Spank & Kříž

Dnes v rámci výcviku jsem přivedl subinku ke kříži a pevně ji připoutal koženými řemeny v zápěstích, v nadloktí, přes břicho, přes stehna, pod koleny a v kotnících až se prakticky nemohla hnout. Na bradavky jsem ji nasadil japonské svorky a na ně zavěsil nádoby. Dále jsem ji připnul kolíčky na její přirození. Na krk jsem ji dal široký obojek, až by se dalo říci korzet, který držel její hlavu ve vztyčené poloze. Nádoby zavěšené na jejích bradavkách jsem započal plnit vodou. Postupně po pár decilitrech, po každém přilití se její prsa čím dál tím více natahovala k zemi.

Po nalití půl litru vody do každé nádoby jsem přešel ke zdobení jejího těla kolíčky a svorkami. Jelikož měla faldíky, tak nebyl problém kolíčky uchycovat. Kolíčky byly spojeny tenkým provázkem.

Poté jsem začal rozvěšovat kolíčky bez provázku okolo a na prsa, na ruce a nohy. Když jsem byl se svým kolíčkovým dílem spokojen, tak jsem přilil do nádob po půl litru vody, čily na každém prsu již měla zátěž jednoho kila a její prsa se ještě více svěsila a z jejích úst vycházelo sténání, jelikož tyto svorky, na kterých byly nádoby zavěšené se svírají tím víc, čím větší zátěž na ně působí.

Posadil jsem se do křesla a zálibně si svou subinku prohlížel.

Když jsem se nabažil toho krásného pohledu, vstal jsem a vzal do ruky jezdecký bičík a pohladil jsem jím subí tělo. Řekl jsem subince, že za každou kapku vody, která ukápne z nádob na jejích prsou, dostane na konci lekce jednu ostrou ránu rákoskou.

Začal jsem bičíkem postupně srážet jeden kolíček za druhým, po každé se subinka snažila jakoby chtěla uhnout, ale řemeny ji to nedovolovaly, přesto se nádoby trošku zakomíhaly a hladina vody v nich přestávala býti klidnou. Při třetí, čtvrté ráně s sebou škubla a hned vylila pár kapek vody z nádob. A skoro při každé další ráně vyšplíchlo trochu vody na podlahu. Když jsem srazil bičíkem všechny kolíčky z jejího subího těla, chytil jsem do ruky provázek od spojených kolíčků a mírně za něj zatahal. Chvilku jsem počkal až se subinka uklidní a pak jsem prudce trhnul provázkem, až všechny kolíčky spadly na zem. Ozvalo se „AAAUUUUU“ Poté jsem ji sundal kolíčky z přirození až subinka znovu nahlas vyjekla bolestí a opět vylila trochu vody z nádob.

Nechal jsem ji trochu zklidnit a sundal jsem nádoby a posléze i svorky z jejích prsou. Také toto bylo provázeno hlasitými projevy subinky.

Subinku jsem odpoutal z kříže, až jsem ji musel pomoci na zem, jak byla zesláblá. Počkal jsem, až si trochu odpočine, donesl jsem čistý hadr, vložil jí ho do subí tlamičky a přikázal ji, ať v pokleku vytře, co rozlila. Když byla podlaha suchá, uklidila hadr a já jsem vzal do ruky fólii a omotal jsem jí několikrát přes přirození a zadek.

Jelikož při lekci vybryndala z nádob vodu, tak si zasloužila trest. Odvedl jsem ji do vedlejší místnosti, kde jsem ji nasadil roubík, jelikož jsem očekával zvukové projevy v průběhu exekuce. Položil jsem ji na břicho na trestnou lavici a její hlavu ruce a nohy jsem uzamkl do dvou klád, které byly z čel trestné lavice s otvory přesnými na její tělo. Dále jsem ji ještě v pase velmi pevně připoutal řemenem a zkontroloval jsem, zda fólie drží na svém místě, jelikož přes fólii výprask bolí stejně, jako bez ní, ale zamezí se stopám. Vzal jsem do ruky rákosku a uštědřil jsem jí první ránu. „Uáá“ ozvala se tlumeně přes roubík. Při každé další ráně se zvyšovala intenzita úderu a v přímé úměře i intenzita subích zvukových projevů, účinně tlumených roubíkem. Po desáté ráně jsem ji pohladil po jejím potrestaném zadečku a byl tak citlivý, že i na ten můj dotyk reagovala tlumeným výkřikem.

Subinku jsem odvázal, pochválil ji za statečnost, odstranil jsem z jejího pozadí fólii a popřál jsi dobrou noc. Subinka poděkovala za exekuci, také mi popřála dobrou noc a schoulila se na své subí lože.

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2023 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account