Svázání loktů

Postupů jak svázat ruce je mnoho, liší se v technice, provedením, vázacími pomůckami a pozicí rukou.

V tomto článku si představíme jeden jednoduchý úvazy loktů pomocí bavlněného provazu o délce alespoň 5 metrů. Svázaní touto technikou je jednoduché, rychlé a pro oběť i celkem komfortní.

před tělem můžeme provést stejně, jako uvedených možností. Avšak hezčí a častější jsou vázání loktů za zády, kterých je hned taky několik typů a zde si představíme ten z jednodušších, ale na pohled pěkných. Problém je, že většinou svázání loktů je pro svázanou osobu celkem nepříjemné, závisí tu hodně na ohebnosti a výdrži. Ruce začnou rychle brnět a pozice není moc příjemná, proto je lepší pro delší bondage provádět svazování trochu volněji. Na zmíněný typ svázání si opět vystačíme s přeloženým 5 metrovým bavlněným provazem. Opět si uděláme liščí smyčku a ruce jimi za zády provlékneme až těsně nad lokty. (obrázek č. 1)

Dále několikrát omotáme provaz okolo loktů, směrem k ramenům, asi tak 2x až 3x, (obrázek č. 2)

záleží na mobilitě kloubů svázané osoby. Dbejte na upozornění  zmíněné výše, pro pevnou a účelnou bondage nemusí být lokty  takřka u sebe, další kroky se postarají, aby se oběť z toho nemohla  sama dostat. Když máme lokty několikrát omotané, provlékneme  provaz počínající liščí smyčkou a konec provazu začneme pomalu  omotávat provaz v prostoru mezi lokty a zakončíme uzlem. Zde se nemusíme obávat, že svázaný na uzel jakýmkoliv způsobem dosáhne.(obrázek č. 3)

Takto provedené svázání je jednoduché, rychlé a vypadá velice  pěkně. Pro představu je zde ještě fotografie, jak může vypadat kompletní základní svázání rukou a loktů za zády.


0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account