• Příliž sem nechodím, pokud by mne někdo sháněl tak na d.muz@napismi.cz

 • dommuz a Profilovka od sagaxsagax jsou nyní přátelé před 6 let, 9 měsíci

 • dommuz a Profilovka od miri94miri94 jsou nyní přátelé před 6 let, 9 měsíci

 • dommuz's profile was updated před 7 let, 7 měsíci

 • dommuz aktualizoval/-a status skupiny Logo skupiny VýpraskVýprask před 7 let, 11 měsíci

  Koukám že je tu veselo. Najdou se tu u masochistky ?
 • dommuz aktualizoval/-a status skupiny Logo skupiny Mučení bradavekMučení bradavek před 7 let, 11 měsíci

  Troška něčeho lehčího ale vlastní tvorba.

  334_0-39278000-1471760044_p1030083.jpg

 • dommuz sa přidal/-a ke skupině Logo skupiny Bdsm v BrněBdsm v Brně před 7 let, 11 měsíci

 • dommuz aktualizoval/-a status skupiny Logo skupiny BondageBondage před 7 let, 11 měsíci

  Koukám že fotky z netu umí každý radoby domík.
  Což takhle něco vlastního pánové ?
  Tady je něco staršího ale moje práce.
 • dommuz napsal(a) nový příspěvek, Jak psát inzeráty před 9 let, 1 měsícem

  S dovolením autora uveřejňujeme první z mnoha příspěvků webu:
  http://dommuz.blog.cz
  kdy je toto velmi zajímavé, jak je možné psát inzeráty do seznamky a zároveň, jak si je může kdokoli vyložit:
   

   
  Projekt gorila – závěr
  2. července 2011 v 11:33 | dommuz |  Projekt gorila

  Neděste se prosím toho, jak jsem to nazval, není to nikterak záměrně hanlivé. Jen jsem se inspiroval v jednom seriálu.
  Na úvod chci říct, že se všem zúčastněným omlouvám. Pokud se v tom případně najdou. Dále také nezveřejním ani kontakty ani obsahy mailů. Dovolím si udělat jen větší shrnutí. Chci znovu upozornit, že veškeré poznámky, postřehy, kritika i chvála jsou prostě z hlediska toho, jak to vidím já. Nikomu to nenutím a každý si samozřejmě můžete udělat závěry své.
  Projekt sestával z toho, že na jeden nejmenovaný  seznamovací BDSM server jsem umístil tři inzeráty, tří relativně různých žen. Zde jsou:
  1)
  Ahoj, jmenuji se Marie, je mi 30 a ráda bych si našla pána. Nemám moc zkušeností, ale vím co chci. Hledám dlouhodobější vztah, ale ne 24/7. Jsem z Ostravy. Napište mi své představy, své zkušenosti a něco o sobě. Děkuji
  2)
  Dobrý den mi je 18 chci být pánovou otrokyní, může si se mnou dělat, co chce, ráda bych 24/7 bydlím kousek od Brna. Vyberu si toho, který mne zaujme.
  3)
  Hezky večer jsem rozvedená samostatná subinka, která má dostatek zkušeností, jsem masochistka a nebráním se téměř ničemu. Chci muže, který si mě vychová.
  Rozbor inzerátů:
  1) Žena evidentně rozumě píše co by ráda a co ne. Dlouhodobější vztah ale ne 24/7 lze vyložit alespoň dvěma způsoby: buď hledá pravidelné schůzky za účelem bdsm, nebo by ráda partnerský vztah s bdsm. Z jejího požadavku na napsání zkušeností, představy a informací lze usuzovat, že chce dostatek informací, aby si mohla vybírat komu se vůbec ozve.
  2) Na otrokyni velmi mladá slečna a navíc hledá 24/7 To znamená, že se hodlá přestěhovat, pánovy chce asi dovolit téměř cokoli. Toto přece není reálné, buď má slečna nějaké problémy v rodině, nebo něco jiného a chce pryč. Nebo má jen “velké oči” a neví, co vlastně chce. Případně by se mohlo jednat o slečnu z dětského domova, bez domova nebo v podobné situaci. Každopádně mi ukažte rodiče, kteří by mladou 18letou slečnu jen tak pustily z domu. A co její budoucnost její život? Prostě tady je víc než evidentní, že něco nehraje.
  3) Zde není uveden věk. Což člověk neví co si má pod tím představit. Inzerát byl zařazen do kategorie Jihomoravského kraje. Jako dominanta by mě zajímalo jaké má zkušenosti, proč se rozvedla, zda má děti, v jakých žije poměrech atd.
  Věta “nebráním se téměř ničemu” vyznívá, že zkušenosti skutečně má a je všestranná. Požadavek na muže, který si ji vychová, vyznívá o tom, že nechce být sama a že je ochotna pro vztah i něco obětovat. Celkově však mi inzerát vyznívá spíše romanticky a osaměle. Nikoli inzerát subinky, která chce být otrokyní. Vypadá to, že hledá nového partnera, ať už jen na BDSM nebo i do života.
  Jaké byly odpovědi na tyto inzeráty?
  Nyní budu apelovat hlavně na dámy. Vím, že pokud se rozhodnout dát inzerát v podobném duchu, pak když bude jen jeden, nebudou moci porovnat kdo, jak odpovídá. Ale stačí 2 základní věci: 1) Nebojte se specifikovat a napsat pořádně do inzerátu co hledáte a co nabízíte. 2) Odpovědi na inzerát porovnávejte s tím, co jste v inzerátu chtěly. Pokud do inzerátu napíšete, že hledáte partnera. A muž vám odepíše na inzerát, že hledá milenku, nebo občasné setkávání, je to v pořádku? Pokud do inzerátu napíšete, že máte zkušenosti a že hledáte pána, ale muž Vám odepíše, že chce, abyste se nechali poslušně šukat, v horším případě že si zavolá i kamarády.
  Muži Vám nenabízejí jen ideální odpověď, jakou očekáváte, ale někteří Vám spíše nabízejí to, co chtějí oni a nezajímá je, co chcete vy, co jste do inzerátu napsali atd.
  A nyní k rozboru odpovědí:
  1) V mnoha odpovědích se objevila věta typu: Tvůj inzerát mne zaujmul? Na jednu stranu je to logické když muž odpovídá, na druhou stranu, ty inzeráty jsou dosti všeobecné, nevypovídají nic o pisatelkách, jejich prostředí, jejich zkušenostech atd.
  2) Hodně odpovědí přišlo z mailových adres typu: pan, lord, otrokar, master atd. atd. Svědčí to alespoň o 2 věcech: Jednak má dotyčný na bdsm zvlášť udělaný mail. Proč? Pak proč, by člověk, který se chce seznámit, ale nestřídá partnerky natož subinky nebo milenky, si zvlášť dělal mail s takovým to označením?
  Zapátrejte na mém blogu a otevřete si odkaz na pravidla VDD od Vampire Girl
  3) Velký nešvar, který lze pozorovat: muži odpovídají krátce typu: Tvůj inzerát mne zaujal, nabízím, co hledáš, napiš.
  Jak může dotyčný vědět z těch pár vět, co žena hledá? A když už si ho má vybrat, tak nějaké základní údaje kolik mu je let, odkud je, jaké má zkušenosti atd. By nebyly na škodu. Je logické, že pokud je žena rozumná tak na takovouto odpověď se vykašle hned.
  4) Stalo se, že na 1 a 3 inzerát chodily odpovědi od stejného muže. Proč ne, inzeráty jsou podobné tak proč by i muž nemohl odpovědět na oba. Jenže, dámy bydlí daleko od sebe a muž je ze stejného bydliště. To by jakou za jednou jezdil? Nebo by snad ona měla jezdit za ním? Ostrava – Jihomoravský kraj jsou slušné vzdálenosti.
  5) Nejhorší případ, kdy muž odpověděl na všechny 3 inzeráty a ještě stejným mailem. Od takových ruce pryč, a kdyby mi v tom nebránila slušnost, klidně bych jeho odpověď i s adresou zveřejnil.
  6) Některé odpovědi nebyly gramaticky a češtinářsky správně. A chyby byly opravdu tristní.
  Taky dělám češtinářské chyby a jsem i zvyklý psát bez diakritiky. Pokud, ale odpovídá muž, který neumí y/i není cizinec, pak nechápu, jak si to vůbec může troufnout. Ale budiš nikdo nejsme dokonalý a já taky ne.
  7) Některé odpovědi byly ražení typu: Čubko, ozvi se, subko představ se mi, atd. atd.
  Subinka, je subinkou vůči svému pánovi, potažmo jinému pánovi, kterého uzná za vhodné. Ne cizího člověka. Opět viz pravidla VDD
  Nehledě na to, že takový muž (záměrně neříkám dominant) neví koho má na druhé straně. Co když slečna/paní má nějaké špatné zkušenosti? (sám to znám) Subinka má být hrdou ženou, a pán si má získat (nikoli vynutit nebo vymlátit) její úctu!
  8) Často se v odpovědích objevuje fráze, že muž je velmi dominantní. Co si mám pod tím představit? Že je magor, bezcitný, nelidský, otrokář???
  9) V inzerátech se také objevuje, že muž už má za sebou xxx subinek, že jich tolik a tolik vychoval atd. atd.
  Jak by se Vám líbilo, kdyby Váš partner byl děvkař?
  Pochopil bych situaci, když muž je v roli profidomíka, má nějakou mučírnu a ženy k němu chodí na lekce. Pokud je to se sexem, je děvkař. Pokud je to bez něj, dává do lekce a subinky cit, nebo jí prostě mlátí, trápí, mučí hlava, nehlava?
  Ať už v kterékoli ze situací, nepovažuji toto za výchovu ale pouze za lekci.
  Za výchovu považuji to, když pán má subinku rád a její výchova je postavena na jejím zlepšování a zdokonalování. Nikoli snížování její sebeúcty!
  A teď i nějakou tu pochvalu:
  Dobrá odpověď je taková, ze které si subinka může udělat alespoň trochu obrázek, jaký je muž domíkem.
  Subinka i otrokyně není kus věci a pán má mít za ni vždy odpovědnost ! Proto pokud muž odpoví, že hledá partnerku, že by rád ve vztahu nějaký cit, má body na víc. Protože pán, který má k subince nějaký cit, bude za ni i odpovědným. Láska, cit a nedokonalost z nás dělají lidi jinak bychom byly stroje. Copak subinka, hledá jen stroj, který bude nad ní bdít?
  Pokud muž odešle i foto, má další plus. Ať už subince ne vzhledu záleží moc, či málo, jistě ji potěší, když si může představit koho má na druhé straně. Navíc muž dává najevo, že to myslí aspoň trochu Vážně, když posílá foto neznámé ženě.
  • Moc povedený rozbor. Sám ho sice ani moc nepotřebuju, neb mám mozek, ale každá osvěta dobrá. Jen bych podotkl, že alespoň v pasáži o gramatických a jiných chybách by mělo být napsáno budiŽ, ale to je jen mé hnidopišství:)

  • replied před 9 let

   S rozborem ve většině souhlasím. Jistou výhradu mám snad k tomu mailu. Ano, taky jsem si pro seznamovací účely zřídil extra mailovou adresu. Ale důvodem je to, že velmi často se při další komunikaci ukáže, že daná inzerující subinka je vlastně někdo jiný a někdy velmi otravný, a prostě nechci hned napoprvé někomu dávat mojí hlavní e-mailovou adresu.

   Je to totiž často pozvánka k tomu dostávat spam, zejména nabídky od profi-slečen či různých čistě sexuálně zaměřených serverů, případně i možnost, jak druhá strana (o které zatím nic nevím) může na netu dohledat mojí identitu.

 • Juknul jsem i na to co si rádoby pánové dovolí odpovědět úplně cizí ženě a chce se mi blejt.

 • dommuz změnil/-a svůj profilový obrázek před 9 let, 7 měsíci

 • Já vlastně skoro nehledám. Spíš ve mě stále přetrvává ta malá jiskra naděje, že by se našla submisivnější partnerka, láska, protějšek z Moravy. Který nevidí v bdsm jako já, jen sex, ale nějakou hloubku, lásku, cit, oddanost.
  Protějšek jež pochopí, že aby byla subinkou musí mít pána. Pána který ví, že její důvěru a lásku si nemůže vynutit, ale…[Čtěte více]

 • dommuz sa přidal/-a ke skupině Logo skupiny VýpraskVýprask před 9 let, 7 měsíci

 • dommuz sa přidal/-a ke skupině Logo skupiny BondageBondage před 9 let, 7 měsíci

 • dommuz posted an update před 9 let, 7 měsíci

  Timeo Danaos et dona ferentes.

 • Zobrazit více