet. Přitlačil ji tělem a hlavou k matraci. Donutil ji vystrčit zadek ještě o něco výš. Zkusmo ji ještě plácl přes zadek, ale už na nic nečekal a vrazil do ní svým údem.

Chytil ji za vlasy a zběsile ji šukal. Ona vzdychala a řvala na něj, ať ji šuká víc. On nezůstával pozadu, tvrdě do ní přirážel a křičel na ni, že je to jeho děvka a bude si ji šukat, jak bude chtít. Stále křičela víc a víc, až se její tělo napjalo tím přívalem vášně a následně, tak dokonale uvolnilo. On na sebe nenechal dlouho čekat. Ještě párkrát přirazil a vystříkal jí tu její nadrženou kundičku. Zhroutil se vedle ní na matraci a přitáhl si ji k sobě v lehkém polibku.

„Bylas úžasná, miluju tě,“ vypravil ze sebe v zrychleném dechu.

„Já tebe taky, miláčku. Bylo to dokonalé,“ odpověděla mu stejně udýchaným a zamilovaným tónem.

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account