Milá návštěva

Stojím ve dveřích a koukám na výtah, jak jede nahoru. Když cinkne ve 12. patře a dveře se rozevřou, vystoupí ona. Krásné, ale o to více zvrácené stvoření. Rudé vlasy a zelené oči s tajnou jiskrou v nich to jenom umocňují. Přichází ke mně a dává mi lehkou pusu na tvář. Já jí ale chytám za vlasy a začnu se s ní vášnivě líbat. Když skončí toto uvítání, pošlu ji do ložnice, aby se převlékla z těch zbytečných džínů a volné košile.

Zatím si sednu do křesla a čekám na ni. Jen co vyleze z pokoje, cítím, jak mi v kalhotách něco ožívá. Vysoké podpatky na jejích nohách, které jsou oblečeny v podvazcích, jsou naprosto kouzelné. Její hruď obepíná rudý korzet, který jsem ještě neviděl. Asi byla nakupovat, pomyslím si. Přijde ke mně, sedá si na mne a začne mě horlivě líbat. Chvíli jí nechám si myslet, že je pánem situace, ale pak ji hrubě odstrčím a řeknu: „Na zem a rychle.“

Poslušně si kleká a čeká, co s ní provedu. Dojdu ke stolu, kde beru šátek a zavazuju jí s ním oči. Chytnu ji za vlasy a tahám ji, aby pochopila, že se má postavit. Nechávám ji stát v nejistotě a jdu do pokoje pro obojek. Připnu jí ho na krk a zapínám do očka na něm rovnou i vodítko. Rychlým zataháním dávám najevo, kam má jít. Vedu ji do pokoje. „Dej ruce nad hlavu.“ Přivazuju její ruce k lanu, jenž mi visí ze stropu.

„Dej nohy od sebe,“ přikazuju jí. „Nedám,“ odpovídá vzpurně. Chvíli se na ni dívám, jestli jsem slyšel dobře. „Cože?“ Začínám pociťovat zlost, že si dovoluje mi odporovat. Sundávám si pásek z kalhot a přetáhnu ji po zadku. Poté co praštím po čtvrté, tak dá poslušně nohy od sebe. Beru násadu od koštěte (no nevím za sebe bych doporučil rovnou rozporku co je možné ji nastavit) a přivazuju jí k tomu nohy tak, aby je měla dostatečně daleko od sebe a já se mohl dostat, kam chtěl. Teď, když je znehybněná a bezbranná tak zapaluju svíčku, poté k ní přijdu a pošeptám jí do ucha: „Dneska uděláš všechno, co řeknu a možná se to bude líbit i tobě, brouku.“ Lehce kývne hlavou, ale cítím, jak se její tělo jemně chvěje strachem.

Pomalu jí rozvazuju korzet a zahazuju ho někam daleko, protože mi vadí, jak blokuje pohled na její prsa. Beru jednu její bradavku do úst a začnu si s ní hrát. Lehce po ní přejíždím jazykem, sem tam kousnu. Rukama projíždím po jejích nohách a zadečku. Sem tam ho i zmáčknu, aby se neřeklo. Jen co mě to přestane bavit, tak se jdu kouknut na svíčku, jestli zásoba vosku je už dosti velká. Je. Přijdu k ní, dám jí polibek na prso a pak na něj vyliji vosk. Vykřikne a snaží se mě kopnout. Bohužel jí to moc nejde, kvůli jejím svázaným nohám.

„Takže ty se mě snažíš kopnout jo? Fajn, když chceš, aby to bolelo, tak fajn.“ Beru pásek a praštím ji s ním přes zadek. Pak přes záda a i přes prsa takhle to opakuju, dokud si myslím, že to je jako trest adekvátní. Trochu jsem se zadýchal, ale její pokožka se začíná lehce červenat. Beru si nůžky a přestříhávám jí kalhotky. Pousměju se, když i přes to, že jsem je přestříhnul a kolem pasu je nic nadrží tak nespadnou. Pomůžu jim a začnu jí přejíždět po vnitřní straně stehen. Pak se prsty přibližuji k poštěváčku a začnu ho dráždit. Najednou vzdychne. Kleknu si a začnu v jejím rozkroku pracovat i jazykem. Přejíždím jazykem přes poštěváček a sem tam ho strčím i dovnitř. Slečně se to moc líbí a dává to hlasitě najevo.  

Když si myslím, že by mělo její potěšení skončit, tak se vzdálím od jejího rozkroku. Dává najevo svou nelibost. Začíná vrčet a mě to vzrušuje víc a víc. „Dělej, lízej mě dál, já to chci!“ řve na mě hystericky. Tak a tady končí legrace. Chytnu ji za vlasy, zvrátím hlavu dozadu a řvu jí do obličeje: „Já jsem tvůj pán, ty budeš poslouchat mě, a když ne budě tě to bolet. Jako to bude bolet teď.“ Jdu ke stolu, beru kolíčky a připínám jí je na bradavky, pysky a poštěváček. Pak jí rozvazuju nohy. Než jí odvážu ruce, tak je dohromady svážu šátkem. Jen co se zas může volně pohybovat, snaží se kolíčky sundat. Plesku jí po zadku a říkám, aby to nedělala. Přestane.

Vedu ji ke stolu. Přehnu ji přes něj a na spoutané ruce jí přivazuju kus provazu. Přivazuju jí ruce k nohám stolu. V této poloze mám dokonalou moc nad jejím zadkem. Párkrát ji přes něj praštím, aby věděla, kdo je tu pánem a pak ji začnu zase lízat. Jen co jí přestanu orálně dělat dobře obejdu ji a nechám si dělat dobře já. Sundám kalhoty a strčím jí ho do pusy. Nejdřív ji nechám, aby si sním jen tak hrála, ale pak začnu rychleji přirážet. Je to krásný pocit. Užívám si tu moc nad ní. Když už cítím, že orgasmus je blízko, začnu přirážet rychleji a rychleji, až se jí udělám do pusy. Vyndám ho a nechávám ji to všechno spolykat. Je hodná a všechno spolyká i bez donucení.

Obcházím znova stůl a začnu jí uspokojovat prsty. Vrtí se u toho jak káča, až vykřikne v orgasmu a ochabnou jí kolena. Chvíli ji tak nechám, aby ten orgasmu vydýchala a užila si svázání. Po chvíli, když jsem znovu použitelný, jí ho tam šoupnu. Nejdříve jen pomalu sem a tam a libuji si v tom pocitu, jak se pode mnou chvěje. Pak začnu přirážet tvrději a rychleji. Beru pásek, jenž je v dosahu a při sexu ji mlátím po zadku a zádech a ona křičí, že chce víc. Křičí, křičí a najednou ticho. Chápu, že se udělala podruhé. Za to jí ztrestám. Vyndávám ho z ní, odstupuju a mlátím ji po zadku, jak jen to jde. Užívám si, jak postupně červená a ona křičí, že už nechce. „Už ne? Tak já teda přestanu,“ říkám se samolibým úsměvem.

„Roztáhni nohy.“ Jen co roztáhne nohy, tak vidím, že z kolíčků tam zbyl jen jeden a to ten na poštěváčku. No co se dá dělat, pomyslím si. Přidřepnu si a lehkým pohybem ho odcvrnknu. „Já tě zabiju!!!“ křičí. Ale než si to vůbec stačila uvědomit, už prožívá další orgasmus, protože jen co kolíček zmizel, jsem ho opět strčil do ní. Jen co cítím, že přichází i můj orgasmus tak ho vyndávám a pár vlastními pohyby se jí dělám na zadeček. Je to krásný pocit vidět, jak jí to stéká po zadečku až k nohám. Pomalu jí rozvazuju a jdeme spolu do sprchy.

1 Komentář
  1. potvurka 10 roky ago

    Nádhera

  2. Olinka 9 roky ago

    krásné

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account