Soutěž o nejlepší BDSM povídku! Prodlouženo o týden

Prodlužujeme o týden příjem povídek!! Za hodinku času můžete získat pěkné věci. Pospěšte.

Jak jsme dříve avizovali, tak bychom skutečně rádi vyhlásili takovou menší hlasovací soutěž ve které povídka s nejvíce hlasy získá věcné výhry v hodnotě více jak 700Kč. Víme že je mezi vámi spousta lidiček kteří dokáží sepsat poutavou povídku.

Jak na to?

od 16.10.2015 do 12.11.2015 budeme přijímat na emailové adrese info@korzetka.cz Vaše povídky. Následně budou všechny došlé povídky publikovány na webu kde si je bude moci každý přečíst, a hlasovat pro svého favorita. Hlasovat bude možné celých 14 dní, po kterých vyhlásíme vítěze. Povídky budou zveřejněny pod jmény profilů, které máte vytvořené zde na webu. Pokud profil nemáte, udělejte si jej zde www.korzetka.cz/registrace . Je to zdarma, a na minutu času.

Jakou povídku zaslat?vakuovka_uni_3_K

Zašlete nám takovou povídku o které jste přesvědčeni, že splňuje základní téma, tím je obecně BDSM. Druhou podmínkou je, že se v povídce vyskytne jméno  “Korzetka”, ať už budete Korzetku pasovat do hlavní, vedlejší role, nebo jako dominu, či subinku je nepodstatné. Zkrátka se může v povídce jen mihnout její jméno. Rozsah povídky je dán minimální délkou, a to přibližně 1 normostranou ( zhruba 250 slov, tento článek má 300 slov ), pokud se rozhodnete sepsat delší povídku, je to jen dobře. Čím více se rozepíšete a obsah bude poutavější, tím větší šance na výhru. Samozřejmě povídka musí být vaším dílem, nikoliv stažená z internetu, ale to je samozřejmé ( není nijak složité zjistit zda text nebyl odněkud okopírovaný ).

Buďte originální, a co možná nejvíce erotičtí. Všichni rádi v hlavách fantazírujeme nad tím co právě čteme. Fikce atp je v pořádku, ale žádná přílišná brutalita, krev…

Co mohu získat?

Odpověď na tuto otázku je velmi stručná a jasná. Autor povídky která získá nejvíce hlasů od nás získá Anální kolík v modré, nebo růžové barvě, a 2 kusy podtlakových přísavek na klitoris, či bradavky. To vše v hodnotě více než 700Kč. Převzetí výhry bude možné buď osobně na Praze 10, nebo zasláním poštou na uvedenou adresu. Podrobnosti dohodneme emailem, ze kterého byla povídka zaslána.

vyhry

Zasláním povídky, souhlasíte s jejím publikováním, a případnými úpravami po skončení soutěže. Povídky zůstanou veřejnosti přístupné i po skončení soutěže. Vyhrazujeme si možnost změnit pravidla akce.

 

Bondage provazy v mnoha barvách! Vyberte si tu svou

Vysoká pevnost provazů zaručí pevnou bondage. Délka provazu 10 metrů je vhodná pro nejrůznější spoutání rozkroku, zápěstí, kotníků či stehen atp poskytuje ideální délku se kterou dokážete vytvořit nejrůznější úvazy. Buďte kreativní a kombinujte více barev.

5 Komentářů
 1. Profile photo of jurosik
  jurosik 2 roky před

  jéej ….. motivácia sa pustiť do ďalšieho písania a trochu potrápiť Korzetku :-)) dúfam že latexová Bábika nebude žiarliť……

 2. Profile photo of jurosik
  jurosik 2 roky před

  no už je skoro hotová, dúfam že sa Korzetka nebude na mňa velmi hnevať :-))

 3. Profile photo of sub marek
  sub marek 3 týdny před

  Ahojte . Ak súťaž predĺžite, do marca 2180, tak na budúci týždeň idem k jednej krásnej Madam do Brna, tak by som sem určite jednu poviedku, šupol :) … teda ak budem schopný písať 😀

 4. Profile photo of sub marek
  sub marek 3 týdny před

  Ahojte . Ak súťaž predĺžite, do marca 2018, tak na budúci týždeň idem k jednej krásnej Madam do Brna, tak by som sem určite jednu poviedku, šupol :) … teda ak budem schopný písať 😀

Máš co říct? Zanech komentář

©2018 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?