Spank – Výprask

Spank nebo chcete-li výprask což je v češtině častěji užívanější název asi nemusím představovat a popisovat jakožto praktiku, ale co zde chci popsat je jak vnímám spank různými nástroji já. Ano není výprask jako výprask to ví asi každý do někdy něco v BDSM zažil a s výprasky se setkal.

Budu zde mluvit hlavně o rákoskách, jezdeckých bičících, dutkách, plácačkách jak kožených tak dřevěných, ale i o ruce a takříkajíc obyčejném naplácání rukou.

 

Všeobecně mohu z vlastní zkušenosti posoudit výše zmíněné nástroje a ať se začíná kterým koliv vždy je vhodné tělo (nejčastěji zadek) řádně zahřát. Potom submisivní jedinec snese více a déle si můžou hrát ať již SUB s DOM nebo Masochysta se Sadistou.

Pokud jde o výprask rukou není moc cítit alespoň ne ze začátku ale po chvíli pěkně prohřeje zadek a docela dovede i takový výprask pálit. Dost často se takový výprask doplňuje použitím kožené rukavice, která díky své jemnosti a kluzkosti lepe přilne na holé tělo. Dovede tak násobit palčivý pocit z výprasku. Poměrně blízké tomuto pocitu je použití kožené plácačky, kdy zde je o něco více cítit štiplavý pocit při dopadu. Však i zde bych usoudil, že hlavní vlna bolesti a citlivosti přichází až časem a to hlavně díky prohřátí, které tento nástroj dovede vyvolat. Na rozdíl od kožené plácačky je dřevěná plácačka občas zvaná padlo úplně jiná. Zde se bolest nedostavuje hned,  nedochází k žádnému štiplavému pocitu. Je to tvrdé opracované dřevo tudíž rána je tvrdá a dopadá naráz zde nedoporučuji vekou „kadenci“ úderů jelikož bolest se dostaví až po několika sekundách (spíš až za 10 sekund). Pokud zde budeme údery rychle násobit, může se snadno stát že veškerá bolest a úsilí dominanta se sleje v jednolitou bolest a sub nebude vnímat už ani rány. Z toho co jsem napsal jasně vyplývá fakt, že čím tvrdší (méně ohebný nástroj tím doporučuji rány s delšími odstupy a toto platí i pro sílu rány). Dutky jsou různé tvrdosti respektive různě zpracované kůže, Některé se označuji jako kočka což bývají velmi jemné dutky s mnoha řemínky které tělo spíš hladí, ale není problém se dostat i k důtkám z tvrdé kůže, které mohou zanechat i dosti stop a to hlavně svými konečky jedná se o nástroj, který dovede pěkně jedovatě štípat a jeho nebezpečnost je hlavně v tom, že úder často jde za tělo. Nejednou se mi stalo, že jsem dostal důtkami přes zadek ale podlitiny byly skoro v tříslech jelikož se důtky dovedli jedovatě omotat kolem těla a zakousli se právě do boku. Kapitolou samou pro sebe by byly důtky, které na koncích mají uzlíky či dokonce závažíčka avšak toto bych ponechal opravdu spankerům, kteří vědí co dělají. Jedná se o doplněk, který snadno prosekne kůži pozor na to. Ve svém výčtu nástrojů se dostávám k stále k vyšším a vyšším levelům k  bičům. Ano i biče jsou různé. Pokud jde o jezdecké bičíky není to tak hrozné a často používají k výpraskům přes ruce (což pěkně štípe s pozor, aby nedošlo k úderům přes kosti či klouby). Také se s  bičíky děla baštonáda (výprask přes chodidla). Samozřejmě lze bičíky použít  i k výprasku přes zadek. Díky ukončení koženou plácačkou, která neudeří bodem, ale plochou je tento nástroj možné použít k výpraskům přes prsa či pohlaví (u prsou a pohlaví doporučuji spíš údery koženým zakončením, které dovede pěkně štípnout).

A teď pokročíme k bičům jako takovým. Myšleno dlouhým bičům případně karabáčům, které mají podobný základ jako biče je to již jiný level. Ano krátký bič řekněme do cca metru je zákeřný především tím, že podobně jako dutky dovede seknout za roh a tak se nedá při úderu přesně odhadnout kam úder dopadne. Však velmi dobře se teto bič dá použít k zásahům jen kocem o trestanou část těla. A díky tomu se jedná ani ne tak o bolestivou praktiku jako o štiplavé až řezavé údery. Dlouhý bič je podobný. V těchto úderech je však mnohem složitější na ovládání. Ano mnoho lidí co začali s dlouhým bičem více spráskaly sami sebe než trestanou osobu. Je to velmi náročný nástroj na ovládání a nebezpečí je hlavně v délce, která se dokáže ovinout i několikrát okolo těla. Tímto je velmi nejasný dopad úderu. Doporučuji použití u tohoto biče jako ochranu nějakou kuklu kuli ochraně hlavy a zraku přeci jen nechceme asi nikoho zmrzačit ani nikdo nechceme přijít k újmě. Na závěr jsem si tu nechal rákosky což je velmi zajímavý nástroj, který dovede pěkně štípat, ale i proseknout kůži. Zde bych řekl jistou zákeřnost. Jedná se o to že úder rákosky ač je pružný tak se bolest generuje hodně z hloubky svalů a bolest vyznívá až za chvíli proto nedoporučuji používat údery rychle za sebou, ale dávat mezi nimi pauzy. Pokud chceme, aby hodně štípla rána je vhodné se zaměřit koncem rákosky na dané místo pozor to může dosti seknou a i proseknout kůži. Pozor doporučuji obezřetnost poněvadž rákoska zanechává značné stopy a jelita. Často se používá rákoska obdobně jako jezdecky bičík k baštonádě či k výpraskům přes ruce, ale pozor je to velmi štiplavý nástroj a tak je riziko aby nedošlo k poranění.

Samozřejmě je mnoho dalších nástrojů, ale toto je jen krátký výčet a zamyšlení se nad tím co jak může byt vnímáno z obou stran.

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account