Nákup korzetu

Jednoho deštivého dne jsme se s mým přítelem rozhodli, že vyrazíme koupit mi nový korzet. Sice jich mám dostatek, ale další se nikdy neztratí. V nákupním centru byla spousta lidí a já se pořád musela rozhlížet, jestli si někdo nevšiml mých podvazků pod sukní nebo mých svorek na bradavkách nebo vibračního vajíčka v mých útrobách. Samozřejmě, že to nikdo vidět nemohl, ale já se cítila značně nesvá, že si takhle kráčím po nákupním centru.

Konečně vybral nějaký obchod a my se dali do nakupování. Vybral tři adepty a šlo se do kabinky. Šel se mnou a já nic nenamítala, ale to jsem netušila, co chystá. Svlékla jsem se a v tu chvíli řekl, tedy spíše přikázal: „Otoč se ke mně!“ Poslechla jsem a myslela, že mi jen chce sundat svorky z bradavek. Mýlila jsem se. Z mé kabelky vytáhl pouta, která mi připnul na jedno zápěstí, řetízek, který je spojuje, protáhl pod tyčí, na které byl závěs v kabince a druhé pouto mi připnul k druhé ruce. Byl tak rychlý, že jsem se nevzmohla na odpor. Hlavně jsem byla dost překvapená a nemohla uvěřit, že do mé kabelky propašoval pouta. Radši jsem nemyslela na to, co vše tam ještě může být.

„Líbí se ti to?“ ptal se mě posměšným tónem. „Ne a pusť mě, vždyť to někdo uvidí,“ protestovala jsem a slabě zatáhla za pouta. Jasně, že to nemělo žádný účinek, jen řetízek cinkl o tyč a já se lekla, že někdo přijde a uvidí nás tak. „Pusť mě, prosím,“ žadonila jsem. „Máš přece ráda sex na veřejnosti.“  Říkal pravdu, ale co je moc, to je příliš. „Jo, ale…“ Nenechal mě vůbec větu doříct a skočil mi do řeči: „Tak vidíš.“ Stoupl si za mě a tím, jak si přitáhl mé boky, mě donutil udělat krok vzad. Takže nyní jsem stála s nataženýma rukama nahoru, vystrčeným zadkem směrem k němu a s prohnutými zády. „Prosím,“ zkusila jsem to naposled a podívala se na něj tím nejvíc prosebným pohledem, co jsem dokázala.

Místo odpovědi sáhl do mé kabelky a vytáhl roubík. Než jsem se nadála, tak mi ho nasadil. Strašně mi bušilo srdce, nejen studem, ale i vzrušením. Prohmátl mi prsa a zatáhl za řetízek, který spojoval svorky na mých bradavkách. Tlumeně jsem zaskučela bolestí, ale ta se vzápětí změnila v rozkoš, protože zapnul vibrační vajíčko. Začala jsem se kroutit sem a tam a snažila nevzdychat moc nahlas. Sledoval mě a viditelně si užíval mou bezmoc. Chvíli mě trýznil, ale když jsem začínala věřit, že se skutečně udělám, vibrace ustaly.

Sáhl mezi mé nohy a jen tak kroužil prstem okolo mého vchodu, v tom vlhku, které mi tato situace způsobovala. „Já věděl, že se ti to bude líbit,“ konstatoval vlhko mezi mýma nohama. A dál mě trápil tímhle lehkým drážděním. Čekala jsem a myslela, že se dočkám většího dráždění, ale on odtáhl prsty úplně. Zase něco hledal v mé kabelce a já nemohla uvěřit, kolik věcí jsem celou dobu nesla a vůbec o nich nevěděla. Když se konečně otočil ke mně, začal si kluzkými prsty pohrávat s mojí zadní dírkou. To snad nemyslí vážně. Tady a teď. Začala jsem se mu vzpouzet. Začala jsem házet tělem nejvíc, co to šlo.

„Ty snad chceš, aby někdo věděl, co tu děláme?“ Jen jsem zakroutila hlavou. „Tak se přestaň vzpouzet.“ A ještě to doplnil plácnutím přes zadek, až jsem nadskočila. Držela jsem, ale chtěla jsem pryč, utéct a nemuset si přiznat, jak moc se mi to líbí. Opět zapnul vibrační vajíčko a vzrušení ještě umocňoval tím jemným análním drážděním. Ale když jsem se otočila, viděla jsem, že má v ruce ne úplně malý anální kolík. A opět jsem se začala vzpouzet. Okamžitě mě chytl za vlasy, zvrátil hlavu dozadu a zasyčel mi do ucha: „Okamžitě toho nech a začni se chovat slušně. Jinak už se ti to tolik líbit nebude.“ Moc dobře jsem věděla, že jeho slova nejsou nikdy jen planými hrozbami, proto jsem se uklidnila.

Strnule jsem stála a měla jsem v plánu mu dát najevo, jak moc se mi to nelíbí. No, můj plán se zhroutil ve chvíli, kdy zvýšil vibrace a začal se věnovat mému poštěváčku. Moc dobře věděl, co na mě platí. Chtě nechtě jsem se uvolnila a plně si to užívala. Za chvíli se vrátil k mé druhé dírce, ale já ho tentokrát nechala. Chvíli si s ní pohrával prsty, ale za chvíli mi tam pomalu vsunul anální kolík. Vypnul vibrační vajíčko, vyndal ho a nahradil svým údem. Tahle úplná naplněnost byla dokonalá.

Velmi pomalu mě souložil a já si to naplno užívala. Začal přirážet rychleji a já cítila, že za chvíli přijde tolik vytoužený orgasmus. A měla jsem pravdu. Moje tělo se začalo zmítat v orgasmických křečích a já se musela snažit, abych ho neprožívala i nahlas. Jen přidušeně jsem vzdychla a uklidňovala svůj dech. Bylo to skvělé. Jenže tím to neskončilo ani zdaleka.

Ve chvíli, kdy se zřejmě nabažil mé kundičky, vytáhl anální kolík a vyměnil ho za svůj úd. Držela jsem a už se mu nesnažila vykroutit. Chvíli to byl takový divný pocit, ale za chvíli ho vystřídalo vzrušení. Pomalu mě souložil a občas zatáhl za řetízek spojující svorky na mých bradavkách. Tím se vzrušení jen umocňovalo. Postupně přirážel rychleji a rychleji a i jeho dech se změnil. Cítila jsem, že i jeho orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat.

Chytil mě za vlasy a za chvíli mi sundal roubík. Rychle odpoutal jednu ruku a srazil mě na kolena. Došlo mi, co se ode mě očekává a vzala jsem jeho úd do úst. Chytl si mě a začal přirážet. Prostě mě bezostyšně šukal do pusy. Netrvalo to dlouho a já na jazyku ucítila jeho orgasmus. Hltavými doušky jsem vše spolkla. Konejšivě mě pohladil po vlasech a sesunul se na stoličku, která se nacházela v kabince. Stále ještě jsem klečela na zemi, ale on mi gestem ruky naznačil, ať se zvednu. Stoupla jsem si a on mi odepnul svorky z bradavek. Sykla jsem bolestí. „A teď se můžeš dát do zkoušení…“ pobídl mě a ukázal na korzety stále čekající na stažení mého těla.

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account