House maid

House maid, neboli hra na služku, je oblíbená kratochvíle i mimo BDSM kruhy, prostě pro každého, koho baví „hry na role“. Na druhé straně, nerovné postavení sexy služky nebo pokojské a majitele domu nebo bytu k BDSM vyloženě svádí.

V „čisté“ podobě jde o to, že subinka skutečně slouží – uklízí, vaří a podobně. To je ale zajímavé jen pro určitý druh subinek, které baví se o svého dominanta takhle starat. Častěji jsou proto tyto hry spojené i se sexuální stránkou. Buď musí být služka kdykoli dominantovi po vůli, nebo se dokonce musí pravidelně ptát, jestli ji „pán“ nechce použít.

Před začátkem hry si ujasněte, v jakém postavení vzájemně jste. Chcete si zahrát na to, že subinka je nová zaměstnankyně, která se uchází o přijetí? Nebo budete stavět na svém existujícím vztahu a chcete jen přidat kulisy? Od toho se bude odvíjet i další průběh hry. Jinak bude na dominantovy požadavky reagovat „neznámá“ žena a jinak subinka, která už dopředu počítá s tím, že pánovo slovo je rozkazem.

Zpestřením, které může být i neplánované (to zejména když subince týden nebo dva předtím zakážete vvrcholení), je, když je služka přistižena při četbě pornografických povídek, masturbaci nebo selfbondage. Jak to, že nepracuje a míso toho si dělá dobře? Budou létat tresty, nebo její zaměstnavatel jen rozšíří služby, které mu subinka musí poskytovat?

Pokud vás baví měnit D/s role, můžete to i otočit. Když jednou služka přijde do práce dřív než normálně a přistihne svého přísného a náročného zaměstnavatele při selfbondage, co se asi stane? Bude chápavá a mlčenlivá, nebo si ho vyfotí a bude vydírat? Nebo mu sebere klíčky a pohraje si s ním, než ho pustí?

Součástí těchto her bývají kostýmy, které vylepšují atmosféru (hlavně když předstíráte „zaměstnanecký“ poměr mezi partnery), ale nejsou nutné. Zároveň se naskýtá velký prostor pro drobné zlomyslnosti – například pro spoutání rukou služky za zády před plánovaným velkým úklidem. Krom vynalézavého poutání rukou a případně i nohou (krátký řetízek mezi kotníky udělá svoje) můžete vyzkoušet i škrabošky omezující vidění, dálkově ovládané vibrační hračky a podobně. Můžete taky trvat na tom, že tradiční součástí uniformy služky jsou podpatky vyšší než deset centimetrů. Použijte fantazii.

I délka hry může být různá – od večerní kratochvíle po celovíkendovou službu. Když je hra delší, může se zajímavě rozvíjet, především když jde o setkání dvou „neznámých“ lidí. Z toho čerpá i následující scénář:

Dominant je majitelem domu, případně bytu. Je známý tím, že velmi dobře platí služebnictvu, ale žádná služka u něho dlouho nevydrží. Subinka ale potřebuje práci, a proto žádá o přijetí. Dominant už při úvodním pohovoru nenápadně zjišťuje, jak moc je subinka zoufalá a co všechno je ochotná udělat. Když je přijata na zkoušku, dominant začíná tlačit na pilu: proč uklízí subinka tolik oblečená? Vždyť v bytě je teplo, stačí, když bude v prádle. Nebo rovnou nahá, ať si nezašpiní oblečení. Stejně začínají přitvrzovat i tresty a odměny. Bylo špatně vytřeno, chce to subinka strhnout z platu, nebo radši vydrží výprask? A dokonce vypadá, že ji to vzrušuje… ale služka přeci nemá nárok na soukromí, takže žádné nenápadné stažení se do pokoje s vibrátorem. Ať poprosí.

Takovou hru můžete stupňovat kam až se vám zlíbí.

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account