Roubík

Od našeho dlouholetého příznivce…

Roubík. Poslední tečka za spoutáním, gesto, kterým svazující říká: Vím, že už nemůžeš mluvit. Vím, že teď už mě těžko zastavíš. Věř mi.

Pouta a roubík byly v mé mysli vždy neoddělitelně spojeny. K čemu je znehybnění, když může spoutaná křičet jako na lesy? K čemu se nechat svázat, když můžu uzly zkusit povolit pomocí zubů? Tomu všemu elegantně zabraňuje roubík. Ať už je to šátek s velkým uzlem, kulička na řemínku nebo třeba nafukovací balonek. Bez roubíku prostě každému spoutání něco chybí.

Postupem času vyplynuly pro mě tři důležité vlastnosti ideálního roubíku: Musí skutečně tlumit hlasové projevy, musí být jednoduché ho nasadit i sejmout, ale nositel si ho naopak nesmí sám lehce sundat.

Snadné a spolehlivé použití vyloučilo šátky a látkové pruhy, požadavek na tlumení udidla a kroužkové roubíky… mnoho toho nezbylo. Co se týká tichosti, králem je nepochybně roubík nafukovací, který umožňuje snížit hlasitost až neuvěřitelně. Je ale třeba být s ním opatrný kvůli dušení a dávení, nasazení chvíli trvá a hadička s balonkem je nevzhledná. Větší kuličkový roubík obvykle dostačuje a jeho použití je pohodlnější. Alespoň pro toho, kdo jej druhému partnerovi nasazuje.

Roubík z obchodu Spoutaná.cz je na pohled vcelku běžný „ball gag“. Při bližší prohlídce ale vyjde najevo, že kulička není (jak je bohužel obvyklé) přepracovaným kousacím míčkem pro kokršpaněly, ale že je odlita ze silikonu. Díky tomu je trochu měkčí, nepáchne gumou a nemá hořkou chuť, takže nošení je mnohem příjemnější. Kulička byla také s úspěchem testována zdravotnickým institutem na zdravotní nezávadnost, čímž se jiné roubíky v této cenové hladině těžko mohou chlubit.

Druhou a pro mě podstatnější odlišností je možnost roubík uzamknout. Přezka řemínku umožňuje provlečení zámečku s tenkým očkem a po zacvaknutí už jsou kromě klíče jedinou možností nůžky. To dovoluje překvapit partnerku třeba tím, že si po rozvázání roubík má sundat sama – jenže ono to nejde. Kde je klíč? A jak se k němu dostat? Možností je nepřeberně.

Roubík je  na pohled elegantní, lesklá kulička působí vkusně a navíc je na výběr několik barevných kombinací kožených částí. Na komfort nošení si také zatím nikdo nestěžoval, a pokud ano, nebylo mu rozumět.

Tedy važte a buďte potichu!

2 Komentářů
  1. jakubko 8 roky ago

    Je vhodný aj pre chlapa? 🙂

  2. Marek 8 roky ago

    To je jasné, kulička má průměr 45mm a co do délky nemá problém obejmout i větší mužskou hlavu.

Zanechte komentář

©2023 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account