Cesta submisivního muže

Před nedávnem jsem se stal osobním majetkem mé Madam. Předtím než jsem se dopracoval k této životní fázi tomu však předcházely jiné zkušenosti a zážitky.

Teď sedím s uzamčeným psím obojkem na krku a nasazeným pásem cudnosti. Čekám na svou paní než přijde domů a mám tedy čas psát. Začnu od začátku, aby byl v tom pořádek.

Jsem z těch, který se nebojí říct co chtějí, proto i v prvním vztahu jsem se to rozhodl naznačit, či říci. Chodil jsem se slečnou “Vanilková”, tak z BDSM nic moc nebylo. Vystupovala dominantně. V životě i byla – no v sexu chtěla být spíše pode mnou. Takže tam jsem štěstí hledal marně, co se tohoto týká.

Každý subík si určitě prošel sledováním BDSM porna, čtením povídek, prohlížením fotek na internetu, případně v nějakém méně korektním časopise. Byl jsem na tom podobně. Jednoho dne to ve mně prasklo, a když chlap vystříkaný a po orgasmu stejně touží být ponížen a trestán je to znamení pomyslel jsem si. Zašel jsem tedy za profesionální dominou. Zkušenost s ní mi dala do života hodně. “Droga se do mě napustila naplno”.

První madam – PRAHA

Paní Praha mě přijala bez problémů po krátkém telefonátu. Byla to má první zkušenost, čili ještě před vchodem jsem se rozhodoval, zda dovnitř jít, nebo ne. Avšak touha rozhodla.

“Klekni si!” -zasyčela. Prohlížela si mě z každé strany a pak mi oznámila ať se svléknu. Co jiného mi zbývalo. Svlečený jsem si klekl na kolena.
“Víš co se patří, to se mi líbí. Za odměnu nemusíš vykouřit penis mému otrokovi. “Zasmála se”. “Natrénuješ si to však na tomto umělákovi.” Přilepila didlo k zemi a musel jsem ho kouřit. Trvalo to asi deset minut než odešla do jiné místnosti. Kouřil jsem ho i když se na mě nedívala. Nutno podotknout, že z vedlejšího pokoje se ozývaly příjemné ženské nářky.

Když přišla a postavila se přede mne, viděl jsem jen její krásnou nohu ve vysokých botách. Automaticky jsem je políbil. Pohladila mě po hlavě. Klekla si, podívala se na mě a vylepila mi facku.
“Nevíš co se patří? Já tě ještě naučím! Pojď za mnou! “- Chytila mě za penis a táhla k trestné lavici.

Hlavu jsem měl i s rukama zaklapnuty v dřevěném objetí, které jakoby pocházelo z dob inkvizice. Vystrčený zadek a volný hřbet. Celé tělo samozřejmě připoutané. První rána vícecestného biče překvapila, i když rány byly spíše symbolické. Jelikož jsem jí řekl, že nechci abych měl nějaké stopy. Vzrušený jsem byl nad úroveň. Po krátkém čase jsem mohl změnit polohu. Samozřejmě s pomocí a dovolením madam. Ležel jsem jakoby na zádech a nohy byly svázány téměř u hlavy. Zadek čekal vystrčený a dostupný jako jsou na centrálním tržišti pomeranče.

Lubrikačních gelem mi prsty osvěžila anální dírku a postupně začala strkat prsty dovnitř. Následoval malý pomocník – středně velký vibrátor. Bolelo to a nebylo to úplně příjemné, samozřejmě jsem se to snažil vydržet. Madam si to všimla přestala a nahradila ho menším. Uštěpačné řeči nevynechala. Dala mi domácí úkol, ať se o dírku pravidelně starám. Po hraní mě nechala jen tak ležet a já už jsem cítil bolest v nohou i když to bylo možná 20 minut dohromady, co jsem tak byl.

Tehdy jsem si to neuvědomil, ale první lekci u profi madam jsem si fakt zapamatoval. Doporučuji každému, kdo nevyzkoušel a má takové touhy. Není to žádná ostuda, ale možnost vyzkoušet si živě co to obnáší a je tam více možností s pomůckami než má běžný subík doma.

Lekce pokračovala. Přesunuli jsme se do místnosti na klinik. Usadila mě do gynekologického křesla. A následoval klystýr. Ano – usoudila, že mě třeba pročistit. Tak jsem absorboval litr tekutiny, držel to chvilku v sobě a vypustil. Její poznámka o chlupatém zadku nezůstala bez reakce a zapálenou svíčkou mi opálila chloupky. I to okomentovala. Svíčka = vosk a to znamená polití voskem na mé nahé břicho, bradavky, nohy. Genitálie záměrně vynechala. To mě nepotěšilo. Ruce mi připoutala a začala ukázala nástroj na cévkování. Největší rozměr mě vystrašil, tak přinesla menší. Začala ho zavádět dovnitř. Překvapivě to byl příjemný pocit. Slintal jsem blahem. Nato mi ho začala honit. Když bylo po všem – usmála se. Já také, ale rozpačitě. Odvázala mě, vytáhla cévku a určila mi ať si lehnu na záda na zem. Sedla si mi na obličej a opět začala honit. Když už jsem skoro byl přestala a po chvilce následně dokončila. Nudné zakončení řekl bych si dnes. Ale tehdy mi to stačilo. Byl jsem neuvěřitelně bez sebe. Následoval ještě čas na WC, osprchování a už jsem odjížděl místní MHD pryč. To že jsem byl cévkovaný, mi připomínal ještě čas na WC i několik hodin poté. I když to trošku pálilo, byl jsem tomu rád. Investovat do dominy se mi vyplatilo. Zejména kvůli budoucnosti.

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account