Bondage / spoutání loktů

Spoutání loktů je vcelku běžný BDSM úvaz při němž jsou lokty spoutané osoby staženy k sobě za zády. Tímto spoutáním se stane únik z bondage velmi těžkým. Spoutaná osoba je díky spoutaným loktům neschopná se sama z osvobodit ( pokud je spoutání provedeno správně ) – k loktům se nedá dostat ani prsty na rukou či nohou, ba dokonce ani zuby. Většího znehybnění rukou lze snadno navíc docílit prostým spoutáním loktů k sobě.  Variací je nepočítaně od celkové fixace celého hrudníku, přes uchycení ala strapado, až po přitažení ke kotníkům.

2

Spoutané lokty = vystrčená prsa

Čeho dosáhnete pokud dáte ruce za záda? Vystrčíte hrudník, a když navíc ruce v loktech přitáhnete co nejvíc, a zajistíte řemenem, nebo provazem je opravdu na co koukat a s čím si pohrávat v rámci BDSM hrátek. Bradavky a celá prsa jsou zcela přístupná pro nejrůznější hrátky a použití BDSM pomůcek. Nejvýznamnější bych jmenoval klasické skřipečky na bradavky, které existují v mnoha variantách.

Není pro každého

Spoutání loktů bude u každé osoby odlišné, především na schopnosti dát vůbec lokty k sobě. Proto toho “perfektního” spoutání loktů které vidíte na nejrůznějších BDSM fotkách a videích nemusíte být schopni ( naštěstí já je k sobě úplně dám a krásně vystrčím hrudníček… ). Pokud jste žena, patrně s tím nebudete mít takový problém jako muž – fyziologicky jsou muži méně flexibilní a lokty k sobě zcela nedají ( určitě existují výjimky ). Tak jako tak, i když vám to nejde úplně podle představ, nezkoušejte to násilím, to by se mohlo vymstít v podobě úrazu…

13 (1)

Čím spoutat?

Pokud budu čerpat ze svých zkušeností, doporučuji kožené řemeny, alespoň 2,5cm široké ( lepší 4cm ) a to hned ze dvou důvodů, rychlost spoutání, účinnost spoutání a co je podstatné nezařezávají se. Samozřejmě je možné použít provaz, ale v dostatečně omotaném množství právě z důvodu zařezávání. Nechcete přeci aby po minutě vás začali brnět ruce a museli jste je uvolnit. Dalším (ideálním) řešením jsou pouta pro lokty – veliká výhoda je jejich šíře a možnost nosit je po delší dobu nespojené k sobě kdy je pak možnost je karabinou secvaknout k sobě a lokty tak spoutat.

Selfbondage ne ne ne!

Jestli existuje pozice kterou absolutně nedoporučuji pro selfbondage ( spoutání sebe sama ), je to právě spoutání loktů. Je celkem snadné ji realizovat, ale o to složitější se osvobodit. A utíkejte pak nazí za sousedem aby vás osvobodil…


 

Nezapomeňte že dohoda s partnerem o tomto spoutání a jiných BDSM aktivitách je prvotní věc, se kterou musí zúčastnění souhlasit.
Pokud se chcete dočíst o základních BDSM pravidlech více – čtěte „Top 10 základních pravidel“

Zakázková výroba BDSM produktů

Hledáte marně erotickou pomůcku kterou jste záhlédli na internetu, a chtěli byste ji zkusit na vlastní kůži? Zařídíme kompletní výrobu i s dopravou až k Vám domů.

2 Komentářů
  1. Profile photo of Marek
    Marek 2 roky před

    Dáte lokty úplně k sobě? Já ani náhodou..

  2. Profile photo of egon
    egon 2 roky před

    Já taky ani omylem. Ale tvoje Korzetka to zvládá překrásně.

Máš co říct? Zanech komentář

©2018 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?