BDSM a voda

Voda je nezvyklý doplněk BDSM hrátek. Je zábavné partnerku svázat, je zábavné zkoušet sex v bazénu nebo ve sprše, tak co to třeba zkusit naráz? Pokud zůstanete u používání sprchy jako dráždidla, vcelku o nic nejde, ale v drsnějších podobách už je to dost nebezpečné hraní. Při nehodě v BDSM hrozí většinou nanejvýš popálenina, natažený sval nebo šrám od prasklé rákosky. Když ale uděláte chybu při hraní s vodou, rychle může začít jít o život. Proto je velká část tohoto článku o tom, jak to nedělat.

Nejzákladnější pravidlo – scénář musí počítat s tím, že dominant může upadnout, omdlít nebo něco podobného. Subinka se v tom případě nesmí začít topit! Nesmí hrozit, že spadne do vody a nedostane se ven, a pokud už ve vodě je, musí být schopná se sama dostat do polohy, ve které může snadno dýchat. Jinak riskujete, že dominant třeba jen upadne a než se zvedne, subinka už má plné plíce vody.

Hraní, při kterém komukoliv ponořujete hlavu pod vodu, nikdy nežeňte do krajnosti. Jen málokdo ví, jak dlouho skutečně vydrží bez dechu. Také nestrkejte subince hlavu pod vodu bez varování, subinka může leknutím vykřiknout a nadechnout se pod hladinou.

V BDSM filmech můžete vidět potápění celého spoutaného těla subinky pod vodu. To nikdy nedělejte – ve filmu si to můžou dovolit, protože na místě natáčení je více lidí a kdyby se něco stalo, pomůžou subince ven. Vyndat topícího se člověka třeba jen z vany je nesnadné, a když dominantovi při vyndávání křupne v zádech, subinka se utopí. Pokud opravdu máte pocit, že jakoby-topení chcete zkoušet, ponořujte jen hlavu a krk a udělejte to tak, aby jediné, co bude hlavu pod vodou držet, byla vaše ruka. V tom případě může subinka hlavu zvednout a z vody se dostat, když to bude potřeba. Buďte ale připravení subince z vody pomoct pro případ, že by omdlela.

Uvědomte si, že kde je mokro, tam snadno uklouzne dominant i subinka. Se spoutanýma rukama může pád ze sprchového koutu velmi bolet, takže když poutáte, poutejte k něčemu, o co se subinka může opřít. Nebo ji spoutejte vsedě.

Nepoužívejte roubíky, pokud třeba je vzdáleně možné, že se subince může dostat hlava do vody. Roubíky ztěžují dýchání a zároveň usnadňují vdechnutí vody. Pokud se subinka začne dusit nebo topit, musíte roubík sundat, a to znamená několik dalších zbytečně ztracených vteřin.

Domluvte určité gesto, které bude fungovat místo stop-slova, s hlavou pod vodou totiž stopku nevysloví nikdo. Gesto musí být jednoduché a snadno rozpoznatelné, protože při hraní s vodou může jít o vteřiny.

Neprovozujte raději podobné radosti (včetně obyčejného sexu) v přírodní nádrži, rybníce a podobně. Voda tam nemusí být čistá a při vdechnutí může dojít k zánětu plic. Ani zánět močových cest nebo nějaké zanedbané ranky není zábava. Navíc tyto přírodní nádrže mívají více než dostatečnou hloubku, aby se v nich subinka utopila, pokud by se dominantnímu partnerovi něco stalo.

Z předchozích řádků je vidět, že hrát si úmyslně tak, aby hrozilo topení, je velmi, velmi nebezpečný nápad. A nepleťte se – spoutaný člověk se dokáže snadno utopit v pět centimetrů hluboké louži.

Daleko bezpečnější (a někdo by řekl jedinou bezpečnou) praktikou je postřikování subinky proudem vody. V domácím prostředí to znamená proud z masážní sprchy nebo ze zahradní hadice. Když nebudete proudem vody mířit na obličej, topení nehrozí a vjem může být i docela příjemný – záleží na teplotě a tlaku vody. Hrajte si s místem zásahu, s teplotou vody… možností je mnoho. Jen počítejte s tím, že mnoho koupelnových úchytů a držadel vám i drobná slečna, bez varování trefená proudem ledové vody, snadno utrhne.

Zahrnout vodu můžete do hrátek i na mnoho jiných způsobů – například tím, že subinka si musí svým chováním vybojovat právo vykoupat se večer v teplé vodě místo studené, anebo tím, že tělo je po teplé koupeli prokrvenější a výprask je více znát na pocitech i na modřinách.

Krátce vzato: Netopte subinku, je to nebezpečné a pravděpodobnost problému je velká. Když to zkoušíte i přes varování, tak to alespoň udělejte tak, aby se subinka neutopila, když se něco stane vám. Jestli si chcete užít příjemný a bezpečný večer s vodními hrátkami, schovejte si v koupelně pouta z gumy nebo PVC a jděte se se subinkou vykoupat. V průběhu sprchování ji vsedě spoutejte tak, aby nemohla dát nohy k sobě. Vezměte do ruky masážní sprchu – a hraní může začít.

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2020 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account