Zrzavý ďáblík

Sedím takhle jeden zimní večer na baru a popíjím panáky vodky. Pozoruju slečny a vybírám si, kterou dnes ulovím. Okolo baru se sem tam mihne nějaká pěkná prdelka, ale zbytek většinou nic moc a ty co by stály za hřích, tu už mají ranaře, se kterýma bych se potkat pěstně nechtěl. Dávám si proto ještě pár panáků.

Když odbíjí druhá hodina ranní, uvažuji nad tím, že půjdu domů. Mávám na obsluhu a už vytahuju peněženku, ale v tu chvíli jí uvidím. Ta bude moje, říká můj chtíč. Přichází. Je to nádherné stvoření. Zrzavé vlasy jí spadají do půli zad, zelené oči zkoumají vše okolo sebe, malý nosík a smyslná ústa dávají její tváři andělský nádech. Lehce pihatý obličej její nevinnost jen zdůrazňuje. Ke svým zeleným očím si vzala nádherné zelené šaty, které skrývají právě tolik, aby člověk toužil po tom spatřit víc. Když jí takto sjíždím pohledem, všímám si, že ani její hrudník není moc chudý. Okamžitě si objednávám dalšího panáka a obsluha se jen směje, když vidí můj užaslý výraz.

Slečna si sedá na bar a objednává si tequillu. Jen se pro sebe pousměju a říkám si, že slečna umí pít. Čekám, až si dá ještě dva, pak si přesednu o ty dvě stoličky blíž a zahajuji svojí hru, kterou jsem dotáhnul už k dokonalosti. Po pár společných drincích a okouzlujících slovíčkách jsem začal pozorovat rostoucí plamínek touhy v jejích očích. Položil jsem jí ruku na stehno a ona jako reakci na toto mě chytla za hlavu a přitiskla mi své rty na mé. Začala mě vášnivě líbat a já cítil, jak se pán dole probudil k životu a těsné džíny mu k životu nestačí. Trochu se oddálím a zkoumám její výraz, jestli si všimla toho, co se děje. Podle její posměšné mimiky ano. Začínám sám na sebe být nasraný, že jsem jí dal tak brzo najevo, že ji chci. Ona jako by mi četla myšlenky. Chytne mě za ruku, přitáhne si mě blíž a šeptá mi do ucha: „Hele brouku, bydlím kousek odsud, pojďme to dokončit tam.“ Ha, mám vyhráno, pomyslel jsem si. Ještě nikdy jsem se tolik nezmýlil.

Jen co se otevřely dveře, opět jsme se na sebe vrhli. Líbali se. Najednou jsem se ocitl na gauči, ani jsem nevěděl jak. Stoupla si nade mě, řekla, že je za chvilku zpátky a odběhla si něco vzít do pokoje. Tak jsem se zatím rozkoukal v jejím bytečku. Obývák byl pěkně zařízen. Prostorný, velká televize. V tom slyším klapat podpatky na dlažbě a vím, že se vrací.

Sedá si vedle mě a s roztomilým výrazem mi říká „Teďka si sundáš tričko a já ti zavážu oči, jo brouku?“. Jsem celý ztracen v jejím kouzlu, takže jen blbě přikyvuju. Sundám si tričko a nechávám si zavazovat oči. Pak medovým hláskem říká, abych natáhnul ruce před sebe. Ukázkově předpažuju a než se naděju, slyším a hlavně cítím, jak se mi pouta zařezávají do kůže. Rychle ruce přitahuju k tělu a děsím se toho co muže nastat.

„Teď si pro něco dojdu do pokoje, a jestli, než se vrátím, nebudeš svlečený, uvidíš peklo,“ přikazuje mi dominantním hlasem. No jasně, nějaká zrzavá nána mi tu bude vyhrožovat, na to se jí můžu vykašlat. Uraženě sedím a čekám na ni, abych jí řek, co si o tomhle myslím. Zaslechnu ji přicházet a už se nadechuju, abych jí to všechno od srdce řekl, ale než otevřu pusu, dostanu facku. Byla naprosto nečekaná a já se svalil z gauče na zem. Tam si na mě obkročmo sedla a vlepila mi ještě jednu.

„Tak ty nebudeš spolupracovat? Takže chceš peklo? Fajn máš ho mít brouku.“ Dostanu ještě jednu facku a pak cítím jak kalhoty i trenky opouští mé tělo a já se válím na její podlaze nahý a bojím se i dýchat. „Dělej, plaz se za mým hlasem,“ rozkřičí se. Tak se plazím za hlasem, až když mi položí nožku na záda, pochopím, že to stačí.

Ne moc lehkým kopnutím do žeber mi naznačí, abych se převalil na záda. Ne na záda nemůžu, zděšeně si uvědomím. Když se nemám k tomu, vykonat její rozkaz, cítím její dosednutí na moje záda. Chytne mě za vlasy a přitahuje si mojí hlavu. Dost to bolí, ale ta bolest je nějakým způsobem naprostá slast. Cítím její dech na svém krku a rozpaluje to můj chtíč do nekonečných výšin.

Šeptá mi do ucha: „Spolupracuj a užiješ si, to jinak to bude bolet.“ A na důkaz toho mě kousne do ušního lalůčku. Tak se teda převaluju na záda a ona vidí, že se mi to líbí, protože můj kamarád dole mi moc nepomohl. Stojí si tam jak na přehlídce a vůbec netuší, co mi tím způsobil. Slyším její zvonivý smích a rozkaz, ať zase předpažím. Předpažuji a lano mi svazuje ruce k sobě ještě těsněji než pouta. Najednou cukne provazem a já pochopím, že ji mám následovat.

Takhle si za ní slepý a bezbranný s hroznou chutí na sex šlapu a připadám si, jako otrok a ta představa mě vzrušuje stejně jako to, co semnou před chvílí dělala. Když už trefím dvoje futra a ukopnu si jednou malíček, začínám dost klít, ale vždycky když jen trochu nahlas promluvím, jednu schytám. Už mě nemlátí jen do hlavy, ale vybírá si i jiné části mého těla. Když zavadím po třetí o něco, zjišťuji, že je to postel.

Najednou do mě ze zadu strčí a já padám po hlavě do její postele. Zabořím se tam obličejem. Ona mi kleká na záda a přidušuje mě. Když už si myslím, že mi prasknou plíce, překulí se. A já můžu konečně zvednout hlavu a nadechnout se. Převalím se na záda a zhluboka dýchám. Jediná věc, co mě trochu děsí je, že mi z tohohle stojí jako nikdy v životě. Rozvazuje mi ruce, ale pouta tam nechává. Řekne mi, ať roztáhnu nohy od sebe a ruce dám za hlavu. Jako poslušný otrok všechno plním. Ruce mi druhými pouty poutá k čelu postele a nohu mi každou přivazuje kusem lana k nohám od postele. Po její pečlivé práci tam ležím a nemůžu se ani hnout.

*PRÁSK* přiletí rána a já cítím palčivou bolest na svém břichu, kam mě právě udeřila důtkami. Přiletí další a další. Mám břicho a stehna v jednom ohni. Pak přiletí to, čeho se nejvíc bojím. Rána na můj penis. Jen lehce ho praštila a on se postavil ještě víc, jakoby ji vybízel, aby ho přetáhla znova. Ona to tak i pochopila. Dostal jsem ještě jednu a pak i přes koule. Nevím, jestli jí říkat, že jí miluju nebo nenávidím. Víří ve mně příliš mnoho pocitů, ale pocit že se mi líbí být v její moci, je asi největší ze všech. Proto si to asi tak užívám.

Když se odmlčí s důtkami, bojím se, co může následovat. A pak to poznám. Vosk. Vylije mi ho na hruď, až div nevykřiknu bolestí. Ale to nejhorší teprve přijde. Jedna kapka jí ukápla na můj úd. Nevím, jestli to udělala schválně nebo ne, ale spíš jo. Taková bolest a slast v jednom. Tahám za provazy a vydávám spoustu malým usyknutí. Za to ovšem dostanu dalších deset ran důtkami.

Když už si myslím, že mě ten stoják zabije, tak ho konečně chytí a začne ho jen lehoulince honit. Jen malé pohyby. Sem a tam, jen abych věděl, že ví, co chci, ale nedá mi to, protože ji baví, jak jsem v její moci. Nevydržím to a rozkřiknu se na ni: „Tak už mě ošukej, ty zrzavá couro!“ Plesk, plesk, plesk. Facky přilétají jedna za druhou a slyším její křik. „Tak couro jo? Já ti dám couru, ty hajzle mrňavej. Lízat budeš, až se ti bude z pusy kouřit.“ Dostála svému slibu. Klekla si na mě a přirazila na mě svým ohanbím. Mě nezbývá nic jiného, než její přání vyplnit. Protože když jí ho nevyplním, můj úd to odnese za mě.

Jazykem si nejdřív hraju s jejím poštěváčkem, a pak jím vnikám dovnitř. Divím se, jak je tam vlhko. Jí to snad vzrušuje, že mě tu tak mučí, říkám si jen tak pro sebe. A měl jsem pravdu. Při uspokojování předla jak kočička a vrtěla se na mě, div jsem se nepřidusil. Ale byl jsem za to sladce odměněn. Vzala ho do úst a začala mi ho krásně kouřit. Najednou se ze mě zvedne a říká: „Jsi zvrácený a takové já mám ráda. Ale teď lízej a možná k tobě budu hodná, a dopřeju ti orgasmus, protože to je to, po čem toužíš otroku že?“ Sedá si znova na můj obličej, ale tentokrát trochu níž a já se dostávám jazykem mezi její dvě dokonalé půlky jejího skvělého zadku.

Když to chce, co jsem já, abych rozhodoval? Běží mi hlavou a lížu její análek, jak jen to jde. Párkrát mě ještě přetáhne důtkami. Když už cítím, že na ni jde orgasmus, zvedá se ze mě. Ale pak jsem pochopil, proč přestala. Kleká si nade mě, a nechává vniknout můj penis do ní. Nejdřív pár nejistých pohybů na začátek, ale pak zrychluje tempo. Já jen vzdychám, přirážím a užívám si ten nejlepší pocit na světě.

Když takhle souložíme už nějakou hodnou chvíli, ona do mě různě mlátí a křičí na mě, co všechno pro ni jsem, tak poznávám, že se její křik změnil a teď křičí v orgasmu. Zarývá mi nehty do hrudi a zanechává tam krvavé škrábance. To je poslední kapka co dokážu snést. Vystříkám se do ní, jako do nikoho nikdy v životě a zažívám ten nejlepší orgasmus v životě. Hluboce oba vydechujeme a ona se směje. Potom co ze mě sleze, mě začne rozvazovat. Stoupám si, abych prokrvil nohy, a koukám na ni. Na toho zrzavého ďáblíčka, který mi dopřál ten nejlepší sex v mém životě. Jak na ni tak zamilovaně koukám, dostanu jednu po puse a se smíchem mi říká, že je to jen proto, abych nevyšel ze cviku. Rozesmějeme se oba a vrháme se znova do postele na druhé kolo…

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account