Sekretářka kultovní D/s film

Sekretářka

Ještě neviděli film Sekretářka? Myslím, že byste neměli otálet a film shlédnout. Tedy alespoň vy, co jste bdsm pozitivní a tím, že tuto recenzi čtete právě zde, tušíte, o čem to tedy bude. Ano, Sekretářka je o bdsm. O vztahu mezi dominantním právníkem a jeho submisivní sekretářkou.

Hlavní role svěřili tvůrci (scénář Erin Cressida Wilson, režie Steven Shainberg) a hercům, kteří rozhodně nejsou žádné béčka. Advokáta ztvárnil James Spader. Partnerkou mu ve filmu je Maggie Gyllenhaal. Původně měla tuto roli dostat Gwynet Paltrow, z kontraktu ale nakonec sešlo. Jestli šlo o prachy, nebo je Gwynet echt vanilka není známo.

O čem film je? Po propuštění z léčebny kde byla zavřená za sebepoškozování, najde hlavní hrdinka práci u trochu konzervativně vyhlížejícího advokáta. Od začátku je cítit, že ani jeden z nich není tak úplně běžným pracovníkem advokacie. Naplno se to projeví, když sekretářka napíše špatně dopis. Následuje trest. Krásně ztvárněný výprask.

Vzhledem k tomu, že pracovnice sekretariátu svého šéfa nevyfackuje, nezmlátí ani nezažaluje, je jasné kterým směrem se bude další děj ubírat. Bdsm se roztáčí k hranici, i vanilkové veřejnosti, stravitelné hranici. Mezi oběma protagonisty vzniká opravdový milenecký D/s vztah. Film vrcholí, když sekretářka s nasazení vlastního zdraví i života splní poslední advokátův úkol. Ten ji na poslední chvíli zachrání. Je z toho láska jako trám a zároveň klasický happy end.

Film Sekretářka je bezesporu zajímavý. Není v něm ani o zrnko více erotiky a sexu než je nezbytně nutné. Bdsm scény jsou natočeny s citem, efektně a myslím, že až na pár prudérních jedinců, nebudou nikoho pohoršovat. Po právu se stal mezi bdsm komunitou jakýmsi kultovním filmem. Je o chlup oblíbenější u žen než u mužů a u subinek vyhrává na celé čáře.

Film byl natočen roku 2002, a pokud jste jej neviděl, máte už hodně velké zpoždění.

Hodnocení na csfd pěkných 74%

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account