Ranní překvapení 2

Sáhl mi mezi nohy a já moc dobře věděla, co najde. Pěkné vlhko. Začal mě dráždit a já jen přidušeně vzdychala. Najednou přestal a já se na něj ohlédla s utrápeným výrazem. „Orgasmus si musíš nejprve zasloužit,“ prohlásil vážným hlasem a pleskl mě párkrát přes zadek. Otočil se ke stolku a vzal z něho několik kolíčků. Na každou bradavku jsem dostala po dvou k těm, co jsem tam měla už od probuzení, potom několik na stehna a jeden na poštěváček, až jsem zaúpěla. Byla jsem přesvědčená, že to nemyslí vážně a sundá ho, ale neudělal to. Místo toho mi sundal roubík a bez jediného slova mi vrazil do úst svůj úd.

Kroutila jsem hlavou a snažila se uhnout z jeho dosahu, ale chytil mě za vlasy, abych nemohla uhnout. Tvrdě mi ho zarazil do krku, až jsem se nemohla ani nadechnout. Podívala jsem se na něj a viděla, jak si tuhle převahu nade mnou užívá. Pomalu mi docházel dech, až jsem se na něj začala dívat prosícím pohledem a snažila se hlavu odtáhnout. Nakonec mě pustil a já byla ráda za trochu vzduchu. Ale ne na dlouho. Opět mě chytil a soustavně mě souložil do úst. Sice mi dával přestávky na dýchání, ale připadala jsem si jen jako věc. Jeho věc. V něčem se mi ten pocit líbil, v něčem mě děsil. Ale v tuhle chvíli jsem moc na výběr neměla.

Když vypadal, že už bude, tak toho nechal. Zase mi zavázal oči a dal roubík. Chvíli se nic nedělo, ale pak jsem opět ucítila rány na svém těle. Každý kolíček srazil jednou ranou důtek. Když zbyl jen ten na poštěváčku, vzpouzela jsem se a prosila i přes roubík, ať to nedělá. Udělal to. Přesně mířenou ranou trefil kolíček na poštěváčku, který s mým strašlivým zaskučeným odlétl někam pryč. Bolelo to neuvěřitelně, ale neměl moc slitování. Trhala jsem za provazy, kterými jsem byla přivázána, ale nebylo mi to nic platné. Na moje tělo dopadaly další a další rány, vůbec nevím, kolik jich bylo. Všimla jsem si až po chvíli že ustaly.

Začal kroužit prstem kolem mé kundičky, která byla i přesto přese všechno pěkně vlhká. Začal mi dělat dobře a já zapomněla na všechno, co se mi nelíbilo. Vzdychala jsem a užívala si ty vlny vzrušení. Když najednou přestal. Chtěla jsem protestovat, ale než jsem stihla vydat jediný zvuk, vyměnil prsty za svůj úd. Byla jsem v sedmém nebi. Nejdříve mě souložil pomalu a jemně, ale postupně se tempo stávalo rychlejším a tvrdším. Tak jak jsem to milovala. Vzrušení se pomalu stupňovalo, až přišel dokonalý orgasmus. Každé mé nervové zakončení v těle se bouřilo a pumpovalo do těla tááák moc endorfinů. Chtěla jsem, aby to nikdy neskončilo. Bohužel skončilo, ale stejně v celém mém těle převládalo uvolnění. Jen jsem visela přes opěrky a už pomalu nevnímala jeho přírazy.

Najednou přestal. Bylo mi to jedno. Nebyla jsem schopna jediného pohybu. Začal mě odvazovat od křesla, ale to jsem taky neřešila, prostě jsem ležela tak, jak jsem byla. Zatáhl za obojek a řekl prosté: „Sedni.“ Jsem snad pes? pomyslela jsem si, ale s vypětím všech sil jsem ho poslechla. Sesunula jsem se na zem a udělala způsobné sedni. Zatáhl za obojek a já sama šla za ním. Neměla jsem zdání, kam jdeme. „Stoupnout,“ přikázal a zatáhl za vodítko. Ve stoje mi začal svazovat ruce před tělem, a když mi je vytáhl za očko, co bylo ve stropě nahoru, poznala jsem, že jsme v ložnici. Na nohy mi dal kožená pouta a mezi ně rozporku, že jsem je nemohla dát k sobě. Nemohla jsem vlastně vůbec nic.

Chvíli se nic nedělo, ale potom jsem ucítila na zadku další rány. Už ne, prosím, chtěla jsem zakřičet, ale díky roubíku jsem měla smůlu. Příšerně mě už bolel zadek a rány nebyly už vůbec příjemné. Mimo zadku vytrestal i má stehna, záda a prsa. Přišlo mi, že mám tělo v jednom ohni. Sice mě nyní netrestal důtkami, nýbrž páskem, ale výsledek byl stejný. Nakonec však přece jen pásek odložil a já si oddychla. Pásek vyměnil za své ruce. Začal mě hladit po celém těle. Tak něžně a krásně. Vzdychala jsem pod jeho dotyky. Jemně vzal do úst jednu mou bradavku a jen tak si s ní jazykem pohrával. Pak přišla na řadu druhá. Bylo to neskutečně příjemné. Ale nakonec toho nechal a zas někam odešel. Chtěla jsem na něj křičet, aby se vrátil a nepřestával. Ale pouze mi z úst unikl frustrovaný zvuk.

Když se vrátil, na má prsa dopadly spršky horkého vosku. Ucukla jsem, ale nebylo mi to nic platné. Vosk mi stékal dolů po těle a pomalu zasychal na své cestě. Zase někam poodešel a přišla další svíčka. Vosk zanechával na mém těle horké stopy, ale vlastně to nebylo nepříjemné. Tohle jsem měla ráda. Zase někam poodešel, když se vrátil, naznačil mi, ať se lehce prohnu a vystrčím zadek. Sice s velkou nedůvěrou, ale poslechla jsem ho. Párkrát mě zkusmo pleskl přes bolavé půlky, až jsem sykla bolestí. Poté do mě vrazil svůj úd. Rychle se ve mně pohyboval a já cítila, že další orgasmus mám na cestě.

Popadl mě za vlasy, druhou rukou mi drtil prsa a já věděla, že už to dlouho nevydržím. Udělala jsem se znovu a pak ještě jednou. Jemu to netrvalo o moc déle. Se zavzdychnutím přišel i jeho orgasmus. Podle zvuku jsem poznala, že se zhroutil na postel. Pár minut tak zůstal, ale pak se vrátil ke mně. Uvolnil mi roubík a plácl mě přes zadek. „Au.“ Můj ublížený hlas říkal vše. „Ale nedělej. Chceš snad říct, že se ti to nelíbilo?“ zeptal se naoko udiveně.

V hlavě jsem si to prošla, a kdybych řekla, že se mi to nelíbilo, lhala bych. Tak jsem mlčela. „Tak vidíš,“ řekl a začal mě odvazovat…

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account