Jak svázat zápěstí

Postupů jak svázat ruce je mnoho, liší se v technice, provedením, vázacími pomůckami a pozicí rukou.

V tomto článku si představíme jeden jednoduchý úvazy rukou  pomocí bavlněného provazu o délce alespoň 5 metrů. Svázaní touto technikou je jednoduché, rychlé a pro oběť i celkem komfortní.

úvazu můžeme provést jak s rukama před sebou, tak i za zády. Začneme tak, že si provaz přeložíme na půlku, oba konce spojíme a vznikne nám dvoužilný provaz o velikosti 2,5 metru. Na konci provazu, v místě záhybu uděláme liščí smyčku a tou provlékneme obě ruce. (obrázek č.1)

Poté smyčku dostatečně utáhneme, ale zas ne tolik, aby to nebylo partnerovi nepříjemné, je lepší nechat mezi rukami tak 4 cm mezeru.

Místo spojení smyčky přesuneme nad zápěstí, směrem vzhůru. Pak začneme provaz omotávat  kolem zápěstí směrem k  loktům. (obrázek č. 2)
Omotání provedeme několikrát, tak aby nám zbyl tak  50 centimetrový konec provazu.Poté  provaz svedeme mezi ruce a provlékneme jej počáteční liščí  smyčkou. (obrázek č. 3)

Takto provlečený konec několikrát omotáme v prostoru mezi rukami, čímž se stává úvaz takřka kompletní a pro osobu neosvoboditelný a provaz zakončíme uzlem mezi zápěstím. (obrázek č.4)

Uzel můžeme ještě takticky schovat pod omotáním, aby se oběť jisto jistě z této situace nedostala. Ze zkušeností doporučuji nedělat omotání kolem rukou moc pevné, on se totiž celý úvaz dosti stáhne omotáváním v prostoru mezi zápěstím a bondage bude i tak dosti pevná a účelná.


0 Komentářů

Zanechte komentář

©2023 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account