Sekretářka kultovní D/s film

Sekretářka

Ještě neviděli film Sekretářka? Myslím, že byste neměli otálet a film shlédnout. Tedy alespoň vy, co jste bdsm pozitivní a tím, že tuto recenzi čtete právě zde, tušíte, o čem to tedy bude. Ano, Sekretářka je o bdsm. O vztahu mezi dominantním právníkem a jeho submisivní sekretářkou.

Hlavní role svěřili tvůrci (scénář Erin Cressida Wilson, režie Steven Shainberg) a hercům, kteří rozhodně nejsou žádné béčka. Advokáta ztvárnil James Spader. Partnerkou mu ve filmu je Maggie Gyllenhaal. Původně měla tuto roli dostat Gwynet Paltrow, z kontraktu ale nakonec sešlo. Jestli šlo o prachy, nebo je Gwynet echt vanilka není známo.

O čem film je? Po propuštění z léčebny kde byla zavřená za sebepoškozování, najde hlavní hrdinka práci u trochu konzervativně vyhlížejícího advokáta. Od začátku je cítit, že ani jeden z nich není tak úplně běžným pracovníkem advokacie. Naplno se to projeví, když sekretářka napíše špatně dopis. Následuje trest. Krásně ztvárněný výprask.

Vzhledem k tomu, že pracovnice sekretariátu svého šéfa nevyfackuje, nezmlátí ani nezažaluje, je jasné kterým směrem se bude další děj ubírat. Bdsm se roztáčí k hranici, i vanilkové veřejnosti, stravitelné hranici. Mezi oběma protagonisty vzniká opravdový milenecký D/s vztah. Film vrcholí, když sekretářka s nasazení vlastního zdraví i života splní poslední advokátův úkol. Ten ji na poslední chvíli zachrání. Je z toho láska jako trám a zároveň klasický happy end.

Film Sekretářka je bezesporu zajímavý. Není v něm ani o zrnko více erotiky a sexu než je nezbytně nutné. Bdsm scény jsou natočeny s citem, efektně a myslím, že až na pár prudérních jedinců, nebudou nikoho pohoršovat. Po právu se stal mezi bdsm komunitou jakýmsi kultovním filmem. Je o chlup oblíbenější u žen než u mužů a u subinek vyhrává na celé čáře.

Film byl natočen roku 2002, a pokud jste jej neviděl, máte už hodně velké zpoždění.

Hodnocení na csfd pěkných 74%

Ručně šité kožené BDSM kukly

Hledáte ty správné pomůcky pro své sexuální hrátky? Ke správným BDSM hrátkám patří neodmyslitelně šněrovací kukla. Vyzkoušejte kukly od nás – českého výrobce Spoutaná.cz

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2019 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?